Ada a Peklo v ČT - Týden v regionech

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Faix
25 příspěvků 30.11.13 12:15

Ano podmanit znamená věnovat tomu veškerý svůj čas. V případě této ženy to znamená chodit po ulicích, nepokrytě zírat na druhé ve svém stejně typickém nudném kabátě a posílat si fotky, které fotí druzí, jistě stejní fashionisti.Jo já mám taky blog o otřesným oblíkání, ale já to beru spíš z pohledu toho, co na sebe kdo natáhne a ještě to uveřejní ve snaze ukázat, jak moc je in.Ale chodit po ulicích a být sama přitom jednou z nich?…to mi nepřijde moc košer.

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.13 12:57
Já myslím, že tento mladý pán Faix nebude intelektuál ani mladistvý, ani vyzrálý. ;)
@top topic píše:
Jo kde jsou ty casy, kdy jsem tez byla mladistvym intelektualem…
Mylady2
12413 příspěvků 30.11.13 13:03

No co…ta Adéla je fakt škaredá. To je přece jasné na první pohled. Těžko v ní někdo bude hledat vzor… :-)

eftcha
177 příspěvků 30.11.13 13:06

@Faix Právě že neznamená. Ze Slovníku současné češtiny:

podmanit (si) dok. (3. mn. -ní; přech. min. -niv)
1 silně zapůsobit na city
dát se podmanit hudbou
Zpěvačka si podmanila publikum.
Severská příroda si ho hned podmanila.
2 (kniž.)
násilím, vojenskou mocí si podrobit; pokořit
podmanit národ
podmanit si sousední zemi
podmanit si původní obyvatelstvo

Asi jste myslel podřídit.

Jiná Realita
13791 příspěvků 30.11.13 13:51
@HertaDeOran píše:
Svatá pravda, mě zklamaly i neupravené nehty…aspoň francii nebo bezbarvý lak…a stejnou délku u všech nehtů - já vím, že je to hnidopišství, ale ruce jsou fakt vizitka dámy.

ne že bych chtěla nějak hodnotit adu, ale za sebe musím říct, že mě tahle věta přivádí vždycky k šílenství, protože můžete být stokrát dáma, ale když pracujete, vše ruce nikdy jako dámy vypadat nebudou.
já si tento týden při práci zlomila tři nehty, udělala dva řezy na prstech, zabarvila ruce na jedné ruce dohněda a na druhé dožluta a fakt nevím, na co by mi byla francouzská manikůra. stejně dlouhé nehty jsem neměla tak deset let, vždycky si nějaký někde urazím.

Frantiska
3578 příspěvků 30.11.13 14:42

@Jiná Realita dama prece nepracuje :) taky me dostavaji nektere nazory

Morže
1094 příspěvků 30.11.13 14:51

@Jiná Realita Souhlas. Taky pracuju rukama a i když používám rukavice, tak stejně se mi lak na něm urazí a ani nehty na tom kolikrát nejsou super. Ještě s faktem, že mám měkké nehty a stačí, abych si nějak blbě ohla nehet a je to v háji. Moje kolegyně má gelové nehty, což by mohlo být moje řešení, ale když i kolikrát říkala, jak to někdy bolí, když se nešikovně o něco praští nebo se o něco zlomí nehet, tak jako nevím nevím, zdali do toho jít… mým nehtům nejvíc prospívá, když jim nechám volný průběh a akorát zapiluju na krátko.

JazzmineTea
468 příspěvků 30.11.13 18:37

A já bych taky dost těžko přebalovala mimino s dlouhýma nehtama (nebudu rozvádět)…

Frantiska
3578 příspěvků 30.11.13 18:50

@JazzmineTea dama se o dite nestara, na to ma chuvu :) jen ho vidi tak na hodinku denne a tesi se z toho jak je hodne a nenarocne

JazzmineTea
468 příspěvků 30.11.13 18:55

Jako…vzhledem k tomu, že mě dneska děti vykopaly z postele v pět ráno, mně to nepřijde jako tak špatný nápad :-))

JazzmineTea
468 příspěvků 30.11.13 21:03
@Mylady2 píše:
No co…ta Adéla je fakt škaredá. To je přece jasné na první pohled. Těžko v ní někdo bude hledat vzor… :-)

A vy jste škaredá, protože takhle mluvíte o jiných lidech :-p

Mylady2
12413 příspěvků 30.11.13 21:36

@JazzmineTea Haha běž se podívat do témat jako je pekelné celebrity nebo lidi z ulice a hned uvidíš kolik nás je tady škaredých. :-D

kilgor
373 příspěvků 30.11.13 21:47

@Mylady2 ono to tady je o tom, kdo je podle koho jakej?

bestia
2300 příspěvků 30.11.13 21:55

Tak upravene nechty rohzodne nie su len tie dlhocizne nalakovane nadhery
upravene nechty su proste bez zaderov, ciste!!! a jednotnej dlzky - tj pokial sa jeden zlomi namindar, ostatne prisposobim najviac co to ide. a nie ze mam pat centimetrovych drapov, tri dvaapol, jeden milimetrovy a jeden co to bude rozdychavat este mesiac…
to sa snad da zvladnut aj pri hrabani sa v zahonku, ci?

real.blond
6688 příspěvků 30.11.13 22:06

@JazzmineTea Mylady skareda neni! Ja ji mam moc rada:-) a je moc krasna

kilgor
373 příspěvků 30.11.13 22:11

I kdyby se její krása dotýkala hvězd, tak proč se sakra musí hodnotit někdo, kdo vypadá normálně, jako škaredej, to jako na to má mít krásná mylady právo??

real.blond
6688 příspěvků 30.11.13 22:11

@kilgor mame snad svobodu projevu ne?

real.blond
6688 příspěvků 30.11.13 22:12

@bestia kdyz nemam umele nehty, mam strasne zadery

Příspěvek upraven 05.11.15 v 12:20

kilgor
373 příspěvků 30.11.13 22:15

Docela někdy nevkusná svoboda. svoboda opiček nebo slepiček nebo..ehm..ale fakt jak se které dámě líbí, pro mě dost trapácký a ubohý, pro někoho svoboda..

kilgor
373 příspěvků 30.11.13 22:19

@real.blond ještěže existují, to je fakt, co by si někteří počali, když musí mít všechno super :)
a ono to neroste, anebo třeba peroxid, ten kdyby nebyl, to by by děs.

bestia
2300 příspěvků 30.11.13 22:25

@real.blond takze naplacanim iks vrstiev gelu na necht sa zazracne straca tvorba zaderov?
s tym by som sla za britskymi vedcami, oni aj z krajnej blbosti dokazu urobit serioznu vedecku studiu

real.blond
6688 příspěvků 30.11.13 22:38

@bestia ja to nechapu. Nepidim se po puvodu.. Ale mam to vyzkousene sama na sobe.

real.blond
6688 příspěvků 30.11.13 22:38

@kilgor nechapu

kilgor
373 příspěvků 30.11.13 22:41

@real.blond a co konkrétně??

real.blond
6688 příspěvků 30.11.13 22:46

@kilgor cely Vas prispevek

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek