Ada a Peklo v ČT - Týden v regionech

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
FashionNevkusníček
25 příspěvků 2.12.13 12:08

Je to pravda no, absolutní šeď kterou nosí nasrané ksichty.
Mě tam zaujaly tyhle dvě ženský, zajímalo by mně co by Ada řekla na ně…

Betty J.
2031 příspěvků 2.12.13 13:13

@FashionNevkusníček: tak se jí zeptejte přímo.

HertaDeOran
866 příspěvků 2.12.13 19:17
Adiny nehty

@Jiná Realita @Frantiska @Morže @JazzmineTea
Pokud se někdo živí třeba jako malíř, je to jiná situace. U holky co sedí u počítače, bych čekala, že si ty nehty upraví, když na ně kouká celý den. Já často zahradničím, čtyřikrát denně chodím se psem, samozřejmě i uklízím a s takovýma nehtama bych radši nechala ruce v kapce. Chápu, že je to opravdu detailistická nemoc, ale divily byste se - jednou mi byla složena poklona za hezký tvar (!) nehtů (mám něco jako na obrázku) a to od chlapa! (no ale byl to shodou okolností malíř, takže asi podobně nemocnej detailista jako já)

Frantiska
3578 příspěvků 2.12.13 20:12

@HertaDeOran ja se teda na klavesnici nedivam :) Anebo spatne chápu a myslenka byla ta, ze kdo dela u pc, nemá co napraci a nedela nic jiného nez, ze si prohlizi nehty?

Byla bych nerada, aby to bylo pochopeno sarkasticky. Opravdu mne ta myslenka zaujala :) Myslim to divani se cely den na nehty.

HertaDeOran
866 příspěvků 2.12.13 20:45

@Frantiska
Jste předvídatelná, protože přesně tuhle reakci jsem čekala. Nicméně já podnikám, takže Vaše vtípky o nicneděláníse mě nedotknou.

Frantiska
3578 příspěvků 2.12.13 20:49

@HertaDeOran Ne moje zvedavost je opravdova.

HertaDeOran
866 příspěvků 2.12.13 20:54

@Frantiska
Ok, v tom případě by se ta myšlenka dala využít snad jedině v konceptuálním umění…

Frantiska
3578 příspěvků 2.12.13 20:57

@HertaDeOran to, ze se cely den někdo diva na nehty?

HertaDeOran
866 příspěvků 2.12.13 21:03

@Frantiska
To víte, že jo! Takovej videoart nebo podobný diciplíny by to určitě zpracovaly. Stačí natočit několikahodinový video s holkou co se celou domu kouká na nehty, napsat k tomu filozofický intelektuálně umělecký vysvětlivky a můžete kandidovat na celu Jindřicha Chalupeckého. (Konceptualisté prominou, ale věřím, že tu žádní nejsou :)

Frantiska
3578 příspěvků 2.12.13 21:05

@HertaDeOran ja ne :) je to Vase myslenka, prece Vam ji neukradnu :)

HertaDeOran
866 příspěvků 2.12.13 21:06

@Frantiska
Já už vůbec ne, koncept nesnáším :)

Frantiska
3578 příspěvků 2.12.13 21:07

Me jen zaujala ta asociace: U holky co sedí u počítače, bych čekala, že si ty nehty upraví, když na ně kouká celý den. A pak hned vysvetleni, jak to mate s nehty vy. A další me ztrapneni toho, jak jsem predvidatelna a vysvetleni, ze podnikate.

HertaDeOran
866 příspěvků 2.12.13 21:16

@Frantiska
Na tom nevidím nic tak zajímavého. a budiž, vysvětlím.
U holky co sedí u počítače, bych čekala, že si ty nehty upraví, když na ně kouká celý den. - Když pracujete u kompu (já taky 80% práce dělám u počítače) tak jsou ruce Vaším pracovním nástrojem a jejich upravenost je Vaší vizitkou a pokud pracujete mezi lidmi tak i snad nutností. Pokud pracujete doma ( jako já) máte zase možnost kdykoli se koukat na nehty ( šéf nikde :) a případně je upravit. Takže ani jedno není výmluva.
Ale to už fakt zabíháme a hlavně z vlastní zkušenosti vím, že nejhorší na nehty je stres, takže pozor na to!

Frantiska
3578 příspěvků 2.12.13 21:17

@HertaDeOran ja jsem vklidu :) mam je strasne i bez stresu

HertaDeOran
866 příspěvků 2.12.13 21:26
yako
3225 příspěvků 2.12.13 21:42

@Frantiska mám je taky strašné i se stresem. Je mi to líto, ale nic s tím nenadělám. Komu není shůry dáno - po dnešku jen doufám, že mi jeden celý nesleze úplně - to by bylo nejmíň na celou zimu, ach jo. A ne, nejde s tím nic dělat. Mám široké dělnické ruce i nehty, blbý tvar i mizernou kvalitu. Budiž mi útěchou, že ty svoje ruce aspoň slušně upotřebím v řemesle. Paničky mě holt budou mít za šmudlu - i když se mi doneslo, že mě jedna kosmetička chválila(je to maminka mojí kamarádky), že mám upravené ruce. To nevím, kam dala oči.

Grossularia
3204 příspěvků 2.12.13 21:50

@HertaDeOran Ty nehty na obrázku jsou dost strašné. Resp. ta nehtová lůžka, zejména na prostředníčku. A prsteníček vypadá skoro na počínající panaritium. Takové nehty bych si na svých rukou opravdu nepřála;)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.13 23:53

@yako Prozradíte jaké stresující řemeslo provozujete? Jsem zvědavá:-).

yako
3225 příspěvků 3.12.13 00:41

@RenaLange řemeslo je naopak stabilizující prvek, dočasně jen koníček. Stressující je život, rodina a práce. Rok 2013 se vydařil… Je od vás milé, že se zajímáte.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.13 11:06
@yako píše:
@RenaLange řemeslo je naopak stabilizující prvek, dočasně jen koníček. Stressující je život, rodina a práce. Rok 2013 se vydařil… Je od vás milé, že se zajímáte.

Zajímalo mě to, podle toho jak jste popsala své ruce nebudete kosmetička, kadeřnice, švadlena…zajímalo mě to, zlatnice?
Pokud máte čas na koníčky je to fajn, příští rok pro nás všechny o moc lepší nebude, si myslím(.

Mylady2
12413 příspěvků 3.12.13 11:16

@RenaLange proč? :-)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.13 11:19
@Mylady2 píše:
@RenaLange proč? :-)

Tak já to opravím, pro většinu z nás :-).
Taky se tam řadím.

Mylady2
12413 příspěvků 3.12.13 11:20

@RenaLange no snad ne :-)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.13 11:21

@Mylady2 jen počkejte, já jsem posel dobrých zpráv, taková optimistická povaha :-).

Mylady2
12413 příspěvků 3.12.13 11:33

@RenaLange tak uvidíme!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek