Adin článek na iDnes o Janě Nečasové

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Karin
3948 příspěvků 14.3.14 09:21

Podle mě by dáma neměla kopat do někoho, kdo už leží na zemi.
Podle mě Nagyová už dostala svý, zavřeli ji jako masovýho vraha, každej plátek se po ní vozí jako po rafinované mrše nebo křupance bez špetky vkusu, v očích spravedlivého národa je to totální odpad společnosti… Prostě úplný hovno na kraji cesty, do kterýho snad už nemá smysl kopat…
Co vás na tom pořád tak baví, dámy?

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 14.3.14 09:23

@Karin Vnímám to stejně.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 09:25

Já jsem přesvědčená, že Nečasová je nula, která trpěla mylným přesvědčením, že dodává na velikosti číslu, za kterým stojí.
Prosím, neutvrzujme ji v tomto fatálním omylu tím, že o ní budeme pořád dokola mluvit a ignorujme z tohoto důvodu i to Adino kvazilaudatio.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 09:26

@Ikeya-Seki @Karin Nemám pocit, že by se v příspěvcích kopalo do paní N. Probíralo se tu, PROČ byl naprosto zbytečný článek napsán.
Vkus paní N. byl vhodný okopání i když se nad zemí ještě vznášela.

Matmys
2595 příspěvků 14.3.14 09:29

@Go-lightly
Jé, vy jste mi připomněla českou Marylin :)

Karin
3948 příspěvků 14.3.14 09:34

@stes : já nehodnotím Adin článek, nečetla jsem ho. Četla jsem jen tuhle diskusi, takže jsem se vyjadřovala spíš k ní. A občas taky narazím na jinou internetovou diskusi o JN nebo ve frontě u pokladny zahlédnu titulní stranu Blesku a prostě už mám dojem, jestli toho věčného všeobecného opovrhování touhle ženskou není už příliš… Nehodnotím, co provedla a jaká je, do toho nevidím a neznám ji; jen mám dojem, že už snad dostala naloženo víc než dost, protože takhle se tady nevyvádí ani kvůli masovým vrahům nebo przničům malých dětí.
Ada napsala nějaký článek o tom, jak se Nagyová obléká, a tady hned hysterie, jak se Ada vůbec může touhle špínou zabývat, jak si mohla dovolit jí něco pochválit a že za to určitě inkasuje těžký prachy. Tak to mi připadá trošku přitažený za vlasy.

Go-lightly
3429 příspěvků 14.3.14 09:41

Mně je Nagyová ukradená, prostě jedna z řady při-političek, stejně buranská a špatně oblečená jako jiné. Šokoval mě prostě Adin článek - kdyby to napsal někdo jiný, přejdu to bez zájmu. Jako moc už od Ady nečekám, ale tohle je fakt jak rána na plexus.
@Matmys Ách, tahle fotka!

Dahllie
2222 příspěvků 14.3.14 09:42

@Karin Tak si ten článek nejdřív přečtěte. ;-)

Betty J.
2031 příspěvků 14.3.14 09:44

@Matmys: Kdysi jsem se s paní Paroubkovou setkala (to již byla paní premiérovou) a byla to dobře oblečená žena poněkud při těle, hezky nalíčená a s upraveným hladkým mikádem bez ofiny. Proto jsem později měla pocit, že těmi podivnými oděvními a kadeřnickými kreacemi se nějak svému choti mstí za to, že ji nutí do čehosi, co je jí proti mysli.

Karin
3948 příspěvků 14.3.14 09:46

@Dahllie : to jste měla říct, že je to na internetu :-) Já si to přečtu později, já si teď třepím nervy nad daňovým přiznáním…

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 09:53

Asi to patří do přiznání, ale napíšu to sem, protože to vzdáleně souvisí: velmi obdivuju styl psaní Jindřicha Šídla, chtěla bych to, co on umí, umět taky. Protože takto bych celý ten kvazičlánek i diskusi dokázala smést jednou dvěma větami. Bohužel to nedokážu, cítím se jak impotent před krásnou svlečenou a vlhkou ženou, mám chuť to celé rozsekat, ale nejde mi to.
Mne spíš překvapuje, že málokdo tu dichotomii pozná. Ten článek je normální novinářské porno, je to běs, protože vlastně legalizuje to, co ta paní udělala, činí ji součástí mainstreamu.
Souhlasím s @Lola, ve slušné a civilizované společnosti tato osoba nemá na vědomé úrovni existovat, má se potácet v pološeru odpudivého bulváru mezi dvouhlavými zrůdičkami a incestními příbuznými!

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 09:55
@Karin píše: … já si teď třepím nervy nad daňovým přiznáním…

Ano ano, jen to hezky všechno přiznejte a odveďte, oni si pak za to zajdou nakoupit do Pařížské a ještě si o tom tady i jinde přečteme, jak jim to (ne)sluší.

Dadoo
5536 příspěvků 14.3.14 10:05

@Brunhilde Já s vámi naprosto souhlasím! Peklo je Adin článek o ní, ne následná a logická diskuze o něm.
A sluníčkové obranářky bych chtěla ujistit, že (mně osobně je JN kompletně volná) nebýt tohoto článku, nikdo by tu na ni řeč nezaváděl.. Takže neosočujte diskutující za reakce.
Za ho.vno může ten, kdo ho vytrousil, ne ti, kterým smrdí :-(

PS: Možná by mi to ani tolik nevadilo, kdyby ten článek nebyl tak neskutečně vylhaný.. Snaha najít na ní aspoň něco „pěkného“? Vylepšit jí uliční image?? Čiší z toho účelová objednávka na sto honů.
A smrdí…

Robena
1257 příspěvků 14.3.14 10:07
Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 10:09

@Brunhilde Jindřich Šídlo je jedním z mých nejoblíbenějších novinářů. Jeho poslední stránka v HN patří bezpečně mezi moje nejoblíbenější rubriky denního tisku.
Děkuji, že jste ho zde uvedla.

iga
1470 příspěvků 14.3.14 10:09

@Betty J.
Tak to mě nikdy nenapadlo, ale pokud to tak je, pak skládám Zuzaně hlubokou poklonu. To byla vydařená pomsta. Tomu říkám rafinované domácí záškodnictví! Ona to na něj asi občas zkouší i Petra:-)

Judith11
1171 příspěvků 14.3.14 10:10

@Brunhilde, přesně, dokonale napsané! Vůbec nejde o to, co ten článek komentuje, jde o to, že se společnost tváří, jakoby to všechno akceptovala. Přijala za normu nemorálnost, zlodějnu, nedodržování těch základních pravidel slušnosti!! A my se pozastavujeme nad tím, jak malý a pnoucí měla sako! Přitom jde o něco úplně jiného a Ada tohle neměla dělat. Je to jak legalizace prasáren.

z_dediny
1118 příspěvků 14.3.14 10:14

@Karin Proč lidi baví kopat do Nagyové? Protože když upadne stará paní, tak se najde někdo, kdo jí pomůže vstát. Když upadne horenos, tak to lidi kolem pobaví a nikdo mu nepomůže. JN příliš mlaskala, teď jí to lidi dávají sežrat.

Karin
3948 příspěvků 14.3.14 10:14
@Brunhilde píše:
Ano ano, jen to hezky všechno přiznejte a odveďte, oni si pak za to zajdou nakoupit do Pařížské a ještě si o tom tady i jinde přečteme, jak jim to (ne)sluší.

@Brunhilde : máte snad jiný nápad? Když to přiznání nepodám, tak odvedou v poutech mně :D

Betty J.
2031 příspěvků 14.3.14 10:28

Paní Nagyová je mi u zadní části těla, o Adině (ať už se za tím jménem skrývá kdokoli) soudnosti jsem ztratila poslední iluze při čtení halenkového eleborátu.

sobotage
276 příspěvků 14.3.14 10:32

Asi je to dost OT a je to spíš o iDnes. Ale všimla jsem si, že články na OnaDnes jsou docela kvalitní slátaniny. A na Xmanu se dají objevit docela zajímavý informace. Třeba jsem tam narazila na článek o významných ženách minulosti (ať v dobrém či zlém). A proč něco takového není primárně na portálu pro ženy, ale musíme se tam dočítat, co měla kdy jaká buchta na sobě nebo v jakým shopu mají ultra super moderní tričko na tento týden?

Zebra33
2038 příspěvků 14.3.14 10:44

Vybrat si ze vsech moznych znamych ceskych relativne slusne se oblekajicich padesatnic pro podobny clanek tuhle zenskou mi prijde podobne obskurni jako kdyby byl pro muzskou verzi tehoz clanku vybran treba Radovan Krejcir. Sice si tuhle a tamhle neco nakradl, tak trochu ho stiha policie, ale nosi perfektne padnouci znackova saka, z cehoz by si kazdy druhy cesky padesatnik mel vzit priklad. Jak tu ceskou politiku moc nesleduju, tak jsem si nejdriv musela najit, kdo Jana Necasova vlastne je (aha, to je TA Nagyova!) a co vlastne dneska tak zasadniho dela, ze se resi zrovna jeji satnik. No nic prevratneho jsem se nedopidila :)

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 10:47

Pokud se nepletu, je šéfredaktorkou paní Slonková. Asi se probere ve chvíli, až kreativní tým MP začne radit Šloufovi? Co takhle Srbův knír, je dobře zastřižený?

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 10:54

@Brunhilde Pokud si vzpomínám, tak zrovna paní Slonková měla být Srbou zlikvidována, takže jí opravdu nechápu.

pabylka
1092 příspěvků 14.3.14 10:59

Radšej by som si prečítala o tom, ako pani N. sluší vezeňský mundúr…Či jej sedí farba a není jej malý cez prsa. Poprípade, aké doplnky k nemu zvolila.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek