Adin článek na iDnes o Janě Nečasové

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
ajujuška
422 příspěvků 14.3.14 14:13

Takže Ada so svojim článkom nesúhlasí, ktorý napísala evidentne z ekonomického dôvodu. ináč by sa už určite bola vyjadrila, holt koho chlieb ješ toho piesen spievaj!

benyka
8798 příspěvků 14.3.14 14:24

Uniká mi, proč vůbec komentovat oblečení paní N. Dle mého názoru žena středního věku, která je schopna během relativně krátké doby projít třemi zásadními změnami barvy vlasů (tzn. že se ještě nedokázala „najít“), prostě nemůže mít vkus žádný.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 14:34

@benyka Ano, to je pořád ta stejná otázka PROČ vznikl tenhle článek? PROČ měl kdokoliv, ať už autorka nebo chlebodárci, potřebu o paní N. psát v „modní“ (nbo společenské nebo dámské) rubrice.

bára.brněnská
610 příspěvků 14.3.14 15:20

@stes Vznikl, protože psaní o image Jany Nečasové je jednoznačně klikací materiál, který v sobě snoubí podněcování čtenářské potřeby podívat se, odfrknout si, odplivnout si a sdílet.

Z pohledu zvoleného tématu je to asi tak stejné, jako článek o tom, jaké má Kuchařová faldíky. Lidé v záchvatech morální paniky jsou zdaleka nejlepší propagátoři jakékoliv nižší novinařiny a vsadit na ně je sázka na jistotu.

klarifik
11 příspěvků 14.3.14 15:44

No tééda. Já se Vám v tom případě divím, že se ještě obtěžujete Adiny stránky navštěvovat a dokonce tu plýtvat svými perlami.

klarifik
11 příspěvků 14.3.14 15:46

To předchozí byla reakce na : „že autorka módního webu má tak špatný vkus – nebo to, že ho nemá, a přetvařuje se pro peníze. Další možnost je, že jí to přikázali chlebodárci“

iga
1470 příspěvků 14.3.14 15:47

@klarifik
To bychom zas přišli o tu vaší.

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 15:58

Já mám pocit, že se Ada pomátla. Koho zajímá taková spodina společnosti?
To tady není nikdo bez jedné nohy v kriminále, kdo by stál za článek?

Matmys
2595 příspěvků 14.3.14 16:01

@klarifik
Já mám takový pocit, že to tady už nejsou tak úplně Adiny stránky, nebo se pletu? Myslela jsem, že to prodala.

klarifik
11 příspěvků 14.3.14 16:03
@anneh píše:
Tak mně modely, které byly popisované článku, přijdou docela dobré, jsou to většinou formální oděvy. V souvislosti s tím jsem si vzpomněla na ten western outfit při zadržení (zatčení?) s laškovně vykukující červenou podprsenkou. Myslela jsem, že prostě v tom zmatku a spěchu oblíkla to první, co měla po ruce, ale pásek přes tílko, co očividně nedrží kalhoty, ve mně vzbuzuje dojem, že jde o zamýšlenou kombinaci. A vlasy možná nejsou úplně dokonalé, ale furt je to lepší, než co měla předtím (viz foto).

Pásek přes tílko je záměrná kombinace:))) :))) Teď jste mě fakt rozbrečela! To je pásek věžeňský služby, kterým se provlíkají želízka.. Díky, takhle jsem se nezasmála dlouho.

klarifik
11 příspěvků 14.3.14 16:07

@Matmys Není to jedno? Ať si o článku či autorce myslím cokoliv, proč tolik pohrdání a odsuzování? Jen mi to příjde zbytečný.

Matmys
2595 příspěvků 14.3.14 16:07

@klarifik
No, budiž vám to přáno, prodloužila jste si život.
Ale myslím, že tady se málo lidí naživo setkalo s páskem na želízka (včetně mně). Vy jste známá Ady nebo snad děláte do politiky?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 16:08

@klarifik Ja som netušila aký je to opasok, ale za ten moj rehot po vašom odhalení vám ďakujem. :-D

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 16:10

@Giulietta Budíčééééék!!!
To už se tu probíralo na předchozí stránce :D

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 16:10
@klarifik píše:
Pásek přes tílko je záměrná kombinace:))) :))) Teď jste mě fakt rozbrečela! To je pásek věžeňský služby, kterým se provlíkají želízka.. Díky, takhle jsem se nezasmála dlouho.

Tlačí to hodně? Studí to?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 16:13

@Lola Tu som nečítala, klikla som rovno na druhú stránku a len tak zbežne dorolovala na koniec, potom sa vrátila k tomu obrázku a mám pekný deň. :) Tá pani ma nezaujíma, ten článok o nej som nečítala a to, že ho niekto pritiahol na MP ma k rozkliknutiu neprinutilo.

klarifik
11 příspěvků 14.3.14 16:19

@Brunhilde
@Matmys
Jasně, jsem agent ve službách Nečasový, co platil Adě za článek.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 16:28

@klarifik
Tak investovat moc neumíte, zrovna nyní by paní N. spíše uvítala, kdyby se o ní načas přestalo mluvit. To se vám teda nepovedlo.

klarifik
11 příspěvků 14.3.14 16:32

@Brunhilde Bóože, tohle už bolí:))

arw
214 příspěvků 14.3.14 16:50

Paní Nagyové by podle mě nejvíc slušel pruhovaný vězeňský mundůr. To je asi tak všechno, co k tomu můžu říct… :) Řešit její styl mi přijde úplně mimo mísu, nemáme snad slušnější lidi, jejichž styl by se dal rozebírat a byl hoden následování?

bára.brněnská
610 příspěvků 14.3.14 17:00
@arw píše:
nemáme snad slušnější lidi, jejichž styl by se dal rozebírat a byl hoden následování?

Nepochybně máme. Bez ironie by mě ale zajímalo, proč by to mělo být měřítko. Sorry, ale tahle diskuze je bizarní. Od těsného saka k lidovým soudům, medvědům a atentátům na novináře.

Jiná Realita
13791 příspěvků 14.3.14 17:02

@bára.brněnská
když on i ten článek je prostě bizarní. mně přijde, že ta diskuze se k němu docela hodí :)

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 14.3.14 18:28

„Paní Nagyové by podle mě nejvíc slušel pruhovaný vězeňský mundůr.“

Ten by slušel mnoha lidem a přesto jsou neustále voleni.

sarah123
2137 příspěvků 14.3.14 19:23
@Matmys píše:
@klarifik
No, budiž vám to přáno, prodloužila jste si život.
Ale myslím, že tady se málo lidí naživo setkalo s páskem na želízka (včetně mně). Vy jste známá Ady nebo snad děláte do politiky?

To bude dceruska (jedna z nich), uz se prece vyjadrovaly, jak mamince vsichni zavidi atd.

bára.brněnská
610 příspěvků 14.3.14 19:49

Manuál spravedlivého lidového hněvu:

• zatleskat teatrálnímu svazování Nagyové do pout pro nebezpečné zločince, volat po tvrdých trestech kdykoliv je zmíněno její jméno, fuck presumpci neviny
  • zahrnout fotografii zřetelně otřesené spoutané Nagyové do kritiky ve stylu módní policie
  • označit pás od pout za módní tretku, demonstrující nevkus Nagyové
  • toho, kdo se takovému příspěvku vysměje, sarkasticky označit za rodinného příslušníka Nagyové
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek