Adin článek na iDnes o Janě Nečasové

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
pabylka
1045 příspěvků 14.3.14 19:55

@bára.brněnská To fakt veríte tomu, že má čisté ruky? Asi som úplny necita, ale túto osobu neľutujem ani sekundu.

klarifik
11 příspěvků 14.3.14 19:57

@sarah123 Možná jste nečetla, že jsem vlastně agent, ale spíš jste to asi nepochopila. Já jsem hodnotila ty jednoznačný odsudky Ady a jejího článku, o nečasový nepadla řeč. Ale proč se namáhám, každýmu co jeho jest.

Editováno administrátorem

bára.brněnská
610 příspěvků 14.3.14 19:58

@pabylka Nevěřím tomu, že má „čisté ruky“. Dokonce si myslím, že tohle je typ kauzy, v níž je pravděpodobné, že nakonec padne rozsudek jen za minimum zločinů a přečinů, co se tam odehrály. Což nic nemění na tom, co píši.

bestia
2300 příspěvků 14.3.14 20:04

Ona otazka neznie preco, ale za kolko
ze je ada vychcana obchodnicka - a to myslim vazne ako kompliment, uz snad nie je prekvapenim. ze sa ale zapreda takejto picovine za tych par drobnych co idnes plati za clanok, well… kazdy je na predaj. mozno si konecne kupi nieco pekne na seba

Go-lightly
3429 příspěvků 14.3.14 20:06

@bestia O vychcanosti nevím, ale že by si koupila něco pěkného pochybuji.

Majka22
332 příspěvků 14.3.14 20:23
@Judith11 píše:
@Brunhilde, přesně, dokonale napsané! Vůbec nejde o to, co ten článek komentuje, jde o to, že se společnost tváří, jakoby to všechno akceptovala. Přijala za normu nemorálnost, zlodějnu, nedodržování těch základních pravidel slušnosti!! A my se pozastavujeme nad tím, jak malý a pnoucí měla sako! Přitom jde o něco úplně jiného a Ada tohle neměla dělat. Je to jak legalizace prasáren.

Díky Vašim, Brunhildiným a dalším podobným komentářům u mě peklo docela stouplo v ceně. Když jsem včera na idnesu u Adina článku četla velice kritickou diskuzi, říkala jsem si, že jediný, kdo Adu podrží a pochválí, budou pekelnice, protože to přece psala jejich Ada. Mile mě překvapilo, že je tomu naopak a že zlodějnu ještě úplně všichni v této zemi neschvalují :)

Matmys
2525 příspěvků 14.3.14 20:26
@Go-lightly píše:
@bestia O vychcanosti nevím, ale že by si koupila něco pěkného pochybuji.

To sedlo :)

klarifik
11 příspěvků 14.3.14 20:34

@Majka22 Pravda, tohle je extrémní příklad, ale není to spíš o tom, že kohokoliv by si Ada vybrala, byla by za daný výběr kritizovaná?

iga
1470 příspěvků 14.3.14 20:40

@klarifik
Nemám ráda tuto hru coby kdyby. Ada si vybrala Nečasovou. Co by se stalo, kdyby si vybrala někoho jiného, je úplně mimoběžná úvaha. Můžeme hodnotit pouze to, co skutečně napsala a fakt je, že mívala i světlejší chvilky.

bestia
2300 příspěvků 14.3.14 20:57

@Go-lightly @Matmys mozno toho medveda a la nagyova? :D

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 21:17
@klarifik píše: … vy jste prostě jen blbá.

Odkopala jste se poměrně rychle.

Bazinga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 23:37

Tak chválit zlodějku, jak zvládá modu-paráda!!!Ado tleskám!

meejja
391 příspěvků 15.3.14 00:12

@bára.brněnská : Díky! Konečně tu někdo zmínil presumpci neviny! Ať je mi paní NJ jakkoli nesympatická, kopání do mrtvol se mi nelíbí snad ještě víc.

Betty J.
2031 příspěvků 15.3.14 01:04

Pokud nebude v tuto pozdní hodinu vadit historická reminiscence: na tyto dva si vzpomenu vždy, když vidím pana a paní Nečasovy:

Go-lightly
3429 příspěvků 15.3.14 08:01

@Betty J. Ale nelichoťte jim, na ty nemají formát!
@meejja Jestli paní Nagyová vyvedla něco nelegálního, nevím a nehodnotím. Pro mě je to špatně oblečená, vulgární milenka/manželka politika a šokuje mě na tom hlavně to, že její styl může hyperkritická Ada chválit.

Betty J.
2031 příspěvků 15.3.14 08:36

@Go-lightly: tak ona naše vlast ze srovnání s Byzancí taky nevychází kdovíjak…

Mylady2
12413 příspěvků 15.3.14 13:36

Je nějaká osoba v české rep. kterou by měla Ada pochválit? Aniž by kolem toho bylo keců? :-D (osoba žena společensky významná a veřejnosti víceméně známá ne paní z pokladny v bance nebo pracovnice účtárny v nadnárodní firmě, prodavačka v albertu či učitelka katechizmu…)

Mylady2
12413 příspěvků 15.3.14 13:39

Paní Janča se mi moc nelíbí :-) je to taková machna.

Jiná Realita
13791 příspěvků 15.3.14 13:42

@Mylady2
machna je docela drsně výstižné.

pro mě jediná poměrně slušně oblékaná ženská osoba politiky, kam až paměť sahá, byla karolína peake (tím se nijak nevyjadřuji k politice, jen k tomu, co nosila na sobě). v rámci business stylu byla jednoduchá, upravená a decentní.

MP Maggie
995 příspěvků 15.3.14 14:07

@Jiná Realita Ano, také Lucii Talmanové to slušelo. A někdy (hlavně později) Dagmar Havlové.

Evelin5
35 příspěvků 15.3.14 14:09

Já jsem byla taky překvapená. Styl oblékání paní Nečasové se mi vůbec nelíbí a ona sama je mi nesympatická. Tváří se vždy velmi odměřeně až povýšeně. Oblečení mi připadne často malé pro její postavu a u ženy v jejím postavení (mám na mysli bývalé) bych čekala něco jiného.

Mylady2
12413 příspěvků 15.3.14 14:18

@MP Maggie to je fakt…Dáša se velice vylepšila! Osobně si myslím ze často vypadá líp jak dcera.

Jordaan
8869 příspěvků 15.3.14 14:33

@Mylady2

Byt Adou, tak pokracuju v nacate linii, tim nemuze nic pokazit, protoze v Cechach se ji skyta temer nekonecny vyber prihodnych „osobnosti“. Zacala bych sahnutim do historie, treba takovy Viktor Kozeny je velice kontroverzni osoba a ma jiste nejaka pekna saka a kvalitni boty, za ktere by ho mohla pochvalit. Dale me jen tak od pasu napada p. Krejcir, rodina Grossova, rodina Topolankova, p. Dalik, pí Vesecka, rodina Janouskova, pí Klausova, coby velvyslankyne na Slovensku, Doktor Rath, poslanec Kott, Michal David a Pepa Melen. Vsichni zmineni by jiste mirne vylepseni image skrz verejnou pochvalu v mediich jen uvitali.

Příspěvek upraven 15.03.14 v 14:38

MP Maggie
995 příspěvků 15.3.14 14:38

@Jordaan :-) Druhý díl by ovšem měl patřit bývalému starostovi Prahy 5 panu Jančíkovi.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek