Adin článek na iDnes o Janě Nečasové

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Jiná Realita
13791 příspěvků 15.3.14 14:41

@Mylady2
oblékání vylepšila, zato vlasy měla poslední dobou čím dál děsnější. nosila je buď nějak takto, nebo takto . krom nějakých supergala akcí a dokonce pamatuju fotku z nějaké významné akce, kde měla ulíznutý culík sepnutý gumičkou.

v tomhle jdu většinou proti proudu, protože mně paní havlová prostě pořád přijde…taková ušmudlaná.

Mylady2
12413 příspěvků 15.3.14 14:42

@Jordaan hahaha jo to by nebylo špatné… :-D
Mladý topolec ale chodí oblečen dobře :-) tam by nebylo co chválit…(narozdíl od taty)

Jordaan
8869 příspěvků 15.3.14 14:44

@MP Maggie

Toho pana sice neznam, ale verim Vam, ze ho nenavrhujete jen ze zleho rozmaru. Jeste me napada ten clovek z Viamont (se kterym jsem se mela moznost setkat osobne a skutecne nebyl vubec spatne obleceny, penize mu vkus opravdu nezkazily) a vubec ucastnici toho davneho vyletu na lodi v Dubaji (nebo kde to bylo.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.14 14:45
@Mylady2 píše:
Je nějaká osoba v české rep. kterou by měla Ada pochválit? Aniž by kolem toho bylo keců? :-D (osoba žena společensky významná a veřejnosti víceméně známá ne paní z pokladny v bance nebo pracovnice účtárny v nadnárodní firmě, prodavačka v albertu či učitelka katechizmu…)

Prosím vás, katechizmus může učit zase jen katecheta. No možná ještě jeptiška. Vzhledem k tomu, že v katolické církvi je outfit předepsaný, není taky co hodnotit.

Mylady2
12413 příspěvků 15.3.14 14:48

@Brunhilde prosím tě! Tak to mne učila podvodnice :-D hahaha to jsou věci.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.14 14:51

Četla jsem nějaké zmínky o liščím kožichu. Opravdu bych žádné typově podobné ženě paní N. takovou věc nedoporučovala u nás nosit. Nositelku mění v medvědici, případně chlupatou kouli. V zemi, kde se kožichy nosit musí (Rusko ap.), se to snese, u nás to opravdu nepříjemně vynikne. Nedoporučila bych to ani mužům, pokud nechtějí vypadat jako pasáci.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.14 14:53

Tak mne napadá, že je to vlastně tady dost užitečné: pomohlo to definovat jakýsi „parvenu styl“ po česku.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.14 15:15

@Jiná Realita Hadříky má pěkné, účes nepěkný, ale já vidím především toho kačera :-(

Garfie
4456 příspěvků 15.3.14 16:39
@Brunhilde píše:
Prosím vás, katechizmus může učit zase jen katecheta. No možná ještě jeptiška. Vzhledem k tomu, že v katolické církvi je outfit předepsaný, není taky co hodnotit.

Mám dojem, že katechismus může učit i absolvent náboženské pedagogiky na teologické fakultě? Nebo ne?

Kay_Adams
1614 příspěvků 15.3.14 17:03

@Garfie
Alebo tiež „kresťanskej výchovy“ na „normálnej“ Pedagogickej fakulte akejkoľvek verejnej VŠ.

Tá teória s mníškami (jeptiškami) a kňazmi je značne mimo.

iga
1470 příspěvků 15.3.14 17:07

@Garfie @Brunhilde

Katecheta/ katechetka = vyučující náboženství. Katecheta skutečně nemusí být církevní osoba. Může to sice být kněz nebo řádová sestra anebo někdo se vzděláním popsaným Garfií.
Brunhilde, kněží nemají outfit předepsaný. Nemusí dokonce nosit ani kolárek a mohou chodit „v civilu“ stejně jako některé řádové sestry mohou chodit v běžném oděvu. Tedy přiměřeném:-) Předepsané určité části oděvu jsou pouze k určeným úkonům (při svátostech), mezi které vyučování nepatří.

superla
64 příspěvků 15.3.14 17:10

Pardon za off-topic, ale podle časopisu Esquire je momentálně nejstylovějším mužem světa papež - protože prý nosí jiné boty, než předchozí papežové či co… takže nepodceňujte variabilitu katolických outfitů :-)

Příspěvek upraven 15.03.14 v 19:39

lela75
516 příspěvků 15.3.14 17:18

Myslim si, ze Ade Modni peklo prerostlo pres hlavu.Jak tu nekdo napsal, i ona je takova malomestska dama, co kritizuje ubohou nejnizsi spolecenskou tridu. Popravde receno mi vzdy jeji fotky prisly trapne, lide spatne obeceni jsou a budou po celem svete, jsou urcite skupiny, nebo jedinci, kteri to tak maji. Kdyby se od zacatku soustredila spis na to pozitivni a davala zde vic tipu a napadu, bylo by to sympatictejsi. Kdyz jsem ji videla nazivo, byla jsem v soku - vypada jako teta Ruzena, nemuzu si pomoc…Od modni blogerky ocekavam vic, mnohem vic.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.14 17:33

@lela75 Tohle já bych zase neviděla tak dramaticky. MP není typický módní blog. Já znám MP od jeho prvopočátků a cítila jsem ho jako prostředek vybití určité frustrace či povzdech nad tím, jak u nás značná část populace víceméně kašle na svůj vzhled, nebo si jako vzory vybírá to, co by jako vzor chápáno být v žádném případě nemělo. Něco, co kritizuje stádnost, rezignaci a trapné laciné pozlátko typu leopardů nakombinovaných s falešným vitónem. Proto také název Módní peklo, a ne (třeba) Módní inspirace.
Jak Ada vypadá nebo nevypadá, to je mi srdečně jedno, protože není žádným trend-setterem a ke cti jí slouží, že se do této role nikdy ani nestavěla. Od toho jsou tu jiní a přirozeně obsazují jinou ekologickou niku. To, že od Ady někteří (snad) čekají totéž, to není její chyba.

iga
1470 příspěvků 15.3.14 17:35

@lela75

No, ale jmenuje se to módní peklo, takže se to prostě zabývá módním peklem. Mě osobně to baví a až mě to bavit přestane, tak si najdu něco jiného, což je ostatně strategie vedoucí ke spokojenosti a doporučuji to všem. Mimochodem já například vůbec nevím, jak Ada vypadá a i kdyby vypadala jako Golem, bavila bych se tu stejně dobře. Už jsem to psala jinde, ale Peklo je v záplavě pozitivních blogů osvěžující právě proto, že upozorňuje na nešvary a často pobaví.

Go-lightly
3429 příspěvků 15.3.14 19:23

Ada je opravdu vtipná a má schopnost výstižnou zkratkou charakterizovat nešvary, má oko na módní hrůzy. Ale na vysokou módu, vytříbenou eleganci, nebo jak tomu říkat, na to nemá oko ani formát. Jasně, nikdo nejsme dokonalý, a její hejťácké články se mi líbí. Ty pozitivní ne, jsou takové banální… maloměstské… nevím. Na Peklo už dávno nechodím kvůli ní, líbí se mi tu diskuse, je vtipná a živá, a chodí sem fajn lidi. V porovnání s jinými weby o oblékání a stylu je Peklo nebe.

anneh
159 příspěvků 16.3.14 15:12

@crazydaisy @sarah123 Auu, to se tedy omlouvám za ten nesmysl, co jsem napsala. Ani nevím, proč se mi nespojila skutečnost, že ji odváděli v medvědovi, s touto fotkou, asi mě nenapadlo, že by ta část kolem pasu mohla vypadat takto.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek