Agáta Fashion

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Danielle.Warheit
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 14:02

MP MONNY: Já Vám nevím. Kdyby tohle prezentovala no name holčina třeba na facebooku nebo fleru (nebo jako oblečení na libovolné diskotéce), tak ji sjedete (myšleno obecně jako návštěvníci MP a Protivné blondýny) už jenom za to, že něčemu takovému říká model.

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 18.2.13 14:03

@MP Monny Právě, že se prezentuje jako modelka. Měla by mít soudnost a nechat modely nafotit na někom, kdo někdy v životě viděl činky a gymnastický míč. Ale ono není u nás z čeho vybírat. Měla jsem tu čest některé modelky vidět na živo a ehm…skoro všechny bych je hnala do fitka.

EDIT: To oblečení se mně samozřejmě nelíbí ;-)

Sleepy
209 příspěvků 18.2.13 14:26

@Matka Vlčice Máte pravdu, ale přijde mi, že u ní je to právě ještě ve stádiu „pořád dobrý“…Když se podívám třeba na tohle http://www.super.cz/…rdulkou.html tak tam vypadá normálně na svůj věk a oproti jejímu normálnímu stylu jí to opravdu sluší. Je vidět, že tam je potenciál vypadat dobře.

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 18.2.13 14:26

Mimochodem ta modelka, která nafotila část kolekce je také kapitola sama pro sebe. Takto si modelku plavek fakt nepředstavuji. To na sebe holky koukají jen zepředu? Jinak si to neumím vysvětlit.

http://www.agatafashion.cz/…y/805-laguna

Danielle.Warheit
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 14:33

@Beruska bez tecek: Však ona nevypadá nic moc ani zepředu. Nemá ani takovou tu hezkou čárku na břiše vyrýsovanou… :-) Zase má ale moc krásné vlasy. Ty jí upřímně závidím.

Kemia
421 příspěvků 18.2.13 14:45

@Beruska bez tecek Tady bude problém spíš v tom, že ta fotka neprojela Photoshopem. Takhle snad vypadají všechny modelky, tj. trčící kosti a nezpevněné svaly.

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 18.2.13 14:48

@Kemia I kdepak, třeba modelky pro Viktorčino tajemství mají pevné krásné figury a přitom jsou štíhlé. Také makají denně ve fitnesu.

Danielle.Warheit
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 14:53

@Kemia: Ono jde o to, že na prádlo jsou speciální modelky, které mají prsa, zadek a vyrysované svaly. Mnohdy prádlo fotí i fitness modelky.

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 18.2.13 14:55

@Danielle.Warheit Přesně tak a mívají luxusní figury :-)

anjeliik
24 příspěvků 18.2.13 15:03

Je to trošku OT, ale já Agy svým způsobem obdivuju. Netvrdím, že se mi líbí její modely, nebo že by ona byla můj vzor, ale nějak z ní mám pocit, že celé to její vystupování a prezenatce jsou jen marketingovým tahem a ona se většinu času jen směje, čím čtenáře blesku zase pobouřila a počítá peníze. Nebo co myslíte vy?

Caralina
916 příspěvků 18.2.13 15:04

Úplně jsem neměla představu, co se myslí tím, tady často zmiňovaným, kurvím krojem. Už je mi to jasné.

Nicméně, ať je Agáta jaká chce ( a upřímně, kdo to opravdu ví, mediální image je úplně jiná story ) svůj marketing má zvládnutý na jedničku a to je třeba ocenit. Je prostě dobrá v tom, co dělá.

Kemia
421 příspěvků 18.2.13 15:16

@Beruska bez tecek @Danielle.Warheit Co jsem se koukala na fotky z přehlídek (nemluvím teď o focení, tam se dá dost přifouknout/ubrat přes program)), tak prádlo předvádí právě takové vychrtlé modelky s povoleným zadkem, něco jako je ta u Agáty. Akorát mají často silikony. Victoria´s Secret je jiná liga, taky se tam jen tak někdo nedostane.

Perpentach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 15:19

Souhlasím, že Agáta má celkově otřesnou prezentaci, nicméně fotky nejsou retušované, což považuji za velké plus. Alespoň je na těch modelech poznat hned, že jsou to kusy hadru a člověk není zklamaný, když zboží dorazí (pokud si to najde kupce) :-) Osobně mi vadí, že většina modelů není vyžehlená, na fotkách to vypadá hrozně.

Co se týče modelek včetně Agáty, pro účely takovéhleho shopu jsou jejich figury dostačující, protože tyhle produktovky málokdy fotí opravdové modelky. Opět oceňuji, že fotky nejsou vyretušované a je na nich dobře vidět, jak blbě jsou modely ušité a kde všude relativně běžné postavě nesedí.

Zažila jsem, že si klient přál na shopu fotky, na kterych model vypadal jak bezdomovec:-)

Danielle.Warheit
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 15:21

@Kemia: Já nevím, ale u značek mimo konfekci a řetězce typu H&M, C&A, NEWYORKER vídám sice hubené, ale rozhodně ne povislé modelky…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 15:24

Myslím, že to bude hodně otázka vkusu a sympatií. Kamarádka ji měla často ve svém obchodě a vždy mi říkala, že je normální a že pohroma je spíše její máti. Ty fota na stránkách mají dost odlišnou kvalitu. Na některých profi zapomněla vizážistka na detaily - třeba maskovat lépe „rybí oči“ nebo kruhy nějakým korektorem. Ta u bazénu je špatná, ale takhle by vypadala každá z Vás na přímém světle, mžourající proti slunci.Za sebe:Stejně jako Novotný přišla na to, že ji to lidi žerou a i když je to už opravdu vyčpělý bulvár, stále funguje.Jako člověk mne nebere, ale už to, že s ní tady všichni ztrácíme čas je pro ni další malý bod.Je fakt jedno, zda je reklama pozitivní, nebo negativní, hlavně, že je. Lepší tedy ignorovat, překročit a jít…

Pinx
220 příspěvků 18.2.13 15:33

Jenom si dovolím podotknout, že tímto hate-postem @chuliganka pěkně zvýšila návštěvnost těch jejich pochybných stránek, jako tomu vždy bývá i u té Blondýny :D (ano, přiznávám se, že jsem tam taky klikla :( :D) Agátu myslím, že už neni potřeba komentovat, holka která se prezentuje stylem „dělám ze sebe blbku, ale vlastně jsem chytrá, a kdo věří mojí image, je blb“, o sobě dost vypovídá…

Kemia
421 příspěvků 18.2.13 15:45

@Danielle.Warheit U jakých značek, pokud jsme stále v ČR? Já jsem se dívala na fotky z jakési „prestižní“ přehlídky Top Secret a že by tam byly vidět modelky, na kterých je zřetelné, že cvičí, to jsem si teda nevšimla.

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 18.2.13 15:47

@Kemia V ČR nikde…TOP Secret byl prů..švih.

Kemia
421 příspěvků 18.2.13 15:52

Já jsem právě mluvila o ČR. Tady stačí nejíst a nechat si udělat prsa, obličej nehraje roli, viz Mašlíková, Mesarošová a spol.

Barr.b
143 příspěvků 18.2.13 16:15

@Silver-Edged Axe Jo, to jo, ale jakým stylem, když se nad ní musíte z 99 případů ze sta zasmát tomu, že je úplně blbá/co to zase má na sobě/co to mele za kraviny/jak se to zas chovala.

Kemia
421 příspěvků 18.2.13 16:35

Já se obávám, že kdyby ze sebe vypouštěla moudra, tak bulvár nebude zajímat, a tudíž nebude mít ani peníze.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 16:49

@Kemia Hlavně si myslím, že pro Victoria´s Secret se tu v ČR nefotí (doposud nevím o tom, že by tu někdo měl na oblečení licenci, koupit se da jen v multibrandu). Nelze to stoprocentně vyloučit, ale setkal jsem se s takovým tvrzením, stejně jako s tím, že tu někdo fotí pro Intimissimi. Když jsem to prověřoval, byl to vždy noname nick i mail bez portfolia. Lákadlo pro naivky. Máte pravdu, že by se tyto celebrity v reálu nechytaly.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 17:41

@GalianosjednimL
Líbí se mi vaše hypotéza, že takto za plného slunce u bazénu by vypadala každá z nás. Za sebe mohu jen zvolat „Kéž by!“, ale představa je to vážně pěkná.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 17:53

@DonChichot Vidíte, tento rozměr mého příspěvku mne nenapadl, ale rozhodně jsem pro! :)

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 18.2.13 19:07

@GalianosjednimL @DonChichot Ale no tak, pokud se někdo živí tělem a fotí módu můžeme na něj klást vyšší kritéria. A navíc si dovoluji tvrdit, že nemám povislý zadek ani v poledne za plného slunce u bazénu ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek