Agáta Fashion

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 19:17

@Beruska bez tecek Můžeme, ale nijak to nemá vliv na vznik těchto fotek. Navíc vlastně nikdo nemáme právo klást vyšší kritéria, jen si na to hrajeme.

Kemia
421 příspěvků 18.2.13 19:26

Beruška to asi myslela tak, že hezká modelka s hezkým tělem je stejná samozřejmost jako že učitel angličtiny bude umět anglicky.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 19:28
Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 18.2.13 19:30

@GalianosjednimL Já si myslím, že mohu kritizovat, navíc to děláme dnes a denně. Dobrý učitel/špatný učitel, dobrý lékař/špatný lékař, dobrá modelka/špatná modelka. Můžeme se chovat přirozeně a k tomu patří i určitý kritický postoj nebo můžeme být multi-kulti politicky i jinak hyperkorektní, ale veškerá přirozenost jde do kytek. Pro mě je prostě tlustá holka tlustá, líný student je líný, bordelář je opravdu bordelář…atd.

Plus ve chvíli kdy přestáváme kritizovat abychom se někoho nedotkli nastává problém mimořádného sebevědomí, které ovšem není podložené reálnými schopnostmi.

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 18.2.13 19:31

@Kemia Jo, krásně jednou větou :-)

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 18.2.13 19:42

Ještě dodávám, že kdyby byla Agáta třeba sekretářka, tak budu první kdo řekne, že má po dítěti dobrou figuru :-)
Ode mě se také očekává větší znalost fyziky než jen ohmův zákon, zákony zachování nebo třeba interference, což je u ostatních právem považováno za naprosto dostačující ;-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 19:44

@Beruska bez tecek A to jsem Vás vůbec nechtěl rozčílit. :) Myslím, že jsem to napotřetí pochopil, vážně.

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 18.2.13 19:45

@GalianosjednimL Já se nerozčiluji, já mírumilovně diskutuji :-D

Sibyla
2646 příspěvků 18.2.13 19:49
@Beruska bez tecek píše:
@Kemia I kdepak, třeba modelky pro Viktorčino tajemství mají pevné krásné figury a přitom jsou štíhlé. Také makají denně ve fitnesu.

Včera jsem se dívala na Pret-a-porter a musela jsem obdivovat tu závěrečnou přehlídku nahých modelek. Takto hubené nejsou můj vkus, ale přesto jsem musela uznat, že jsou překrásné.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 21:53

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:50

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 21:54

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 10:39

Kalanka
707 příspěvků 1.6.13 14:41

S tou zpevněností/nezpevněností je to docela zajímavé. MYslím, že je to dost dané i geneticky, viz některé tenistky, z nedostatku pohybu je těžko obviňovat a atletická figura to prostě stejně není.

Lady Apathy
512 příspěvků 1.6.13 17:28
@uu píše: @Beruska bez tecek Kam se hrabe Bitnerrrr, to se nedá srrrrovnat! :)

Spíš nemůžu odtrhnout oči od toho, že všechny Angels mají téměř totožnou barvu pokožky.
Ty naše teda taky, ale působí to tak nějak přirozeněji, než když je blondýnka opálená na skoro stejný odstín jako latinoameričanka.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.13 17:46

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:20

Lady Apathy
512 příspěvků 1.6.13 18:15

@uu To je taky možnost. Ale vypadá to divně, sjednocené jak kulturisti před soutěží.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek