Akné - co s ním?

Fotoalbum tématu (26) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
jitre
2 příspěvky 25.05.17 09:59

Mě hodně pomohl ryor, je to česká kosmetika a já si ji nemůžu vynachválit. 5ada na skne se jmenuje aknestop a pokud se správně odličuješ, což je základ, mělo by ti to rozhodně pomoct, není to ani nějak finančně náročné, podívej se na notino a najdi si to tam, fakt je to super česká kosmetika

kilgor
321 příspěvků 25.05.17 23:06

Pomáhá mi kosmetika Alcina, na noc krém s AHA kyselinami. A jasně, nemačkat..
Jenže teď teda řeším ty fleky, protože sluníčko..Takže, dámy, co vám pomáhá na pigmentové fleky?
A jaký opalovací krém vám nezpůsobuje další akné?

ming_xing
1324 příspěvků 26.05.17 09:54

@kilgor s temi AHA opatrne, i doktorka me upozornovala, ze po nich je plet citlivejsi a nemam moc chodit na slunicko, ze se mi ty fleky spis zhorsi

kilgor
321 příspěvků 26.05.17 21:30

@ming_xing herdek! já myslela, že na noc to stačí. a přes den normální krém…a do psí nohy :(

WvD
31 příspěvků 26.05.17 23:09

.

Příspěvek upraven 30.06.17 v 00:09

kilgor
321 příspěvků 26.05.17 23:24

@WvD díky za tip.

renatare
2 příspěvky 21.06.17 12:50
Pleť

Ahoj, já jsem kvalitu pleti vyřešila stravou, od té doby co jim zelenáče, tak cca po třech měsících pěkná pleť, a to se mi dělali vždy takové zanícené pupínky, hluboké…a po porodu snad ještě více. Říká se, že pleť je odrazem zdraví vnitřnku, takže to chce asi opravdu detoxikovat tělo, mít dostatek vitamínu (zinek, atd…), a pak je to na pleti vidět. I hormonální antikoncepci si tělo (játra) hodně pamatuje, a díky zelnáčům se tělo suprově vyčistí, a zároveň sytí potřebnými živinami. Tak to jen že jsem se chtěla podělit o svoji zkušenost…a to jsem byla díky pleti opravdu nešťastná!!! Každodenní maskování korektorovou tyčinkou…atd :-)

Ophelie
652 příspěvků 21.06.17 20:21

@renatare škoda, že „zelenáče“ nemají také na vaše mluvnické a stylistické dovednosti…

kobylkalucni
190 příspěvků 22.06.17 12:07

Jediné zelenáče znám z Mayovek a ti by mi na akné moc nepomohli… Co to jako má být?

renatare
2 příspěvky 22.06.17 12:49

Chlorella se zeleným ječmenem, ze zeleného ječmene se dělá šťáva, a chlorella je řasa, má hodně železa, vit. C, betakaroten atd.

Lienka77
206 příspěvků 23.06.17 11:35

Jdu si dát radši salát. Zelený.

kobylkalucni
190 příspěvků 23.06.17 17:01

Já mojito. To je taky zelené…

kilgor
321 příspěvků 07.07.17 08:33

Hm, chlorella je dobrá, občas, ale na akné mi pomáhala spíš tak, že jsem si ji na ta nejhorší místa, co se blbě hojila, prostě napatlala. Udělala jsem si takovou jako kašičku z chlorelly s vodou.
Jednou jsem si udělala takhle kvečeru z chlorelly masku.No a pak, když už byla tma, jsem se jen vyklonila, že si vezmu osušku z plovárny, co se mi sušila v okně..Nade mnou od sousedů se ozvalo : „Asi jinej gang..“ :D.Tak asi taková tma nebyla, no..

Malounka
13 příspěvků 07.08.17 15:11

Mne pomahaji prirodni peelingy na udrzeni ciste pleti. :)

Elleonorah
7 příspěvků 08.08.17 10:23
Zkušenosti s akné

@Lienka77, tak ovoce je důležité, stejně tak i zelenina. Můžeš ale vynechat citrusy - hlavně pomeranče.

Jestli má někdo pleť opravdu špatnou, nemusí mít velký hnisající boláky, může mít klidně malé pupínky po celém obličeji :/ Vyzkoušela jsem všechno možné. Nakonec jsem zjistila, že 80% mých ohavných pupínků jsou bakterie, na které nezabrala žádná kosmetika z drogerie, žádné ovoce, zelenina, nic :D
Doktorka mi napsala Duac gel, první týden jsem měla vysušenou pokožku, ale další mi už pupínky začaly mizet. Rovnou jsem doktorce řekla, že mi nepomohla ani antikoncepce - naopak mi spíš způsobila naprostý depky z mého ohavného obličeje :D

Pomohlo mi taky omezit mléko (nepít samotné) a rozhodně omezit cukr, který mají bakterie rády. Naopak mi kůži skvěle uklidnil bílý jogurt ( jíst + maska na obličej, dokud nezaschne) a pokud je kůže bledá, suchá, nehezká, tak sehnat nějaká bio nebo nejlépe domácí vajíčka a udělat si nejdříve bílkovou a pak žloutkovou masku. Také je skvělé droždí. Rozmělnit s trochou vody. Neříkám, že mám pleť jako miminko, to vůbec, ale výrazně se mi kůže zlepšila a tím i psychika a je to lepší a lepší. :)

Dannny3
1 příspěvek 14.08.17 21:47
Co pomohlo až mně

Ahoj, každému kdo už také vyzkoušel tunu přípravků a drogerie
doporučuji, co zabralo mně… Akné jsem se začal pořádně zbavovat,
až když jsem našel podstatnější informace o akné! Např. i zde ve videích o akné se mnohé dozvíte: www.AkneAkne.cz

Až takové informace mi pomohly - po letech s hodně akné :/
A to jsem byl i u 3 kožních.

petravodna
3 příspěvky 23.08.17 09:31

Taky jsem s tím docela bojovala, ale jedna kosmetička mě navedla na kosmetickou značku ryor - problematická pleť, objednala jsem si ji na notinu a kupodivu mi opravdu pomohla, od te doby už jinou nepoužívám

Švihulka79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.17 17:02
akné

Zkuste projít tady tohle diskuzní forum - téma akné . Je tam spousta užitečných rad. Mě osobně právě rady ohledně akné hodně pomohly.

Melnice
2 příspěvky 01.07.18 19:28

Ahoj, mě docela dobře zabírá značka a derma v řadě na aknozni pleť. Popravdě nevím na jaké bázi to funguje, doufám že to není nějaký Dryák, ale pomáhá mi to. Kupodivu.

rumbur
1 příspěvek 06.07.18 13:05

Zdarec, co máte vyzkoušeno na zbavení se toho akne?Už nevím co s tím mám dělat.

Melnice
2 příspěvky 06.07.18 13:18

Jak jsem psala výše, mě zabírá A derma Phys AC Global, je to krém z lékárny, používám ho večer a mám s tím dobrou zkušenost. Nevím na jaké bázi funguje, ale je to jediné co mi pomáhá.

Jordaan
8713 příspěvků 09.07.18 21:14

@Melnice @rumbur @discobolos @pometlo

Ale bezte, na to vam tu nikdo neskoci.

Lála_druhá
471 příspěvků 13.07.18 09:51

.

Dogmeat
166 příspěvků 14.08.18 15:26

Mám pocit, že jsem objevila Ameriku, tak to sem musím napsat, třeba to někomu taky pomůže.
Mám cystické akné po třicítce, začalo mi někdy ve 13 letech. Mám velmi mastnou pleť v T-zóně, v zimě trochu normálnější, v létě tragédie. Akné se mi dělá v tom téčku, tváře čisté, ale jsou to vždycky boláky tak na půl roku, mezi tím mi vyskáčou další, takže permanentně 2-3 pupeny na obličeji. Normální akné se mi dělalo také. Jizvy mi naštěstí nakonec vždy zmizí, ale trvá to. Zkoušela jsem všechno možné, od běžné kosmetiky z lékárny přes přírodní léčbu až po antibiotika a kenalogové injekce. Jednou za 14 dní čištění u kosmetičky samozřejmost, pravidelné návštěvy na kožním také.
Letos se mi to podařilo dát do pořádku a mám téměř čistou pleť, skoro tomu ani nevěřím a čekám, kdy se to zas vrátí. Začla jsem si na obličej matlat domácí nefiltrovaný med, takový ten s tím bordelem okolo a tudíž asi s vysokým obsahem propolisu. Med jsem na sebe zkoušela matlat už dřív, když mi to nějdo poradil, ale dlouho jsem to nevydržela a nemělo to žádné výsledky. Ten nefiltrovaný med po 14 dnech začal opravdu zabírat. Míchám ho se skořicí, každý večer po vyčištění si z toho udělám masku a snažím se vydržet mít to na sobě co nejdéle, aspoň 30 minut. Maska kvůli skořici funguje jako peeling. Vim, že se všude uvádí, že by se měl peeling dělat max dvakrát do týdne. Já ho tedy dělám každý den a kupodivu mi to svědčí. Odřená z toho nejsem. Po prvních 14 dnech mi téměř vymizelo běžné akné, cysty zůstaly. Teď po 3 měsících zmizely i cysty. Občas se mi udělá drobnost, která do druhého dne zmizí. Pleť se mi mastí stále, ale o dost míň. Dokonce můžu občas použít i nějaký krém, aniž bych se po tom osypala (sypala jsem se i po zinkové masti). Jsem nadšená. Třeba to někomu taky pomůže. Akorát to chce vyzkoušet, jak na to která pleť bude reagovat. Spousty lidí má prý alergické reakce nebo citlivost na skořici, někdo po tom zčervená a osype se. Také to asi chce mít kůži, co snese tak častý peeling. Velmi mastnou kůži, rozhodně ne suchou. Nemít citlivé oči (i jedno zrnko mleté skořice v oku dokáže nadělat pěknou paseku). A mít čas a soukromí na to to na sebe každý večer před spaním patlat, ta maska samozřejmě vypadá strašně a než se člověk naučí to dávkovat, je med všude.
Koupila jsem si propolisovou tinkturu, že by to třeba mohlo být ještě účinnější, ale nefungovalo to a ucpávaly se mi po tom póry. Teď, když dělám každý den ten medovo-skořicový peeling, můžu občas použít i tu tinkturu, ona je totiž mastná. To samé ta zinková mast. Před pár měsíci bych se z toho okamžitě osypala.
Osobně bych tomu asi nevěřila, kdyby mi to někdo doporučoval, zvlášť po té, co jsem zkusila snad všechno co existuje (dokonce i po laseru se mi to zhoršovalo, peklo). Ale pokud jste někdo zoufalej, nic vám nepomáhá a máte mastnou pleť, zkuste to.

ajatar
672 příspěvků 14.08.18 18:38

To mne pomohlo až drasticky obmedziť množstvo používaných produktov. V podstate mi teraz na ksicht môžu len čisté rastlinné oleje (hlavne jojobový) a ružová voda. Úplne som prestala používať makeupy i BB krémy. Čo si budeme hovoriť, akné sa stejne nedá nikdy zamaskovať tak, aby si nikto nevšimol, že ho máte. A patlať to na seba denne fakt nie je ono.
Efekt to malo ten, že čím menej maskujem, tým viac zisťujem, že nie je čo maskovať… takže makeup už len na špeciálne príležitosti a max. na pár hodín.

Stránka:  « Předchozí 1 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek