Akné - co s ním?

Fotoalbum tématu (26) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Lienka77
206 příspěvků 17.08.18 16:10
@ajatar píše:
To mne pomohlo až drasticky obmedziť množstvo používaných produktov. V podstate mi teraz na ksicht môžu len čisté rastlinné oleje (hlavne jojobový) a ružová voda. Úplne som prestala používať makeupy i BB krémy. Čo si budeme hovoriť, akné sa stejne nedá nikdy zamaskovať tak, aby si nikto nevšimol, že ho máte. A patlať to na seba denne fakt nie je ono.
Efekt to malo ten, že čím menej maskujem, tým viac zisťujem, že nie je čo maskovať… takže makeup už len na špeciálne príležitosti a max. na pár hodín.

A čím tedy maskujete mastnou pleť (pokud ji samozřejmě máte, já totiž ano)? Když mám dobrý den, dva, tři, tak se taky nemaluju - ovšem stejně pak mám takový nestejnobarevný obličej, ale pal to čert. Ale T-zóna se leskne jako ropná skvrna v Mexickém zálivu…

Ophelie
677 příspěvků 17.08.18 16:35

@Lienka77 ropná skvrna - to jste mě dostala - velmi přiléhavé pojmenování mého obličeje, zvláště pak ve vlně veder.

ajatar
672 příspěvků 17.08.18 17:39

@Lienka77 Mastnotu nemaskujem, v tom horku to nema ani zmysel. Navyse som zistila, ze castym pudrovanim sa dostavam do zacarovaneho kruhu, plet sa zacne mastit este viac.

Nastastie nemusim v praci byt nijak reprezentativna, neviem ako by som to riesila keby som musela dodrziavat dresscode, k slusnemu obleceniu mastny nenamalovany ksicht moc nejde…

chlupatica
1 příspěvek 06.09.18 12:17
Akné

Ahoj ráda bych se už konečně zbavila těch pupínků v obličeji.Nevím co si na obličej už mám dávat.Vyzkoušela jsem snad vše a pořád nic.

xSx
651 příspěvků 06.09.18 13:08

@chlupatica přečíst tohle fórum. Každému pomáhá něco jiného, namátkou - omezit produkty, zkusit vysadit mléko a mléčné výrobky na cca 3 měsíce, dát si kúru B komplexu, nechmatat na obličej a nezanedbávat péči.

PH15
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 13:37
Bioderma

Zkoušela jste už výrobky od Bioderma ?

MorusRubra
672 příspěvků 03.11.18 22:36

Už cca měsíc zkouším Sérum pro regeneraci pleti Eucerin Dermopure s kyselinou glykolovou a salicylovou a jsem docela překvapená. Pupínky drží na uzdě a mám po něm hezky jemnou pleť.

Stránka:  « Předchozí 1 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek