Ako si nevytvorím muffin?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ajujuška
422 příspěvků 15.10.13 20:20
Ako si nevytvorím MUFFIN???

Všetkých zdravím a zaujímalo by ma ako si nevytvorím MUFFIN! Všimla som si MUFFINy aj na kočkách v. 36, je to otrasné. Prosím o rady a typy! dííík

Reakce:
stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.13 20:22

@ajujuška to je jednoduchý, noste kalhoty a sukně do pasu

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.13 20:23

@ajujuška Predovšetkým si kúpiš nohavice vo svojej veľkosti :) A platí, že čím vyšší pás-tým menšie riziko..

ajujuška
422 příspěvků 15.10.13 20:23
@stricc píše:
@ajujuška to je jednoduchý, noste kalhoty a sukně do pasu

dakujem, je na tom niečo!

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.13 20:25

Denně 50 dřepů, 50 sklapovaček a 10 km běhu. Jak prosté.

ajujuška
422 příspěvků 15.10.13 20:29

@Brunhilde joooj, tak toho mám viac, chodím 3 x do týždna na spinning a učím TV, takže denne si ešte pridám aj velijaké posilovačky. Nosím veľkosť 38.

Tojsemcelájá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.13 20:32

@Brunhilde No jo, ale z těch padesáti dřepů v kombinaci s desítkou běhu denně bude mít zase nohy jak Zaremba. Smůla by byla, kdyby tam pak zůstal i ten bůček.

Akitaken
4960 příspěvků 15.10.13 21:03

Mám velikost 38, nějaký bůček by se ještě našel, ale kraviny neřeším a hlavně si kupuju oblečení své velikosti. Jo a ještě než si ho zakoupím, tak si ho taky vyzkouším a při pohledu do zrcadla otvírám obě oči. Když usoudím, že je to morálně přijatelné ze všech stran i z podřepu, tak si to koupím.
A muffiny pak vytvářím už jenom v troubě…

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.13 21:09

@ajujuška
Tak potom opravdu nerozumím, nač se ptáte? Vy byste je mít neměla. Jestli se vám nad opaskem něco boulí, jsou to svaly.

vendulael
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.13 21:26

Pokud nemáte vycvičené a pevné tělo, tak v bokovějších kalhotech je budete mít stejně, i když budete hodně štíhlá. Pokud tam ta pevnost není, je třeba kupovat kalhoty a sukně, co jsou více do pasu. A samozřejmě zvolit vám lichotíci střih a správnou velikost. A ještě něco- když si budete nějaké kalhoty kupovat, tak si v nich v kabince také dřepněte nebo se alespoň pořádně ohněte, ať můžete zkontrolovat, co vám to zezadu udělá (jestli vám jinými slovy není vidět až do…, však vy víte kam :-) ).

vendulael
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.13 21:33

@ajujuška No pokud takhle hodně cvičíte, tak byste je opravdu mít neměla (za předpokladu, že nosíte právnou velikost).
@Brunhilde Omylem jsem vám dala červené, tak mi to někdy vraťte… :-)

ajujuška
422 příspěvků 15.10.13 21:42
@vendulael píše:
@ajujuška No pokud takhle hodně cvičíte, tak byste je opravdu mít neměla (za předpokladu, že nosíte právnou velikost).
@Brunhilde Omylem jsem vám dala červené, tak mi to někdy vraťte… :-)

pri mojom veku sa už lepí aj z vody! kontrolujem sa v strave, cvičím, ale GRAVITACIA je svina! a červený nedám, nie som pomstychtivá, ale cením si, že ste mi to napísali!

Bellaschange
139 příspěvků 15.10.13 21:47

Muffin se tvoří i tím, že třeba někdo nosí bokovky a krátká trika a potom vám táhne na záda a břicho a jelikož tam kolem jsou různé orgány že jo, tak se tělo chrání a obaluje je, aby byly v teple, takže se pořádně oblékat, cvičit, nepřežírat se a muffin nikde nebude :)

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.13 21:49
@vendulael píše:@Brunhilde Omylem jsem vám dala červené, tak mi to někdy vraťte… :-)

Já červený nedávám a kvůli vám své zvyky měnit nebudu. Já si na to vaše prostě zvyknu ;-)

vendulael
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.13 21:59

@Brunhilde Tak že jste mě takhle ušetrřila, tak já vám sem na oplátku lípnu nějaké zelené :-).

vendulael
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.13 22:02

@ajujuška To červené nebylo pro vás :-), ale děkuji :-).

ajujuška
422 příspěvků 15.10.13 22:12

@vendulael jáááj, som blondýna

vendulael
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.13 22:18
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek