Aktuální politické dění

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
dagino
869 příspěvků 18.5.18 13:11

@macko.pu Kiska končí budúci rok, máte predstavu kto by ho mohol nahradiť?

macko.pu
791 příspěvků 18.5.18 17:01

@Karin … že vy budete učiteľka??? (nič v zlom) :)
presvedčovanie sme nemali na programe dňa, stačí si do „strýčka google“ vložiť slová kiska - úžerník, daňový podvodník, vlastizradca a všetko si sama určite nájdete

macko.pu
791 příspěvků 18.5.18 17:03
@dagino píše:
@macko.pu Kiska končí budúci rok, máte predstavu kto by ho mohol nahradiť?
… tak to je snáď skoro teraz riešiť, uvidíme, akí kandidáti budú „v ponuke“
Karin
3948 příspěvků 18.5.18 20:44

@macko.pu nejsem učitelka. Jsem účastník diskuse. Když mám na něco názor, umím říct proč.
Když si na vaše doporučení dám do Googlu „kiska vlastizradca,“ vidím jako první odkaz na czechfreepress.cz, potom na hlavnespravy.sk, potom nějaký soukromý blog, něčí petice, YouTube, web nacionalistů… tím chcete ve vší vážnosti argumentovat? A víte co, asi to prostě balím s tím, že macko nemá rád Kisku, a je to. Máte názor a argumentovat nemusíte. Není to otázka života a smrti.
Odchádzam v mieri.

macko.pu
791 příspěvků 19.5.18 10:39

@Karin dobre milá karin, vidím, že vy naozaj by ste radi vedeli aká je pravda
len viete, ťažko je mi pár všeobecnými vetami zargumentovať, prečo je ten človek taký nemorálny a nečestný
ale tu vám posielam link na článok, je to len jeden z tisícov prípady úžery nášho prezidenta, (22 000 exekúcií občanov, OK, máš pôžičku, tak plať, beriem… ale u neho to fungovalo tak, že ak nezaplatíš, tak idú na rad úžernícke úroky, to je na tom nemorálne) a to nehovorím o daňových škandáloch a škandáloch s pozemkami
cítim z vás, že ste súdny človek, tak si určite názor spravíte
P. S. a tie noviny sú bežný mainstream, pri LGBT pochodoch majú vyvesenú vlajku dúhovú, takže „seriózne“ médium :)
https://spravy.pravda.sk/…nebankoviek/
P. S. 2 není zlé si prečítať aj tú diskuziu, prevažneho jeho (ako som aj ja) voličov

xSx
1055 příspěvků 19.5.18 11:04

@EJK Jasne, macko ma pravo vyjadrit nazor, nemusi mit rad Kisku, to beru. Ostatne celkem kazdy vysoce postaveny clovek je svym zpusobem kontroverzni. Nicmene kdyz se zeptam, proc je dle neho Kiska vlastizradce (kdyby to nechal u toho lhare a podvodnika ci jak ho nazval, necham to plavat), tak cekam, ze mi odpovi ve smyslu: protoze tenhle jeho akt byl dle me miren proti suverenite statu a jeho lidem atp. Nicmene odpovedel vagne cele jeho prezidentovani je vlastizrada, tak ho proste nemuzu brat vubec vazne.

MP blanka
2859 příspěvků 26.5.18 09:53

Tak sme sa včera dozvedeli, že náš nový premiér zrazu vyriešil problémy v slovenskom zdravotníctve. Že „ v najbližších mesiacoch budeme svedkami najmasívnejšej obnovy najšpičkovejších prístrojových zariadení v našich nemocniciach, budeme svedkami najmasívnejších rekonštrukcií našich nemocníc a zdravotníckych zariadení v histórii Slovenska“ A okrem toho každý hospitalizovaný pacient v nemocniciach dostane pri nástupe hygienický balíček. To ma teda zaujíma, čo bude obsahovať - okrem toaletného papiera aj zubnú pastu, mydlo, uterák, príbor? A po odchode z nemocnice si to pacient zoberie domov, nie, veď to dostal.No to je teda fakt úžasné opatrenie na zlepšenie ekonomickej situácie v zdravotníctve! Na čo všetko sú zrazu, nie dlho pred ďalšími voľbami, peniaze!

marikahr
1052 příspěvků 26.5.18 12:09

@MP blanka aby si zas na tých hygienických balíčkoch nenapakoval vrecká :-(
Chváliť sa v 21 storočí hygienickým balíčkom je dosť trápne… keby radšej dali do každej nemocnice toaletný papier, mydlo, papierové utierky…
Veď je to pod ľudskú dôstojnosť nosiť si vlastný papier, mydlo, uterák… pri každej návšteve wc. Človek v kondícii (hlavne mentálnej) to ešte zvládne, ale popletený človek s alzhaimerom alebo obmedzenou pohyblivosťou je rád, ak do toho wc dôjde/ trafí!

MP blanka
2859 příspěvků 26.5.18 13:04

@marikahr no veď presne tak - prečo to nedať tým nemocniciam, kde sa navyše napr. ten príbor použije opakovane. A že si niekto napakuje vrecká pri takej zákazke, to je úplne isté, a že za ňu bude niekomu aj „ vďačný “ práve tak. Zasa veľké reči, už som z tých politikov unavená.

dagino
869 příspěvků 26.5.18 19:25

@MP blanka Unavení sme všetci, ale je tu taký malý problém, že každú hovadinu čo vymyslia, musíme zaplatiť my. Preto musíme aspoň trochu sledovať čo robia a snažiť sa byť aj trochu aktívni.

MP blanka
2859 příspěvků 26.5.18 22:43

@dagino -no veď hej, tiež to tak vnímam, ale mám už častejšie pocit bezradnosti - nasranosti -trpkého smiechu / podľa momentálnej nálady /.

macko.pu
791 příspěvků 27.5.18 07:17
@MP blanka píše:
Tak sme sa včera dozvedeli, že náš nový premiér zrazu vyriešil problémy v slovenskom zdravotníctve. Že „ v najbližších mesiacoch budeme svedkami najmasívnejšej obnovy najšpičkovejších prístrojových zariadení v našich nemocniciach, budeme svedkami najmasívnejších rekonštrukcií našich nemocníc a zdravotníckych zariadení v histórii Slovenska“ A okrem toho každý hospitalizovaný pacient v nemocniciach dostane pri nástupe hygienický balíček. To ma teda zaujíma, čo bude obsahovať - okrem toaletného papiera aj zubnú pastu, mydlo, uterák, príbor? A po odchode z nemocnice si to pacient zoberie domov, nie, veď to dostal.No to je teda fakt úžasné opatrenie na zlepšenie ekonomickej situácie v zdravotníctve! Na čo všetko sú zrazu, nie dlho pred ďalšími voľbami, peniaze!
… to keď človek vidí termíny, že „najmasívnejšia obnova, najmasívnejšia rekonštrukcia“ tak našica hneď (oprávnene) napadá termín „najmasívnejšia rabovačka“ :)
macko.pu
791 příspěvků 27.5.18 07:25

Mňa tí hajzli nasrali s týmto
https://rukyprec.sk/?…
takže v médiach samé sračky o tom, ako sa nám darí, ako nám ekonomika šlape a hľa, oni v týchto „prosperujúcich“ časoch aký „výpalnícky“ zákon
hajzli, už viem z čoho chcú zaplatiť tie balíčky v nemocniciach

macko.pu
791 příspěvků 11.6.18 13:00

… dnes som si prečítal, že z talianskych brehov vrátili naspäť loď s 600 migrantami, (vlastne ekonomickými utečencami, aby sme boli presní)
tak som si posvietil na tú ich novú vládu, a som teda prekvapený, ten ich nový vice-premiér a zároveň minister vnútra je teda riadny xenofób a homofób (po našom, stále má triezvy sedliacky rozum) :)
takto im to naložil v tom prekliatom europskom parlamante, to si tí byrokrati za klobúk nedajú
https://www.youtube.com/watch?…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek