Aktuální politické dění

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Cérenka
36 příspěvků 10.10.14 13:11

@Tebah a nebyl to perník s prošlým datem spotřeby? U nás rozdávali ANO perníky s datem spotřeby 26. 9. 2014 (nebyla to minimální trvanlivost, skutečně datum spotřeby) až do konce kampaně - tedy do 9. 10. Dokonce tím „pobavili“ i konkurenčního ministra zdravotnictví. Chovají se holt tržně, nevyhodí zbytečně nic, co přebylo po loňských parlamentních volbách

VandaRybna
3713 příspěvků 13.10.14 08:37

Tak je to dobrý, TOP09 to zase celé vyhrálo, to mi spadl kámen ze srdce :-) I mejdan byl, tak snad poslední už konečně zhasne.

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 09:20

Nechapu, jak nekdo muze volit napr. Zilkovou ci Pavla Novotneho? Co jako od nich cekaji?

gummybee
4596 příspěvků 13.10.14 09:38

@VandaRybna top09 to vyhrálo? kde, prosímvás? :)
@candance já nechápu, jak někdo může volit ano - bez ironie by mě zajímalo, jestli je tu nějaká pekelnice, která ho volila a může vysvětlit proč?

Kay_Adams
1614 příspěvků 13.10.14 09:41

@gummybee
On to bol asi od Vandy sarkazmus. Ja viem, nezvyklé… ale…

On, môj šéf ho volil. Ptž Andrej je predsa skvelý rovný chlap, vybudoval krásnu prosperujúcu firmu a štátu sa bude dariť pod jeho vedením zrovna tak. Plus nekecá a maká, nie je to politik a chce nám všetkým pomôcť.
Potom som z miestnosti odišla. Radšej.

Mylady2
12413 příspěvků 13.10.14 09:42

@gummybee no tak určitě se najde :-D otázka jestli vysvětlí proč.

gummybee
4596 příspěvků 13.10.14 09:43

@Kay_Adams i kdyby to byla o andrejovi pravda (jakože do určité míry asi je), tak on přece do komunálu nekandidoval sakra!
(pardon, to není na vás, jen jsem z těch výsledků pořád ještě trochu rozrušená :) )

Mylady2
12413 příspěvků 13.10.14 09:45

@gummybee Jakto? Představovala sis to jinak? :-)

take_five
532 příspěvků 13.10.14 09:46
@candance píše:
Nechapu, jak nekdo muze volit napr. Zilkovou ci Pavla Novotneho? Co jako od nich cekaji?

Mně to přijde jako taková vzpomínka na „zlaté porevoluční časy“, kdy byl v politice snad každý umělec. Já se spíš divím těm umělcům, kteří do té politiky jdou…

gummybee
4596 příspěvků 13.10.14 09:46

@Mylady2 jsem naivní idealista

Frantiska
3578 příspěvků 13.10.14 09:46

@gummybee no ale každý vi, ze si ve strane udela poradek a ze nikdo nedela nic bez souhalasu jeho a jeho poradce :)

Jediná pozitvní věc voleb je, že komunisti nebudou mit senatora/rku.

Kay_Adams
1614 příspěvků 13.10.14 09:47

@gummybee
To je zrejme kúzlo tej jeho mediálnej kampane. Ľudia majú pocit, že volia _jeho_ (čo v konečnom dôsledku tak bude, lebo to vyzerá, že aj tak musí Andrej všetko schváliť sám).
Nie Krnáčovú (DVTV lol), nie Vokřála, nie tých srandistov tu u nás za ANO (mesiac pred voľbami havarovať ožratý v aute a zabiť pri tom vodičku z druhého auta je skvelé promo)…

Jetthro
1130 příspěvků 13.10.14 09:51

Zajimalo by me, co mistni brnaci rikaj na uspech Zit Brno? Volila je treba nejaka z mistnich dam? Za sebe musim rict, ze jakozto totalniho pragocentristu me tyhle volby mnohem vic zajimalo, jak to dopadne prave v Brne :D (taky proto, ze v Praze se tezko stane nejaky prekvapeni).

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 09:52

Mně se líbí, jak Hollan za cca 300 tis. ukázal celému národu idiocii jistého primátora. Fakt lituju, že nejsu z Brna. Chcu to i v Práglu, tohleto. Jenže my tady takového tragéda, jako je pan O., nejspíš nemáme. Což je možná i dobře? Uvidíme, co dokáže paní K., potenciál k sebeztrapnění se zatím jeví jako vysoký :-)

gummybee
4596 příspěvků 13.10.14 09:52

@Kay_Adams no jasně, on se stejně fotil všude na plakáty a tak.. já to jako v principu chápu, jen to pořád nějak odmítám akceptovat :)

gummybee
4596 příspěvků 13.10.14 09:54

@Jetthro no, na druhou stranu to vypadá, že recesité z brna se spojí právě s ano, čímž pro mě definitivně končí veškerá jejich podpora. a to pro mě byl jejich úspěch jeden z mála volebních radostí :) a příjemných překvapení teda, myslela jsem, že je to fakt jenom bublina na sociálních sítích a bude to tak sotva pět procent

gummybee
4596 příspěvků 13.10.14 09:58

A nejlepší komentář k volbám má míra macek :D
Jan Hnízdil:

Naše politická scéna je živá encyklopedie psychiatrie. Najdete tam všechno: megalomany, sociopaty, narcisy, hysterky, mýtomany, kleptomany, spoustu smíšených poruch. Je to zajímavé studium pro odborníka, ale hrozivé pro občana.

Dodávám:

V zastupitelské demokracii tomu nemůže být z principu jinak. Stačí se podívat na elektorát: megalomani, sociopaté, narcisové, hysterky, mýtomani, kleptomani a spousta smíšených poruch."

Mylady2
12413 příspěvků 13.10.14 10:06

@Brunhilde tak pro pana O už je nachystáno 11 banánových krabic :-D

gummybee
4596 příspěvků 13.10.14 10:11

@Mylady2 já myslím, že to bylo předem domluvené, dostali 11 mandátů, to nemůže být náhoda :D

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 10:44

@take_five ja chapu, ze nekteri (rozumni) umelci byt zvoleni muzou, ale zrovna tito dva?
@gummybee Ja momentalne ziju v zahranici a kvuli malym detem, praci a MP(:-)) mi toho dost z ceske politicke sceny unika, ale koho bych volila, tak to fakt nevim. Pokud nekde prebira nazory z medii a „chce zmenu“, tak se nedivte, ze voli ANO.

VandaRybna
3713 příspěvků 13.10.14 10:47
@gummybee píše:
@VandaRybna top09 to vyhrálo? kde, prosímvás? :)
@candance já nechápu, jak někdo může volit ano - bez ironie by mě zajímalo, jestli je tu nějaká pekelnice, která ho volila a může vysvětlit proč?

Kdo sledoval vstupy už v průběhu sčítání, ten ví, o čem mluvím. Po tom, co všude TOP09 dosáhlo od 4 do 7 procent jsem schválně zavolala manžela k televizi, když se ptali Kalouska na volební výsledky, se slovy „pojď se podívat, Mirek nám teď řekne, jak vyhrál volby.“ a taky že jo. Hezky jsme se zasmáli.

VandaRybna
3713 příspěvků 13.10.14 10:50
@gummybee píše:
A nejlepší komentář k volbám má míra macek :D
Jan Hnízdil:

Naše politická scéna je živá encyklopedie psychiatrie. Najdete tam všechno: megalomany, sociopaty, narcisy, hysterky, mýtomany, kleptomany, spoustu smíšených poruch. Je to zajímavé studium pro odborníka, ale hrozivé pro občana.

Dodávám:

V zastupitelské demokracii tomu nemůže být z principu jinak. Stačí se podívat na elektorát: megalomani, sociopaté, narcisové, hysterky, mýtomani, kleptomani a spousta smíšených poruch."

Bezezbytku výstižné, proto jsem nevolila. Letošní kampaň mě kupodivu vůbec neoslovila.

VandaRybna
3713 příspěvků 14.10.14 08:53
@stes píše:
Laura pláče :-)
http://zpravy.idnes.cz/…/domaci.aspx?…

To je opravdu a vážně dospělá žena jejího formátu a vzdělání překvapená, že její zfotošopovaná atrapa na hlaváku a pár canců typu „Jedeme dál“ a fotka s žížalou Julií na pražského voliče nezabrala? Tak asi ani pražský volič není úplně vylízaný. Jinak nevim co k tomu říct. Co si jako myslela? Akademik, co se chová takhle mi připadá podezřelý. Ze všech takto vzdělaných lidí, které znám je paní Laura s přehledem nejblbější. Ty její myšlenky o viagře a bezdomovcích jsou na úrovni naivní dojičky, nemůžu si pomoct.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 15.10.14 01:03

@VandaRybna Jaký myšlenky? Budeme fasovat viagru?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek