Aky nazov znacky je lepsi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivkayana
7 příspěvků 18.08.19 16:48
Aky nazov znacky je lepsi?

Ahoj, prosim mohli by ste mi poradit - aky nazov znacky/ brandu by vas viac oslovil?

1. KAYANA
2. Yvett Molchian

Návrhárka navrhuje hlavne elegantne, spoločenské a street saty. V buducnosti pravdepodobne aj pánsku modu.

Dakujem :)

Reakce:
lucindaSK
976 příspěvků 20.08.19 08:50

Ak ide o návrhárku, tak to druhé. Kayana mi pripadá buď ako logo na handrách z Číny alebo úžasné názvy firiem splácané z krstných mien a priezvisk všetkých majiteľov, konateľov, ich detí, psov a mileniek.

giuliettka
4122 příspěvků 20.08.19 15:10

@lucindaSK A Yvett Molchian znie jak Iveta Molčanová po tom čo našla anglicko-český slovník v pivnici. :-D

eriam
412 příspěvků 20.08.19 15:20

@ivkayana Tak s tímhle vám neporadím. Sama mám momentálně velký problém při výběru toaletního papíru. Pořád nevím jestli růžový, nebo bílý, nebo že by s potiskem? Bože,,to jsou ale starosti.

ivkayana
7 příspěvků 20.08.19 15:34
@eriam píše:
@ivkayana Tak s tímhle vám neporadím. Sama mám momentálně velký problém při výběru toaletního papíru. Pořád nevím jestli růžový, nebo bílý, nebo že by s potiskem? Bože,,to jsou ale starosti.

Neviem preco vlastne reagujte na tento príspevok.

ivkayana
7 příspěvků 20.08.19 15:39
@giuliettka píše:
@lucindaSK A Yvett Molchian znie jak Iveta Molčanová po tom čo našla anglicko-český slovník v pivnici. :-D

To meno predsa nema nic spolocne s angličtinou :)

giuliettka
4122 příspěvků 20.08.19 15:45
@ivkayana píše:
To meno predsa nema nic spolocne s angličtinou :)

No nemá, ale znie príšerne. Obidva návrhy mi pripadajú jak značka tričiek z myší díry u Vaňkovky. A vaše reakcie, mi pripadajú uhodené tiež. Pýtate sa čo by nás viac oslovilo a potom, keď niekto zareaguje, že vaše problémy s názvom ho neoslovojú, tak sa tu vytasíte s tým, že prečo reagovala? No pretože mohla. A mimochodom, mne návrhárka, čo si vyberá názov na nete pripadá nevierohodná. Vyzerá to ako keby si švadlena patlalka hľadala názov pre zaregistrovanie sa na Fleri.

ivkayana
7 příspěvků 20.08.19 15:56
@giuliettka píše:
No nemá, ale znie príšerne. Obidva návrhy mi pripadajú jak značka tričiek z myší díry u Vaňkovky. A vaše reakcie, mi pripadajú uhodené tiež. Pýtate sa čo by nás viac oslovilo a potom, keď niekto zareaguje, že vaše problémy s názvom ho neoslovojú, tak sa tu vytasíte s tým, že prečo reagovala? No pretože mohla. A mimochodom, mne návrhárka, čo si vyberá názov na nete pripadá nevierohodná. Vyzerá to ako keby si švadlena patlalka hľadala názov pre zaregistrovanie sa na Fleri.

Ano nazor ludi ma zaujima, chcem mat co najviac názorov a samozrejme su v pohode aj negativne nazory, akurat ked uz niekto použije v príspevku toaletny papier a podobne, tak mi to nepride vhodne.
Internet mi pride ako fajn nástroj pre získanie zpatnej vazby, specialne od ludi ktorych zaujima moda :)

Mimochodom Dakujem za Vas nazor a berem v úvahu ze sa Vam ani jeden nazov nepozdáva :)

Benedicta
2 příspěvky 20.08.19 16:47

Za mě určitě název č. 2!
Ten první by vynikl (nebo spíš zapadl?) jako nová privátní značka Decathlonu.

Sépia
427 příspěvků 20.08.19 16:47
Aky nazov znacky je lepsi

@ivkayana U modnej navrharky by som volila meno..,

ivkayana
7 příspěvků 20.08.19 16:59
@Benedicta píše:
Za mě určitě název č. 2!
Ten první by vynikl (nebo spíš zapadl?) jako nová privátní značka Decathlonu.

Dakujem pekne za nazor :)

ivkayana
7 příspěvků 20.08.19 17:01
@lucindaSK píše:
Ak ide o návrhárku, tak to druhé. Kayana mi pripadá buď ako logo na handrách z Číny alebo úžasné názvy firiem splácané z krstných mien a priezvisk všetkých majiteľov, konateľov, ich detí, psov a mileniek.

Dakujem pekne za nazor :)

ivkayana
7 příspěvků 20.08.19 17:02
@Sépia píše:
@ivkayana U modnej navrharky by som volila meno..,

Dakujem za Vas nazor :slight_smile:

Gorilka
1136 příspěvků 21.08.19 07:39

Ivkayana: Ať zvolíš cokoliv, musí být krátké, úderné a zapamatovatelné. A také je třeba myslet na co, co bude za dvacet, třicet nebo čtyřicet let.

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek