Ani nahý, ani oblečený...

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Dahllie
2222 příspěvků 23.6.13 23:28

@GalianosjednimL Nemám problém s nahými těly. Nechápu zobrazení nahých těl v souvislosti se zmrzlinou. A to jak se pánové koupou ve vaně plné smetany, ze které se jakože ta zmrzlina dělá, je už poslední kapka.

Dahllie
2222 příspěvků 23.6.13 23:31

@rajka.kajka Nevadí mi plantážníci sbírající jahody. Ekluje se mi tohle
http://i1.ytimg.com/…sdefault.jpg

Edit: oprava překlepu

Příspěvek upraven 24.06.13 v 00:04

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.13 23:33

@Dahllie To v tom závodě takto normálně dělají, smiřte se s tím :) :) :)Zvažuji na Mrože podat trestní oznámení, protože je reklama genderově nevyvážená, chybí holky v bikinách a i tak si nejsem jist, zda ty bikiny nějak nešlapou na jejich rovnoprávnost :).

Příspěvek upraven 24.06.13 v 00:11

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.13 23:39

Nevydržela jsem a musela jsem se jít podívat, o co že tu jako jde. Naleštěná kenovská tělíčka ve mně žádné zvláštní emoce nevzbuzují, ale reklama mi připadá celkem vtipná, jak tam skáčou do toho mixéru :-))

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.13 23:46

@stricc Si myslím, že jim docela dnes zvedneme sledovanost :). Větší problém mi připadá, když tenkrát na Národní ve fast foodu našli v majonéze sperma, tohle je neškodný vtípek.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.13 23:50

@GalianosjednimL ono bylo vidět? A nebyl tam taky rozšmelcovanej celej chlap? ;)
tohle mi nedělej, jsem chvíli naprosto vážně přemejšlela, co mají společnýho umělohmotný jahodáři s UL, než mi došlo, že tohle je jiná rubrika :-D

Příspěvek upraven 23.06.13 v 23:52

Gräfin
2642 příspěvků 23.6.13 23:51

@Dahllie se vám ekluje, že po sbírání jahod se kluci osprchují sprcháčem, co trochu pění? Sbírala jste někdy jahody ve velkém, víte jak se na tom poli člověk zpotí? Hnus by byl, kdyby do toho mixéru skákali neumytí.

Schválně jsem si tu reklamu vyhledala, je mnohem méně ponižující než kterákoliv z reklam na vložky.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.13 23:54

@stricc to není UL, byla tam hygiena na udání, hoši jisté víry si nějak jinak vyložili slova plukovnika Kaddafiho o tom, jak zabrat Evropu :)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.13 23:56

@GalianosjednimL Já se marně snažím si představit tu interpretaci, jak si mohli splíst hamburgr s.. tím… radši to nebudu rozebírat, nebo mě zabanujou

bestia
2300 příspěvků 23.6.13 23:56

.

Příspěvek upraven 31.10.16 v 23:32

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.13 23:59

@Gräfin Vy jste nepochopila, že se sprchují mlékem, co přidávají do mrože? Nebo něco nedocvaklo mně?

Gräfin
2642 příspěvků 24.6.13 00:02

@moet.de.foret pochopila, ale nepřipadá mi to nijak extra pobuřující

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.13 00:04

Reklama nereklama, čůrání nečůrání. Musím přidat svůj zážitek z minulého týdne:
Nasednu si takhle do vlaku z Prahy směr Morava (domů). V takovém tom vagónu s letadlovým prostorem mám výhled na přištoupivší dvojici sesmahlých čtyřicátníků (někdy mě fascinuje, že je jen začátek léta a spousta lidí už je hnědá jak karamel). Ona hnědá kůže, peroxid vlasy, systě rúžové šméčkové šaty bez ramínek. On sesmahlej, bez trička, v džínech, pupek, ale pán byl vysoký, nevypadal nijak „vyžraně“. Pak se usadili a až do Olomouce jsem na ně neviděla. Ovšem před stanicí se pán zvedl, že se nachystá na výstup. Málem jsem si ublinkla, když se postavil a já mu viděla ochlupení až po kořen penisu… Bylo mu takové horko, že nejenže jel celou cestu bez trička, ale dokonce s rozepnutými džíny celou cestu. Ble fuj ble.

Atlacoya
2774 příspěvků 24.6.13 00:08

@bestia To jo, já myslela že to končí tím, když dojeli do přístavu. Ale ona to byla sotva půlka! A pak už tam nebyly žádné krávy, takže nuda.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.13 00:12

@stricc Buď statečná :) Nešlo o hamburger, ale pitu na gyros a to je o poznání blíže :)

Gräfin
2642 příspěvků 24.6.13 00:14

@moet.de.foret je horko, napřed jsem četla málem jsem si ublinkla když se mu postavil

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.13 00:17

@Gräfin To už by tam stoprocentně nebylo „málem“. Jsem zvědavá kdy nás opravdu zabanuju :D

Gräfin
2642 příspěvků 24.6.13 00:18

@moet.de.foret ale houby, však diskutujeme k tématu :)

TinkaH
920 příspěvků 24.6.13 08:04

Reklama na mrože není nijak pohoršující, ale ve mě scénka jak nesou ty přepravky svaly se jim lesknout vyvolává obavu, že je to pot a ten jim pak kape do toho nanuku. Jako když jsme byli na jedné naší vesnické akci, kde se podával jako hřeb večera guláš. Ve stínu pětařicet, kuchař vypadal jako řezník krkovička a na sobě měl treny a zástěru. Nic víc!! No, byla jsem hlady…

Garfie
4456 příspěvků 24.6.13 08:16
@continuity píše:
Ja musim k tem curajicim detem. treba male deti ucici se na nocnik se musi dat vycurat dam, kde to na ne prijde. obcas jsem byla rada i za to, ze jsem s nima dobehla alespon k plotu hriste.

Ale já myslím, že se tady nikdo nepohoršoval na případem, kdy není jiná možnost. To co píšete, je automatické, myslím že se řešily spíš jiné případy…:-)

HertaDeOran
866 příspěvků 24.6.13 11:04

@GalianosjednimL
Podobné „felační problémy“ mají prý „slušné ženy“ i při veřejném konzumaci banánů.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.13 12:04

@HertaDeOran Mělo by se to zakázat a nejlépe i pěstování banánů…

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.13 12:15

@GalianosjednimL Preventivně bych přidala i okurky. Co kdyby to někomu něco připomínalo? A zamyslela bych se i nad některými uzenářskými výrobky - takový párek nebo klobása, to je přímo proti mravopočestnosti!

Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.13 12:29
@Kokoska1 píše:
@GalianosjednimL Preventivně bych přidala i okurky. Co kdyby to někomu něco připomínalo? A zamyslela bych se i nad některými uzenářskými výrobky - takový párek nebo klobása, to je přímo proti mravopočestnosti!

To mi připomíná tu aféru s logem Kosteleckých uzenin :-)

le.reve
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.13 12:37

.

Příspěvek upraven 04.07.13 v 07:33

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek