Arogantní a namyšlení zákaznící

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Oliva
55 příspěvků 17.7.18 21:43

@Jordaan tak já vím, že v Amazonu je to jinak a chápu, že při jejich obrovském obratu můžou prodávat levněji. A chápu, že když potřebuje člověk poradit, že je lepší jít do speciálu a rozdíl v ceně přičítám lepšímu servisu. Ale ne aby ten rozdíl dělal třetinu nebo polovinu ceny.

Jenomže mně se opakovaně stává, že tentýž výrobek najdu u internetových prodejců ze zahraničí výrazně levnější (i s poštovným) než v kamenném obchodě u nás…nemluvím o pračce nebo šicím stroji apod., mluvím o oblečení. Prostě když má člověk čas, vyplatí se podívat se.

bluuudicka
1037 příspěvků 18.7.18 07:40

@Oliva Bohužel Amazon má tu úžasnou vlastnost, že i když má v ČR obrovské distribuční centrum, pro ČR neprodává. Takže vám napálí dopravu jako z USA. Tuhle jsem tam hledala nějaké věci do domácnosti, vybrala jsem si zboží asi za 90 dolarů a poštovné mi tam naskočilo 30 dolarů. Poslat to z Dobrovíze do Prahy něco stojí…

Moir
2489 příspěvků 18.7.18 08:23

@bluuudicka to jste trochu mimo
amazon.de už posílá do Čech a s velmi rozumným poštovným
Na Amazonu jsou i jiní prodejci než přímo Amazon, představte si to jako velký obchoďák, kde mají „stánky“ různé firmy

bluuudicka
1037 příspěvků 18.7.18 08:52

@Moir Ok, díky

Lizbeth
1424 příspěvků 18.7.18 09:57

@Oliva
Partner si kupoval kecky ve sportovním obchodu a byla tam právě taková krásná mladá dvacítka, atraktivní..ovšem ta byla tak otrávená životem, že při žádosti o přinesení dalšího páru bot jen o půl čísla větší, vrhla takový pohled, že to bylo na facku.V obchodě jsme byli sami. Neochota a nespokojenost z ní sálala tak, že právě partner upozornil, že to bylo fakt nepříjemné..Mládí a krása to nespasila.

Oliva
55 příspěvků 18.7.18 18:47

@bluuudicka záleží na koncovce, Amazon (com) je celosvětový, posílá zdaleka a je v USD. Pro Českou republiku je nejvýhodnější Amazon (de). Jednak je i v češtině, a jednak mívají i poštovné v ceně. Pak ještě Amazon (fr), Amazon (co.uk)a Amazon (it), poštovné bývá okolo 10,–€.

@Lizbeth jo, tak jsem to myslela. Nic proti krásné prodavačce, ale důležitá je ta druhá část označení, „prodavačka“, protože je to obchod. Bezesporu jsou místa, kde je důležitější to „krásná“, ale ne když se potřebujete poradit o botách.

Atlacoya
2790 příspěvků 16.8.18 13:14
@Louvren píše:
Potřeboval jsem 15000 EUR za operaci mého syna, moje banka nás kvůli špatnému úvěru obrátila, moje sestra mě požádala, abych se obrátil (makokofinanceservices@outlook.com) Tato firma půjčila za 3% z 5000 až 500 milionů. Dostal jsem úvěr ve výši 50 000 Kč.

Gratuluju. Jak je synovi? Co mu bylo? Proč to nehradila pojišťovna? Proč jste si půjčil 50 000 Kč když jste potřeboval 15 000 EUR, tj. 385 000 Kč?
A google mi tvrdí, že jste si u nich půjčil už v roce 2008.

pavka_l
1247 příspěvků 16.8.18 13:35
Jessa Madrin
99 příspěvků 16.8.18 13:50

@Louvren A banka vás obrátila zády nebo vzhůru nohama nebo vnějškem dovnitř?

@Atlacoya Třeba vzorně splácel a kromě toho má ještě jeden dům, který firma tenkrát nezabavila…

Lála_druhá
471 příspěvků 16.8.18 15:55

@Jessa Madrin
Banka je obrátila na pravou víru, samozřejmě.

shanimplavkynahrocha
4604 příspěvků 16.8.18 23:44

Brala jsem jako prodavačka na brigádě v Praze (v rozsahu půl až 3/4 úvazku) nejvíc 90 na hodinu (3 různé obchody) a v pár dalších, kde jsem byla na pohovorech (třeba Delmart, bistro Sisters nebo WineFood) byly mzdy podobné, ale stejně jsem se v sortimentu orientovala, jak jsem zvládla, protože bych se jinak cítila jako blb, že neumím poradit, zaměstnavatelé tu orientaci od nás chtěli. Nemyslím si, že je to o penězích.

Teda do teď mám v hlavě situaci - brigáda v Butlers, těsně před Vánoci, já po čtvrté dlouhé směně za sebou, krátce před zavíračkou. Přišla paní s tím, že na německé pobočce viděla velké skleněné panáky, jestli je máme taky. Já, asi zblblá ze všech těch vánočních dekorací a blbostí (domů jsem si na sobě každý den donesla tak kilo třpytek) si představuji nějakou skleněnou figurku a odpovídám, že nemáme a neměli jsme. Nekecám, že myslela skleničku, mi došlo až doma. Do teď se cítím provinile, protože jsme to na prodejně samozřejmě měli. Mrzí mě, že jsem vypadala tak přesvědčivě, že se paní nešla sama podívat mezi ty skleničky. Byla bych za debila, ale aspoň by si koupila, co sháněla :D.

Oveeec
2776 příspěvků 17.8.18 19:09

@shanimplavkynahrocha Možná vás trochu utěší, že mě jako první napadly taky figurky, a říkala jsem si, co to bylo za obchod a že skleněný panáci jsou dost divná věc :D

shanimplavkynahrocha
4604 příspěvků 17.8.18 19:16

@Oveeec Díky :D. Já se z toho cítím provinile do teď, ačkoli to bylo před Vánoci v r. 2016 :D. Ale upřímně - v Butlers před Vánoci jsou i figurky ze skla reálné :D.

Mimochodem, kdyby se tu objevila paní, které jsem ve stejném období zapomněla v Butlers na Floře dát do tašky jednu z věcí, co zaplatila (vánoční dekoraci), ať se ozve, pořád vím, o co šlo a vím, kolik to stálo, abych to mohla zaplatit :D. Čekalo to tam u pokladny asi měsíc, ale nikdo nedorazil…

Tím má přiznání týkající se práce v obchodě naštěstí končí :D.

barvinok
655 příspěvků 17.8.18 19:48

.

Příspěvek upraven 02.10.18 v 13:33

chitrá alex
362 příspěvků 17.8.18 20:05
@barvinok píše:

Existuje nejaký psychologický trik, ako sa s tým útlocitná povaha môže vyrovnať? :)

Jooo. Vy jste můj psychologický trik. Protože mě taky dlouhou dobu trápí, že nejsem pohotová a nedokážu poradit cestu, i když ji náhodou znám. A když vím, že se to stává i jiným (= je to normální), tak už mě to tak děsně neštve. A třeba časem založíme klub špatných radičů, pozdních odpovídačů a jim podobných looserů.

shanimplavkynahrocha
4604 příspěvků 17.8.18 20:20

@barvinok Netuším, právě jste mi připomněla, jak jsem někoho poslala do Řetězové místo do Zlaté :D!

Temperance
2990 příspěvků 17.8.18 20:57

@shanimplavkynahrocha Jste můj člověk <3 akorát že už jsem tak sklerotická, že se mi konkrétní situace nevybavujou… ale že jich bylo!

Oveeec
2776 příspěvků 17.8.18 21:29

@shanimplavkynahrocha To jste jako Adrian Mole, nebo aspoň myslím, že to bylo tam. Japonská turistka se ptala na cestu už nevím kam, někde po městě, a on jí špatně rozuměl a za pár dní se dočetl, že v Turecku byla objevena zmatená japonská turistka :D

Jordaan
9265 příspěvků 17.8.18 21:30

@barvinok

Trik nevim, ale pripomela jste mi cloveka, ktery se mne kousek od domu zeptal na cestu do Goethestraße. Bydlela jsem ve ctvrti, kde se vsechny ulice jmenovaly podle filozofu a spisovatelu a ja ho poslala slozitou cestou pres celou ctvrt. A vecer mi doslo, ze jsem ho poslala do Schillerstraße a Goethe je jedna z hlavnich ulic v centru. Je mi ho lito do dneska :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek