Arogantní a namyšlení zákaznící

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
cerruti
647 příspěvků 1.11.16 13:06
@arwenn píše: @krajta??? Jste normální? :D

Nakoľko stale pracuje a podnika, nenavštívila ešte odborného lekára :-)

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.16 15:20

Devadesát - šedesát - devadesááát, děcká jsem zpátky, tohle téma by probudilo mrtvýho! Krajte je královna! Úspěšná podnikatelka co dělá v supermarketu, aby nemusela platit zdravotní a sociální, to, jak se tady rádo říká, prostě chceš! :-)

Uživatel je onlinekrajta
101 příspěvků 1.11.16 15:36
@Elinor.S píše:
to bude Avonlejdy

Mám zkrácený čtyř hodinový úvazek, v hypermarketu dělám proto, abych nemusela platit sociální a zdravotní pojištění. Takže se těším na víkend kdy se opět potkám s takovými chytráky jako jste vy. Vy asi jste na úřadu práce a pobíráte podporu.

MP blanka
2865 příspěvků 1.11.16 15:39

@krajta Robíte na polovičný úväzok, ale naštvaná ste dvakrát toľko, ako keby ste tam robila deň-noc! Tak to prežite v zdraví a snáď už toho sebaľutovania nechajte.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.16 15:41

@krajta Bože co je to za kravinu, čtyřhodinový úvazek a úspěšné podnikání = nemusím platit zdravotní a sociální? pane jo :-)

Isca
960 příspěvků 1.11.16 15:51

@krajta Pokud z Vašeho úspěšného podnikání vykazujete nějaký zisk (což by při úspěšném podnikání tak nějak mělo být samozřejmé), sociální a zdravotní platit z podnikání musíte. Pokud neplatíte, běžte se prosím s někým poradit, nebo se k nenáviděným zákazníkům záhy připojí nenáviděný berňák a nenávidění exekutoři - údajně jsou proti posledním zmíněným nepříjemní zákazníci slabý odvar.

dagino
871 příspěvků 1.11.16 16:23

@Isca Aby som to preložil: úspešne podnikať = neplatiť nič štátu. Na druhej strane chápem, že pri všeobecnej mienke: podnikateľ = zlodej a podvodník, je to jedno či platím, aj tak som videný ako zločinec a okrem toho ešte určite okrádam ľudí, ktorých zamestnávam.

Giuli
2931 příspěvků 1.11.16 16:25

@dagino Ale to si može myslieť len ten, kto v živote nepodnikal. :-)

dagino
871 příspěvků 1.11.16 16:33

@Giuli No, a tých je bohužiaľ väčšina.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.16 17:42

@krajta Ježíšmarjá Krajto, já myslela, že v tom hypermarketu hákujete od nevidím do nevidím, skoro jsem vás politovala a vy zatím čtyřhodinový úvazek.

Bacteria
436 příspěvků 1.11.16 18:07

Tohle je čím dál divnější :-D Jsem zvědavá, co z Krajty ještě vypadne :-D

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.16 18:19

@Bacteria Třeba šlo jen o to rozproudit tady diskuzi. :-) A tohle je chytlavé téma.

Uživatel je onlinekrajta
101 příspěvků 1.11.16 18:33
@KoraKora píše:
@krajta Ježíšmarjá Krajto, já myslela, že v tom hypermarketu hákujete od nevidím do nevidím, skoro jsem vás politovala a vy zatím čtyřhodinový úvazek.

Naštěstí dobu kdy jsem tam hákovala od nevidím do nevidím už mám za sebou. Což neznamená že jiný lidé ne, a před takovými kolegyněmi hluboce smekám a vadí mi že se zhoršilo chování většiny zákazníků, kteří si myslí, že si můžou dovolit cokoliv. Začínám litovat že si ty historky ať už mé či od kolegyň nikdy nesepisovala, protože ty zážitky by vydali na x knih.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.16 19:02

@krajta Víte, já v tom hypermarketu pracovala taky. Zhruba deset let zpátky na pozici, kde jsem měla cca pětadvacet podřízených plus brigádníky. Zcela zodpovědně můžu prohlásit, že neuvěřitelní exoti a pitomci se vyskytují v obou týmech. Jak na straně zákazníků tak zaměstnanců. Zážitků mám taky spoustu, například zákaznici, která fyzicky napadla prodavačku, protože reklamaci nevyřídila okamžitě, ale bylo třeba zboží odeslat dodavateli k posouzení, zákaznici, která doslova ječela a dupala, že ji tady všichni musí sloužit, ostrahu, která kradla, pokladní, které kradly, brigádníka co odešel z pokladny i s padesátitisícovu tržbou, důchodce, kteří schválně měnily regálovky, aby získali poukázku na slevu a tak bych mohla pokračovat do alelujá. Přežila jsem to ve zdraví, nicméně jsem ráda, že jsem pryč.
Ještě bych dodala, že zákazníci tedy kradli taky velmi čile.

Příspěvek upraven 01.11.16 v 19:50

cerruti
647 příspěvků 1.11.16 19:47
@KoraKora píše:

A to ešte ju vyrušuju zakaznici otázkami, keď ma prestávku :-)

Giuli
2931 příspěvků 1.11.16 19:50

@cerruti Keď robíš 4 hodiny, tak musíš mať každú hodinu polhodinovú prestávku. :-D

VandaRybna
3713 příspěvků 2.11.16 14:43
@krajta píše:
Mám zkrácený čtyř hodinový úvazek, v hypermarketu dělám proto, abych nemusela platit sociální a zdravotní pojištění. Takže se těším na víkend kdy se opět potkám s takovými chytráky jako jste vy. Vy asi jste na úřadu práce a pobíráte podporu.

A mám se jako páááááán.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.16 16:03
@krajta píše:
Začínám litovat že si ty historky ať už mé či od kolegyň nikdy nesepisovala, protože ty zážitky by vydali na x knih.

Já vím, že kvalifikaci máte vysokou a exkluzivní, ale pokud to s těmi x knihami přehodnotíte, proklepněte nejdřív shodu podmětu s přísudkem, možná i větnou stavbu ťukněte, čárečky jsou detail…

Hayele
69 příspěvků 2.11.16 16:57

Jak to u vas v CR funguje s prestavkami? U nas pri ctyrhodinove smene zadne nebyvaji.

Giuli
2931 příspěvků 2.11.16 17:18

@Hayele Ani v ČR nie sú. @krajta má výnimku zo zákona, aby mohla vo voľnom čase prudiť zákazníkov. :-D

MP blanka
2865 příspěvků 2.11.16 17:48

@krajta píše:
Začínám litovat že si ty historky ať už mé či od kolegyň nikdy nesepisovala, protože ty zážitky by vydali na x knih.

No, keby ste dali na radu @Amigdala a popracovali ste aspoň maličko / ale lepšie by bolo poriadne! / na zlepšení pravopisu aj na štylistickej forme prejavu, nebol by to až tak zlý nápad. Vidím tu možnosti, napr. ako povinné čítanie pre budúce predavačky / a nielen tie /, aby si uvedomili, ako sa tá práca nemá robiť, alebo možno aj ako humoristické čítanie.

Příspěvek upraven 02.11.16 v 18:24

BarcaAri
631 příspěvků 2.11.16 17:56
@krajta píše:
Evidentně nevíte co je rozdíl v hypermarketu mezi pokladní a prodavačkou. A opravdu nemám tak velký plat, abych se ve svém volnu učila co kde je, co kolik stojí apod. jenom proto, abych poradila zákazníkovi, který ani neumí říct prosím (pokud je zákazník slušný, slušně se zeptá a já vím, tak mu stejně slušně odpovím). Takže, ne, opravdu neodpovídám, většině zákazníkům v době kdy se pohybuji na „pracovišti“. Omlouvám se, že vás budu šokovat, ale nejsem jediná, jak z kolegyň a kolegů tak i z konkurence.
@BarcaAri píše:
Predstavte si, ze jsem schopna chapat rozdily mezi pozicemi, ale jste na jednom pracovisti a mate kopat za jeden tym. Vasi povinnosti je se chovat slusne ke vsem zakaznikum a v ramci moznosti jim SLUSNE pomoc nebo poradit (i treba tim ze ho poslete za nekym jinym) myslet si muzete cokoli, ale navenek se takto arogantne chovat proste nemate. Pokud ty vase elaboraty tady myslite opravdu vazne a jenom netrollite doporucuji vam zmenit obor a drzet se hodne dal4ko od sluzeb, prodejen a jinych podobnych zamestnani. Usetrite nervy sobe i tem chudakum co na vas narazi u vas v obchode.

Jeste me napada, to jse, ale mela rict hned, ze vy jste pokladni, to jste nam zpocatku zatajila. To uplne meni situaci.

@krajta píše:

Pracujete 4 hodiny, zpruzela jste jak kdybyste tam byla od nevidim do nevidim. Behem ctyr hodin mate 30 minut pauzu (velice zajimave) a jeste si v nich musite nakoupit, protoze jindy teda asi nemuzete… ja vas fakt lituji.

MP scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.16 21:34
@vbu píše:
@Pinot Noir Ale existuje :) Já došla jednou za skupinkou 3! prodavaček z Lidlu, které doplňovaly zboží. Slušně jsem pozdravila, vznesla dotaz, zda mají zboží z akce a kde ho najdu (už jsem prošla 2× pul obchodu a fakt to najít nešlo), jedna z těch tří mě zpražila pohledem, bez pozdravu řekla, že to nemůže vedět a ať hledám (odkázala mě na 2 dlouhé regály, které byly ve velkém nepořádku). Pak se tam došla zeptat velmi stará paní, také se slušně pozdravila a zeptala se, kde najde prací prášek. Prodavačka jí řekla, že neví jaký a otočila se k ní zády, ona na ní pořád mluvila a prodavačka dělala, že jí neslyší! V tu chvíli mi ruply nervy a řekla jsem jim svoje, protože co nesnáším, je ignorace dětí a starých lidí, prostě těch už slabších. Podle mě dnešní prodavačky v hypermarketu si myslí, že zákazník je jen otravný hmyz co jim kazí den,

Tak to já mám úplně opačnou zkušenost - jezdíme pravidelně do Lidlu v Lanškrouně, a kolektiv prodavaček je tak úžasný, že cca před měsícem hned po placení za námi jedna vyběhla za kasu, aby nám předem řekla, že za měsíc se bude obchod na měsíc zavírat (skutečně je tomu kvůli rekonstrukci tak - od 23. 10. do 26. 11. je zavřeno), tak abychom na to jako stálí zákazníci mysleli. Když se s některou ze stálých prodavaček z Lidlu potkám ve městě, pozdravím ji, pár slov prohodíme, za rok a půl jsem nikdy neměla jediný konflikt ani problém.

Asi je to obchod od obchodu a myslím si, že nám hraje do karet třeba i manželova roztomilá čeština, protože v tak malém městě moc cizinců nežije, tak jsme zapmatovatelní. Nebo nevím, fakt jsem za poslední dva roky neměla (mimo internetoví diskuse) s nikým nějaký konflikt, na který bych si dokázala vzpomenout, že mě opravdu hnul žlučí a musela jsem se hádat - a to jsem považována celkem za satorii…

Demode
2050 příspěvků 2.11.16 21:59

@ionicera @krajta

Prokrindáčka, to jsou ale pindy, kecy a bláboly.

Demode
2050 příspěvků 2.11.16 23:08

Inspirace pro Krajtu a Kopřivu

https://www.youtube.com/watch?…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek