Arogantní a namyšlení zákaznící

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
kalivrata
548 příspěvků 23.11.16 11:04

Když nerozumím, zeptám se. A když udělám blbost, omluvím se a neurážím. Ale ty dírky v plexiskle jsou opravdu retro :-D

Paris1789
5411 příspěvků 23.11.16 12:16

@Oldyn @kalivrata
To jsou služby státního podniku v dobách ekonomické konjunktury, za recese se zase všichni zklidní, páč si budou svého zaručeného jobu vážit.
Už jsem to zažila několikrát, první recese byla už v roce 1998, pokaždé to taky bylo. Holt se máme líp, ale trpíme na poště a ve vlaku.

Giuli
2931 příspěvků 23.11.16 19:47

Potrebujem si len posťažovať a je mi totálne jedno či dostanem aj psychologický rozbor svojej osobnosti. :-D
Ale sťažujem sa na predavačky v najväčšom pekárstve v Lbc u Bláhů na Fügnerke. On kúpi veľké priestory, pečie dobré pečivo a zamestnáva špindíry, prasatá a nevychované teliatka! Ak si niekto objedná kávu, tak po sebe 8 žien vreští capucinoooo, capucííínoooo, kto má capucíííno!? U dveří! pan u dveřííí. Beru pečivo rukami, potom peniaze, potom zase pečivo. Ženská čo ukladá chlebíčky si oblíže prst, ktorý strčila do majonézy na chlebíčku, upadne jej bageta na zem, strčí ju pod pult a keď sa vymenia zákazníci, tak ju spod toho pultu vyberie a hodí k čerstvému pečivu… Dnes som čakala 25 minút na kamarátku práve u nich na prízemí a už nikdy si tam nič nekúpim, aby mi nezdvihlo kufor. :-(

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.16 19:52

@Giuli no mě se zvedá jen to čtu

celem
1224 příspěvků 23.11.16 19:58

@Giuli To je hrozné, jestli to tak je, soucítím s vámi.

Přestala jsem chodit do masny, kde se prodavačky chovaly, jako by bylo třeba zákazníky neustále popohánět. Sotva člověk vkročil do dveří, už se netrpělivě vyptávaly: „Co si dáte?“ Nebyla možnost si v klidu něco vybrat. Vážily maso a u toho hulákaly: „A dál???“ Kdyby byl obchod plný lidí, tak se nedivím, ale chovaly se takto i když měly jen jednoho zákazníka. Nezávisle na tom mi o děsném zážitku z této masny vyprávěla paní, která k nám jezdí na chalupu.

Proč vadí prodavačka s větším obvodem hrudníku?

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.16 20:01

@celem Jestli myslíte to „prasatá“ tak já taky nejdřív četla prsatá. :-D Ale jsou to prostě prasata.

Příspěvek upraven 23.11.16 v 20:02

Oldyn
6401 příspěvků 23.11.16 20:01

@Giuli
No fuj teda. U nás řádí žloutenka, takže rukavice nosí a v Karlovce jsem si všimla, že jedna v rukavicích chystá pečivo a druhá markuje. Minulý týden mi v kebabu umotal tortilu mužík bez rukavic, ohradila jsem se a prdlajs mi to bylo platný, nerozuměl mi.

Giuli
2931 příspěvků 23.11.16 20:04

@celem @KoraKora Povodne som tam mala svině, ale potom som to skúsila slušnejšie. :-)

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.16 20:04

@Oldyn Já jsem potkala v nákupáku na toaletách slečnu, která odcházela a neumyla si ruce. Z toho záchodu zamířila rovnou za pult se zmrzlinou a vesele prodávala.

Giuli
2931 příspěvků 23.11.16 20:08
@Oldyn píše:
@Giuli
No fuj teda.

No práveže fuj a to je tam asi 20 mini stolíkov, kde si to človek može zjesť, alebo dať tu kávu a oni sa takto správali aj napriek tomu, že stoly boli obsadené. Ako všade sedeli dvaja traja a bavili sa medzi sebou, len ja som tam trčala sama a pozorovala predavačky. Ale aj napriek tomu sa predsa niekto pozrie náhodou. Premýšľala som ako potom robia vzadu, kde zákazníci nevidia a nemusia si dávať pozor a ako pri vybaľovaní pred otvorením a po záverečnej.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.16 20:14

@Giuli Co dělají vzadu bych snad ani raději nechtěla vědět.

MP blanka
2865 příspěvků 23.11.16 20:29

Na fenomén „ čo asi robia vzadu “ mám peknú spomnienku. Zašli sme si v jednom Oravskom hoteli po turistike na kávu. Môj manžel zbadal, že v šálke mojej mamy pláva mucha. Odvážne si zavolal čašníka, upozornil ho na to a pridal menšiu sťažnosť. Čašník zobral šálku, odišiel, a po chvíľke sa vrátil s novou kávou. No, nová ako nová - maminka sa z nej nedokázala napiť, lebo mala silný pocit, že je to tá istá, možno obohatená o nejaký ten pľuvanec.

celem
1224 příspěvků 23.11.16 20:36

@KoraKora Škoda, že zde není smajlík, který lomí rukama nad hlavou. Já fakt četla- prsatá. :-D :-D :-D

celem
1224 příspěvků 23.11.16 20:37
@Oldyn píše:
Minulý týden mi v kebabu umotal tortilu mužík bez rukavic, ohradila jsem se a prdlajs mi to bylo platný, nerozuměl mi.
Možná jen dělal, že nerozumí. :-(
Oldyn
6401 příspěvků 23.11.16 20:43

@celem
On fakt nerozumí, paní co u něj umývá nádobí musí kolikrát tlumočit německy a stejně se s ním nedomluví.

Linie
2020 příspěvků 23.11.16 20:58

@Giuli Napište to majiteli, možná nemá ani tušení, co se děje v obchodě. Když se lidi neozvou, nic se nenapraví. Na druhou stranu třeba lepší prodavačky nesežene.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.16 21:49

@Giuli Bláha kdyby věděl jaký promo jsi mu tady nedávno dělala ala koupě Delty, udělal by tuplem čóro móro, jinak potlapkávám samozřejmě :-) Jinak jsem dnes v rádiu vyslechla zajímavou teorii, nekvalifikovaní zaměstnanci paradoxně fungují líp při nárůstu výše sociálních dávek a adekvátní reakci stran zaměstnavatelů, docela k zamyšlení.

Giuli
2931 příspěvků 24.11.16 12:17
@Amigdala píše:
@Giuli Bláha kdyby věděl jaký promo jsi mu tady nedávno dělala ala koupě Delty, udělal by tuplem čóro móro, jinak potlapkávám samozřejmě :-)

Manžel sa s ním pozná osobne, chcela som mu to včera povedať, ale nejak som vychladla a vyfučala a nepovedala som mu nič. Dnes som bola ráno na röntgene a nestihla som sa s malým naraňajkovať doma. Ale k Bláhovi na tú Fügnerku som už teda nemala chuť ísť. Tak som išla do tej druhej prevádzky na Šaldovom námestí. Je to tam menšie, pece su aj priechode do zadnej časti a je na nich vidieť. Chlapík čo to vyberal, to robil v rukaviciach. Takisto varí kávu jedna a len zahlási, aká káva a ty si po ňu musíš dojsť k pultu, ale nikto z personálu po nej objednávku neopakoval, zavolala vždy raz zreteĺne a každý si po to došiel. Kmitala ako vztekla beruška a kávy uvarila teda hodně. Pritom každému vravela prosím, ďakujem. Keď som tam bola, tak jednu objednávku polietla. Pani povedala, že chcela niečo iné, predavačka sa s úsmevom ospravedlnila a urobila požadovaný druh. (kávu robí všetkým na očiach, takže napľuť do nej nemohla ani sa nijako ináč pomstiť za to, že nevzala to čo už mala urobené) Ale aj obsluha ostatných pultov bola normálna. Nepoužívali rukavice, ale ak to dávali na tanier, tak kliešte, ak balili, tak to brali tým mikrotenovým sáčkom. Celé to bolo ako nebe a dudy, takže asi to nie je o tom, že nemože zohnať normálný personál. Pritom na tom Šalďáku sú staršie predavačky, nie také mladé ako na Fügnerke, takže zrejme je tá práca pre nich ťažšia. Ale naozaj si myslím, že keby Bláha vedel ako to funguje na Fügnerke, tak ho klepne pepka a vyhodí to tam kopletne sakum prásk.

zwedavka
1273 příspěvků 5.12.16 11:44

Já si nikdy u Bláhy žádných prasáren nevšimla, ale taky jsem je cíleně nesledovala

Cosmopolitan
38 příspěvků 5.12.16 19:04

Asi tady dostaneš kartáč od ostatních ale já tě chápu, taky pracuji s lidmi a někdy je to vážně síla. V supermarketu za kasou bych nechtěla být ani 5 minut. Někdy ty pokladní dost lituji.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.16 19:17

@Cosmopolitan V klidu, budou roboti ;-)

Cosmopolitan
38 příspěvků 5.12.16 19:28
@Bacteria píše:
@krajta jo, máte recht, všichni zákazníci by se měli naučit slušně chovat, taky bych to rozšířila na pacienty a politiky, včelaře a dojičky. A kdo se nenaučí, zavřeme ho do ohrady.

Nebo zlepšíme služby, aby u nás nenakupovali zákazníci stresovaní z nepřívětivého prostředí supermarketu, z front, z nedostatku informací, zmatení při neustálém přehazování různého sortimentu na jiná místa, z nepřehledných cedulek nabízejících slevy třeba jen někdy a někomu, naštvaní z toho, že se prodavačky tváří jak mumie, že v regálu je půlka jogurtů prošlých, utahaní z front u dvou pokladen z 12 a vystresovaní z toho, že jsou u pokladen donuceni přizpůsobit se ve skládání nákupu a placení vražednému tempu prodavaček.

Pokud jdu nakupovat, vyměňuju zboží za svoje peníze, které mě stály více stresu než práce prodavačky a nelovím tam ten nákup zadarmo, aby mě zajímaly důvody proč něco nefunguje a proč je něco špatně.

Ale tohle všechno je záležitost vedení, to obyčejná prodavačka asi sotva ovlivní. Pokud se tohle zákazníkům nelíbí, já je chápu ale ječet při tom na prodavačku jim moc nepomůže. Tohle musí řešit s vedením, tam ať ječí. Ale obyčejný prodavačka asi sotva rozhoduje o přemístění zboží z jednoho konce super hyper na druhý, o tom kolik personálu bude ten den na prodejně (je jich málo a proto jsou otevřené jen dvě pokladny). Jak říkám řvát ano ale na správném místě a na správné lidi. Však i tu rychlost při markování mají prodavačky nařízenou, jinak by letěly na minutu.

Cosmopolitan
38 příspěvků 5.12.16 19:30
@Amigdala píše:
@Cosmopolitan V klidu, budou roboti ;-)

Už aby to bylo:D.

zwedavka
1273 příspěvků 6.12.16 09:55

A co potom budou dělat ty ženy se vzděláním, které jim neumožňuje dělat práci s vyšší kvalifikací?

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.16 10:10

@zwedavka možná vás to překvapí, ale řada pokladních má maturitu, třeba takové obchodní akademie chrlí dost absolventů a velká část končí jako prodavačky tedy i pokladní.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek