Arogantní prodavačky

Fotoalbum tématu (61) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lilly_Ku
715 příspěvků 5.10.16 08:51

@SweetPotato @viktorka_od splavu
Uz si tu fakt prestante brousit ostrovtip. Mimochodem brunhilda byla v obchode nespokojena a odesla odtamtud…

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 5.10.16 09:02

@Lilly_Ku diky za upozorneni, josefina chudak nestiha, ze?

shanimplavkynahrocha
4604 příspěvků 5.10.16 09:26
@Lilly_Ku píše:
@SweetPotato @viktorka_od splavu
Uz si tu fakt prestante brousit ostrovtip. Mimochodem brunhilda byla v obchode nespokojena a odesla odtamtud…

Zato tady je nespokojená už roky, ale ještě neodešla. Co to znamená? :D

Lilly_Ku
715 příspěvků 5.10.16 09:41

Ja se vyjadrovala predevsim k offtopic slepicim vypadum v normalnim vlaknu, k brunhilde pouze okrajove. Tim bych to ze sve strany zakoncila, at to tady zas neni soutez na pet stran, kdo dal s prominutim docura.

Ašarat.k
339 příspěvků 5.10.16 21:24

Tak vám bylo nebylo, byly v akci dózy na potraviny, takové plastové, 3 v sobě vložené, jak matrjošky. A nějakej vůl z vrchního velitelství nechal napsat ceduli: Dóza na potraviny, 6 kusů. Počítal i víčka.
S čím nepočítal, byli lidi.
„Ale tam píšete, že je jich 6.“
„Ne, pane, to je i s víčkama.“
„Tak proč píšete 6?“ To byl člověk za člověkem, věta za větou, nekonečný příběh hadr… až moje ubohá kolegyně pravila: „Chtějí dózy? Najdou je i bez cedule, já na to nemám nervy!“
Hodila ceduli pod regál a byl klid.
Jak praveno v moudrech starců: Pepo, zaměstnej mi u vás kluka. Na studium je blbej, na chov se nehodí, tak ať u vás dělá manažera.

EmilyG.
2149 příspěvků 5.10.16 21:29

@Ašarat.k super, prosím přídavek. :-)

Ašarat.k
339 příspěvků 5.10.16 21:46

@EmilyG. Vy máte pocit, že je obchoďák nějakej kinoteátr??? My jsme solidní zahraniční firma se silným tim… no jak to furt melou… zázemím.
Ale když si na Štědrej den přijde ženská koupit kráječ na vařený brambory ve 12 hodin, a soptí jak Etna, protože je od od 8.10hod vyprodanej, chlap ve 13.30 chce stojánek na stromeček, který není od 10.05 a parta pitomců chce prskavky, co nejsou od včera… tu vážně o nějakým silným tentononcu pochybuji.

EmilyG.
2149 příspěvků 5.10.16 21:57

@Ašarat.k Globus!

Ašarat.k
339 příspěvků 5.10.16 22:01

@EmilyG. Ne.
A speciálně pro Vás ještě jedna, ale už jsem to asi psala…
V akci bylo záchodové prkénko. Obyčejné, plastové, bílé. Nic moc.
A naše ubohá aranžérka, zblblá režimem, napsala: Prkénko WC, 120 litrů.
Snad raději nedomýšlet…

EmilyG.
2149 příspěvků 5.10.16 22:04

@Ašarat.k chacha, prosím ještě!

Ašarat.k
339 příspěvků 5.10.16 22:33

„Slečno, máte ty hrnce s dírama?“
(To byly slavné hrnce, velký a malý, poklička z poloviny děrovaná, plastové úchytky praskaly při pouhém pohledu, bylo to určeno k vaření těstovin pro blbce, co neumí slejt vodu. Nějaký vykuk dostal všimné a nakoupil toho vlak, tak se lidi rvali o hrnce střídavě ve všech řetězcích…)
„Jaký hrnce s dírama? K čemu by vám byl hrnec s dírama??“
„No, takový ty, jak reklamujete.“
(Aúúú.) „Reklamovat něco znamená… nic, zapomeňte na to. Támhle na regálu.“
„A jsou dobrý?“
„Já nevím paní. Já hrnce nejím.“ A utekla jsem do skladu, kde jsme s kolegyní plakaly smíchy.

EmilyG.
2149 příspěvků 5.10.16 23:11

@Ašarat.k skvělé! Nechcete to sepsat?

MP scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.16 23:29

@Ašarat.k Prosím prosím, založte si blog a pište knihu, tohle jsou vážně perly!!!:-D :-D :-D

To snad není možné, co lidi v obchodech jsou schopní udělat… i kdž historka, jak se v mé rodné Třebové po otevření Lidlu dvě důchodkyně popraly o boty tak, že je musely prodavačky odtrhnout a pak odvézt záchranka se tam taky traduje dodnes, stačí se zeptat Třebováka, jestli chodí nakupovat do Lidlu a hned se s ní vytasí, stejně jako já :-D :-D

nolita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.16 11:29

@Ašarat.k a pak si nemáme stěžovat na arogantní prodavačky :-)

Eyela
296 příspěvků 7.10.16 11:00

@Ašarat.k Tesco, že jo!

Mladá chemička
223 příspěvků 7.10.16 11:38

@Ašarat.k to vypadá na Kaufland… :D

Ašarat.k
339 příspěvků 7.10.16 21:29

@Eyela Poslyšte, to je nespolečenské, když někdo něco vykládá, to nejlepší si nechává na konec… a někdo mu to takhle vyplácne! :)
@Mladá chemička Kaufland nastoupil na trh poměrně pozdě a začal kariéru neexistujícími čůracími pauzami pro pokladní a nafasoval pro ně plenky pro seniory. Pak ti chudáci, úpějící pod jejich knutou založili odbory. Nekecám, tenkrát to bylo i v novinách, co je to spolek.
Při mé tolerantní povaze bych už měla půlku trestu za sebou… :)

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.16 22:31

@Ašarat.k nebyl to Carrefout náhodou?

benyka
8778 příspěvků 7.10.16 22:48

@Ašarat.k Dík. Prochechtání už jsem dlouho potřebovala. :-)))

EmilyG.
2149 příspěvků 7.10.16 22:54

@benyka jj, já @Ašarat.k strašně ráda čtu, akorát mi zas zatrnulo při připomenutí těch plínek. Jak si tohle mohl někdo dovolit, tomu, kdo ty plínky nakoupil, bych je strhla ze mzdy ( a vyrazila ho na chodník).

Ašarat.k
339 příspěvků 8.10.16 01:02

Tak jsem se plazila z noční, zase přestavba krámu, co lidi odradí, neb kde byly šampony, tam je teď hajzlpapír…
Nakoupím potravu pro hladovějící, říkám si, a vešla do krámu jako zákazník.
Hele, hroznový víno v akci.
Kolem palety s vínem duralová liga, holemi ohrožovali sami sebe, kuličky vína lítaly sem tam… Zalovila jsem v horní bedně a jedna baba mi povídá: „Tady je to přebraný. Že bysme sundaly tu horní bednu, pani, co myslíte?“ a spiklenecky mrkala.
Já, oči jak zdrogovanej králík, blbá a tupá nedostatkem spánku: „Si pani sundejte třeba kabát. Mně stačí to nahoře…“ Čapnu hrozen a ze dveří do zázemí slyším: „Rozjeď to a prchej!“
Pepa zabral, rozjel paletu s bednama s vínem, pustil a zmizel. Ten naložený paleťák ani nestihl nikoho zabít. Ty báby se na to vrhly jak supi na ještě teplýho velblouda, papíry a kuličky vína lítaly kolem… Náklad se zastavil o hradbu vozíků a holí.
„No, to je lepší, todleto… Pani, koukejte, ještě že jsme počkaly, co?“ a zase na mne mrkala.
Ještě že zelinář prchl. Vokousaly by mu i kalhoty.

pehot
713 příspěvků 8.10.16 01:46

@Ašarat.k
ježiš, ty Vaše storky - to snad neni možný :)) :)) :)) Teda možný to samozřejmě je, dokonce to úplně živě vidím, ale Vy to tak krásně a vtipně popisujete, že se musím smát nahlas ( a přitom to musí bejt asi spíš celkem tragický). Nepíšete si zážitky z obchodu na blog? - Docela bych si početla.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.16 09:53

@Ašarat.k Nebyl to Albert s tím vínem? Podobnou situaci jsem viděla včera zrovna tam. Akorát, že zelinář srdnatě vykročil na krám a to neměl. :-)
Prosím vás, proč se dělají tyhle debilní přestavby krámů. Nepochybuju, že management má určitě nějakou super strategii. Nebo chtějí jen otrávit zákazníky i zaměstnance. Nic mě nedokáže tak vytočit, když přijdu, mám najetou trasu, abych tam netrávila víc času než je nezbytně nutné a prdlajs, všechno je jinak. Výsledek je takovej, že půlku věcí nekoupím, protože nehodlám slídit jak čuchací pes a něco hledat.
A piště, bavíte mě. :-)

carries
1319 příspěvků 8.10.16 09:57

@KoraKora ja som pracovala pre reťazec x rokov. Iich stratégia bola, ak to preložíme, zákazník pôjde hľadať tovar na obvykle miesto a nenájde ho, kúpi niečo, co je tam na miesto toho, co by ho povodne nenapadlo kúpiť. Dáva to zmysel? ;) mne nie. Mimochodom prekladanie tovaru a zmena predajnej plochy je jedna z najväčších nočných mor zamestnancov, kedže to musia po väčšine robit oni. Múdre hlavy na centrále niečo skvele vymyslia a hodia to na tých blbcov na najnižších miestach…

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.16 10:02

@KoraKora no to on tam ten Pepa musel taky, on paleták není na dálkový ovládání

Stránka:  « Předchozí 1 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 399 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek