Arogantní prodavačky

Fotoalbum tématu (61) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Mandlík
36 příspěvků 8.10.16 10:11
@carries píše:
@KoraKora ja som pracovala pre reťazec x rokov. Iich stratégia bola, ak to preložíme, zákazník pôjde hľadať tovar na obvykle miesto a nenájde ho, kúpi niečo, co je tam na miesto toho, co by ho povodne nenapadlo kúpiť. Dáva to zmysel? ;) mne nie. Mimochodom prekladanie tovaru a zmena predajnej plochy je jedna z najväčších nočných mor zamestnancov, kedže to musia po väčšine robit oni. Múdre hlavy na centrále niečo skvele vymyslia a hodia to na tých blbcov na najnižších miestach…

Že to musíme předělat, to třeba na naší prodejně lidem moc nevadí…ale předělávají to dva-tři lidé a ostatní musí při doplňování hledat úplně stejně jako zákazníci :D Akorát to zdržuje všechny :/

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.16 10:12

@KoraKora @carries přestavby se dělají, jako vylepšení, modernizace,

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.16 10:42

@vlm Když naposledy takto u nás „vylepšili“ Alberta, spočívalo to v tom, že polovinu regálů otočili do jiného směru a v druhé půlce přeházeli zboží. Modernizace jak sviňa. :-D

Malvin
309 příspěvků 8.10.16 10:42

Přestavby se dělají většinou proto, ze podíl nějakého zboží se zmenšuje a naopak nabídka dalšího zboží se zmenšuje. A dělá se to pod heslem - Zákazník si to žádá. A i vedeni ví, ze zákazník bude nadávat. Zákazník chce totiž vsechno. Ale když zákazník si píše, že místo 2 druhu tofu chce 4, tak se 3 druhy jogurtu musí vylistovat a zbytek přestěhovat.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.16 10:49

@KoraKora jj oni to jinak :-D

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.16 10:53

@Malvin no je rpzdíl přestavba prodejny, kterou nedělají sami zaměstnanci a změna plánogramů o které mluvíte..tj, změna bud malá, něco se vyřadí, něco přidá…nebo se všechno vyháže a co bylo vlebo je vpravo a tak podobně. Místa v regálech jsou placená takže velký dodavatel si platí ta lepší, ne výšce očí a tak podobně

Malvin
309 příspěvků 8.10.16 11:36

@vlm ja mluvila o velké přestavbě - jsou to nutná zla. A i přestavbám, kdy mate pocit, ze se zboží nezměnilo, předchází ankety, výzkumy. A placeni za misto dodavately - neznate zákon o významné tržní síle?

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.16 11:47

@Malvin velká přestavba prodejny se ale nedělá tak často

Frantiska
3578 příspěvků 8.10.16 11:48

No ja zazila v Penny naprosto uzasnou prestavbu prodejny, uz clovek nemusi projit pul obchodu, ale muze ze zeleniny jit rovnou ke kase. Coz je skvele, kdyz jde clovek koupit jen mrkev nebo citrony :)

Malvin
309 příspěvků 8.10.16 11:59

@vlm kazda přestavba stojí peníze a nastve zákazníky.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.16 12:04

@Malvin no to každopádně

Eyela
296 příspěvků 8.10.16 18:48

@Ašarat.k Jáá se moc omlouvám, to bylo těma krabičkama se zaklapávacím víčkem :D Taky je od tam máme.
Jinak rozhodně pokračujte v přidávání svých historek prosím, podáváte to jako bezvadnou anekdotu.

EmilyG.
2149 příspěvků 8.10.16 21:32

Když je řeč o přetavbách, nebyla jste někdo v novém přestavěném Lidlu? Tady ve městě jeden zbourali a nový obrovský staví do patra, tak jsem zvědavá. Prý je totožný někde u Prahy.

Mandlík
36 příspěvků 9.10.16 09:55
@EmilyG. píše:
Když je řeč o přetavbách, nebyla jste někdo v novém přestavěném Lidlu? Tady ve městě jeden zbourali a nový obrovský staví do patra, tak jsem zvědavá. Prý je totožný někde u Prahy.

To druhé patro je pro zaměstnance. Prodejna je v podstatě totožná, jenom se změnily barvy prodejny a uličky jsou širší. Pokladny jsou úplně jiné (podle reakcí se ale moc nepovedly).
V nově postavených je i WC, káva s sebou a teplé pečivo na cestu.

(Fotky jsou např. tady https://zpravy.aktualne.cz/…025900fea04/ )

EmilyG.
2149 příspěvků 9.10.16 10:02

@Mandlík díky, ta rozestavěná budova mi připadá obrovská, tak jsem byla zvědavá.

Ašarat.k
339 příspěvků 12.10.16 20:54

Já mám tu zkušenost, že po velké noční přestavbě (kdy se přemisťuje drogerie na místo hraček a maso na místo zeleniny) následují ještě 3 - 4 přestavby lokální, které jedou za provozu. To se sunou zubní pasty na místo pracích prášků apod.
Po takových akcích nejen že nic nenajde zákazník, ale i prodavačky potřebujou mapu, nachodí spousty zbytečných kilometrů, než odtáhnou zoufalého dědečka k pitralonu, protože včera tam byl pitralon, dneska je tam Lego.
Slyšela jsem, že si jedna kolegyně pořídila krokoměr a vyšlo jí 16 km (!) za směnu. Ale nevím, nemám tu zkušenost.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.16 11:50

@Ašarat.k Těch 16km může být reálných. Syn byl na brigádě v Tescu a aplikace v telefonu mu naměřila 17km za směnu. :-)

Giuli
2931 příspěvků 13.10.16 20:23

Dámy našla som stránku sťažnosti kuchárov a čašníkov. A to čo sme mi tu za tie roky popísali o predavačoch, čašníkoch a kuchároch, je maličkosť proti tomu, ako popisujú zákazníkov oni. :-D

eless
1079 příspěvků 13.10.16 20:30

@Giuli mala som vo svojom okoli ludi s ktorymi som uz odmietala ist do akejkolvek restauracie alebo krcmy alebo baru. to som len cumela co stvaraju a v zivote som sa tak strasne za niekoho nehanbila. takze nech je na tej stranke hocico tak to bude zalozene na pravde

Giuli
2931 příspěvků 13.10.16 20:38

@eless Viete čo ma tam najviac prekvapilo? Že ľudia sú schopní dať čašníkom po obsluhovaní na svadbe, tie koláče zo stola. Že sa dáva „výslužka“, to sú dopredu zabalené zákusky, ale čašníkom sa dá to čo zostalo na tácke na stole.

Giuli
2931 příspěvků 13.10.16 20:43

@eless Objednávka na akciu pre 19 osob. :-D

cerruti
643 příspěvků 13.10.16 20:45

@Giuli a ten bezlepkovy prípitok :-)

Giuli
2931 příspěvků 13.10.16 20:50

@cerruti a každý iný vývar a ten čo chcel čiernohorský rezeň, 1/2 hranolky a 1/2 ryža, nasposledy jedol v reštaurácii v roku 1988. :-D

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.16 20:55

@Giuli po bezlepkovem přípitku, polívka s bezlepkovyma nudlema

Bookworm
229 příspěvků 13.10.16 21:33
@Giuli píše:
@cerruti a každý iný vývar a ten čo chcel čiernohorský rezeň, 1/2 hranolky a 1/2 ryža, nasposledy jedol v reštaurácii v roku 1988. :-D
…anebo u nás :D vloni jsem zařizovala slavnostní oběd pro 13 lidí a jakmile jsem řekla „slavnostní“ byl mi zaslán jídelníček, kde bylo všechno maso nadívané šunkou a sýrem nebo aspoň přelité sýrovou omáčkou a všechny přílohy dělěné na třetiny. Museli jsme si zvolit max. 3 jídla a nahlásit počet. A stejná polévka i přípitek pro všechny :D
Stránka:  « Předchozí 1 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 399 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek