Arogantní prodavačky

Fotoalbum tématu (61) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Gorilka
1340 příspěvků 3.1.17 11:43
@Amigdala píše:
@Gorilka Proč ten ostentativní despekt? Posledním dotazem se zesměšňujete spíše vy bych řekla.

Jde o získávání zkušeností. A tvá reakce je přesně o tom co psala Evženie: „když nemáš prachy, tak sem nelez“.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.17 11:51

@Gorilka ktera moje reakce prosim?

czDanda
653 příspěvků 3.1.17 16:07
@Jordaan píše:
Ta lopatka se necha urcite vyuzit i jinak, ne nutne jen ke stanu.

Aktuálně na výrobu sněhového záhrabu. :-)

EJK
270 příspěvků 3.1.17 22:07

@Gorilka Jako studentka v čistém, leč ošuntělém sáčku a džínech jsem s pěti tisíci korun v kapse sháněla kostýmek (slušný rozpočet, řekla bych, i dnes), ve výloze se mi jeden s odpovídající cenou zalíbil

Giuli
2931 příspěvků 27.4.17 19:32

Tomu sa povie arogantná predavačka. Pražský Kaufland.
http://ocdn.eu/…VnkZMCzQMmAA

benyka
8785 příspěvků 27.4.17 19:41

@Giuli Z lásky k Česku…

Giuli
2931 příspěvků 27.4.17 19:46

@benyka Nas druhej ruke má vraj má vraj zvečnenú Osvienčimskú bránu a heilujúceho vojaka. Fotku sa mi vlastne ani hľadať nechce. :-(

Gorilka
1340 příspěvků 27.4.17 19:51

@Giuli Kretén je ten co to rozmáz.

Giuli
2931 příspěvků 27.4.17 19:54

@Gorilka Mal ju bonznúť potichu? Nech si dievčinka ´dalej pracuje, ale v dlhých rukávoch?

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.17 19:59

Dievčinka je blbá jak tágo. Ale i blbci někde potřebují vydělávat. Je to její ostuda.

Gorilka
1340 příspěvků 27.4.17 20:20

@Giuli Není to zodpovědnost Kauflandu?

DRW
2040 příspěvků 27.4.17 20:53

@Giuli ma to vyobrazene na te prave ruce vsechno. Jen ta brana je vzhuru nohama

Ašarat.k
339 příspěvků 27.4.17 21:00

@Giuli V Tescu by si neškrtla, děvenka. Jeden vypatlanej brigádník měl na ruce srp a kladivo. Propagace hnutí směřujícího k potlačování lidských práv a svobod se jmenuje ten paagraf.
„Obleč si něco s dlouhým rukávem, to tetování je nevhodné.“
Začal pindat a stavěl se jak zmrzlá košile. Tak pa, chlapče a příště nechoď…

DRW
2040 příspěvků 27.4.17 21:07

@Gorilka
Ano i ne. Kdyz prijdete na pohovor v obleceni s dlouhym rukavem, tak vas nema nikdo pravo kontrolovat. Ve smlouve urcite i brigadnice ma, ze nebude poskozovat firmu nevhodnym chovanim, oblecenim etc. A tim svastika je. No a rekneme drzeni pusy ze strany kolegu je spise takova ta srabacka loajalita, abych nahodou neprisel k uhone i ja. A ze strany zakazniku? Tj. takove to prizdis…i v ceskem kotliku. Lide se radeji nedivaji.
A ted osobne ja bych ji asi ztropila ostudu na miste. Jsem generace jejiz rodice se narodili za valky a prarodice ji prozili. Bytostne se me dotyka takova to ignorance lidi a ztrata pameti. Znam z vypraveni prarodicu, tet a strycu, jak ztratili pratele, kteri nebyli dle Hitlera te spravne rasy, babiccin bratranec, ac Nemec skoncil v lagru se svou zenou jen proto, ze se s ni nechtel rozvest a jak se bal na verejnosti mluvit nemecky (osobni zazitek skoro 30 let po valce), ac tak mluvil lepe. A taky jsem nemela a nemam ruzove bryle z opacneho konce tj. srpu a kladiva. A obdivovani fasismu a nacismu jako ideologie, ktera by nam pomohla od pristehovalcu je zcestne. Tady je problem uplne jinde a tyto ideologie take nejsou resenim. Zasadni chyba, ze jsme na hru pomoci muslimskym pristehovalcum vubec pristoupili, ted je najit cestu, jak je vratit bez reci zpet nebo tvrde dodrzovani evropskych hodnot. A proto slecna je velmi hloupa, ze kdyz si toto tetovani poridila, ale jeji IQ klesa jeste niz, ze to vystavuje na obdiv. A proti tomu, ze to ten clovek uverejnil na FB nic nemam, je to jen jeho svobodny nazor, po kterem jinak strasne kricime.

Chardonnay
327 příspěvků 27.4.17 21:21

C&A Palladium Praha - dámy prodavačky skládají trička basics a několik zákaznic si trička prohlíží a kupuje - co taky jiného zákaznice v obchodě dělají, že… Trička s dlouhým rukávem a krátkým rukávem jsou v jednom komínku, pár triček zákaznice prohlížejí, včetně mě… prodavačky skládají trička zpátky do komínků a hlasitě komentují, jak by někoho přetáhly pravítkem… ale pravítko nemají, tak ramínkem?
Jo, chápu, blbá práce, perfektně složená trička jsou důležitější než aby si je někdo prohlédl a nedejbože koupil. WTF?

DRW
2040 příspěvků 27.4.17 21:25

@Chardonnay
a zakaznici by neubylo, kdyby se snazila, to tricko opet i neumele slozit. Me zase vadi a vlastne ani tam nic nekoupim, kdyz vidim hromadu pomuchlanych neslozenych veci. Cimz nerikam, ze hlasite komentovani zakazniku personalem je spravne.

Chardonnay
327 příspěvků 27.4.17 21:27

@DRW No já jsem taková ta blbka, co se to právě složit snaží.

DRW
2040 příspěvků 27.4.17 21:28

@Chardonnay
nebojte ja taky :D

Oldyn
6401 příspěvků 27.4.17 21:31

Do Kauflandu nechodím a vidím, že dobře dělám. :D Být prodavačkou, tak autora fotografie zažaluji a sedřu z kůže. OZ 89/2012 sb§84 a bez výjimky. Hákový kříž na ruce je blbost, ale úplně stejná jako busta Stalina v ateliéru pražského umělce, tričko s Che Guevarou, nebo vyznávat víru, která nabádá k zabíjení nevěřících. Pokud trestat symboly nenávisti, tak všechno a všechny, bez milosti.

bluuudicka
1037 příspěvků 27.4.17 22:20

Přede mnou si zrovna dneska dvě prodavačky v Tatuum vykládaly o zákaznicích a vůbec jim nevadilo, že tam jsem - ta jedna řekla doslova, že se s jednou zákaznicí moc nesr..a. Stála jsem tři metry od ní. Měla jsem sto chutí jim říct, že jsem tam na mystery shoppingu. Taky jsem kdysi prodávala a vím, jak nevděčná je to práce, ale když jsem si chtěla ulevit, tak jedině v soukromí - a to by je měli měli učit na vstupním tréninku místo nabízení dodatečných produktů…
Edit - překlep

Gorilka
1340 příspěvků 28.4.17 07:29

@DRW Babka byla v '42 na výletě v Reichu a tam se jezdilo jen ze třech důvodů…
To že má někdo na ruce svastiku neznamená automaticky nacismus. V době kdy si Hitler přisvojil svastiku mu bylo cca 40 let. Svastice v té době bylo zhruba 5000 let.

Jordaan
9177 příspěvků 28.4.17 08:02

.

Příspěvek upraven 21.06.17 v 12:52

Paris1789
5035 příspěvků 28.4.17 08:11
@Gorilka píše:
@DRW Babka byla v '42 na výletě v Reichu a tam se jezdilo jen ze třech důvodů…
To že má někdo na ruce svastiku neznamená automaticky nacismus. V době kdy si Hitler přisvojil svastiku mu bylo cca 40 let. Svastice v té době bylo zhruba 5000 let.

Takže normálně užíváte slovo „šukat“ a „gay“ v jejich původních významech?

macko.pu
791 příspěvků 28.4.17 08:16

… tá baba je úplna hlupaňa, ale takto ju „smažiť“ všade je smiešne… (ale aspoň majú ovce o čom rozprávať)… a oligarchovia sa smejú

Jordaan
9177 příspěvků 28.4.17 08:21

.

Příspěvek upraven 21.06.17 v 12:52

Stránka:  « Předchozí 1 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek