Arogantní prodavačky

Fotoalbum tématu (61) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ašarat.k
339 příspěvků 31.08.17 23:31

Ach jo, na mne když zkusí nějaká prodavačka chování „Jak to, že to nevíš, to ví snad každej, debile!“, tak se většinou sladce usmívám a táži se jí, zda by věděla, kdy byla přesně bitva na Vítkově, protože to potřebuju do své knihy.
Samozřejmě pekelně lžu (vím to a nepíšu), ale ona se naprdne na den dopředu…

Oveeec
2090 příspěvků 1 inzerát 01.09.17 13:09
@Řvousenka píše:
Co je na tom při vašich kompetencích k nechápání? Prodavačka prostě asi nemá ráda rozumbrady, jako já:-)

Bože můj, tak si někdo pohrál s jedním slovem. Největší rozumbrada jste tady zatím vy.

VeronikK
1125 příspěvků 01.09.17 13:18

Není to sice arogance, ale i tak mě paní prodavačka naštvala. Stála jsem v obchodě několik minut frontu u původně zeleně svítícího čísla. Protože jsem se ale koukala po dětech a dávala jim nějaké instrukce apod., nevšimla jsem si že světlo se přepnulo na červené. Když jsem konečně zacala vykládat zboží na pás, prodavačka mě sjela, že má už zavřeno a jestli nevidím, že svítí červeně… Zkusilajsem jí vysvětlit, že jsem si stoupla do fronty, když svítila zeleně. Nic i to nepomohlo, vynadala mi, a se svými pár věcmi, zato se třemi dětmi, jsem šla stát frontu znovu vedle. Chápu, že potřebuje přestávku nebo musí na záchod, jasně, ale stejně jsem si připadala jak blbec.

may.frayn
1047 příspěvků 01.09.17 17:12

@VeronikK Pokud jste se postavila do fronty, ještě když svítilo zelený světlo, měla vás vzít. Já bych asi protestovala, kdybych stála několik minut ve frontě a zčistajasna by pokladní zavřela kasu.

Josefínaa
429 příspěvků 01.09.17 17:30

@may.frayn
Ale já to pochopila tak, že @VeronikK protestovala.

VeronikK
1125 příspěvků 01.09.17 17:35

@may.frayn já si právě okamžiku, kdy přepnula na červenou nevšimla. Když jsem začla vykládat zboží, byla tam už červená. Protestovala jsem, ale…

Oveeec
2090 příspěvků 1 inzerát 02.09.17 22:15

Takže k tomu zdekompenzování, jo :) Dneska jsem to slyšela od jednoho člověka taky v souvislosti s psychikou (mimochodem už doktor Vlach říkal, že „Obvykle jsou psychicky dekompenzováni ti, kteří cestují pod vodou, laicky se tomu říká "ponorková nemoc.“ :) ). Já neříkám, že se mi to jako slovo nějak extra líbí, to vůbec ne, ale že bych kvůli tomu dělala nějaký haló, jako jsme tu měli, to taky ne.
Dodatek: Ale používala bych to spíš jako srandu, vážně asi ne. Ale co víme, on ten medicínský slang je taky všelijaký.

Edit: Tečka a dodatek.

Josefínaa
429 příspěvků 02.09.17 23:16

@Oveeec
A jak s tím souvisí slovo „zdekompenzovala“?

Řvousenka
108 příspěvků 02.09.17 23:36

@Oveeec Ovšem byli i tací, co nepochopili. Půlpán půlplán nechopochopil… Když už jsme teda u těch klasiků.

Oveeec
2090 příspěvků 1 inzerát 03.09.17 17:32

@Josefínaa Jako s čím?

Oveeec
2090 příspěvků 1 inzerát 03.09.17 17:33

@Řvousenka Nepochopili co? Takhle, jak to říkáte, se to může vztahovat na leccos.

Řvousenka
108 příspěvků 03.09.17 20:50

@Oveeec No, ano. Fakt, že jo. Už se tím netrapte.

Oveeec
2090 příspěvků 1 inzerát 03.09.17 21:32

@Řvousenka Já myslela, že jsme tu od toho, abychom diskutovali. Ale jestli někdo radši vede monolog sestávající z nicneříkajících výkřiků, tak jak je libo.

Řvousenka
108 příspěvků 04.09.17 09:44

@Oveeec Fajn, že vám to docvaklo:-)

Oveeec
2090 příspěvků 1 inzerát 04.09.17 12:02

@Řvousenka Mně docvaklo leccos, ale u vás je to pořád docela marný boj.

cerruti
566 příspěvků 04.09.17 14:28

Počet príspevkov @Řvousenka na tému zdekompenzovaná 3, počet príspevkov @Oveeec na rovnakú tému 21. Ešte raz otvorím túto tému a uvidím nick @Oveeec, tak sa z toho zdekompenzujem aj ja. :-D

Paris1789
3960 příspěvků 04.09.17 15:18

@cerruti ještě nebyla naplněna jistota desetinásobku, to nebude bez následků

Oveeec
2090 příspěvků 1 inzerát 04.09.17 15:19
@cerruti píše:
Počet príspevkov @Řvousenka na tému zdekompenzovaná 3, počet príspevkov @Oveeec na rovnakú tému 21. Ešte raz otvorím túto tému a uvidím nick @Oveeec, tak sa z toho zdekompenzujem aj ja. :-D

To asi těžko, že jo. Hele, já jsem se o tom slově chtěla normálně pobavit, protože byla docela dobrá náhoda, že jsem ho zaslechla zrovna v době, kdy se tu řešilo, takže jsem napsala, kde jsem to slovo slyšela a co si o jeho používání myslím. To je všechno. Reagovat na to nikdo nemusí, ale jak moc smysluplně na to lidi zareagujou, to není v mojí moci ovlivnit. Já jsem si fakt nechtěla pinkat sem a tam nicneříkající nesmysly. Rada na závěr: jestli chcete předejít zdekompenzování, tak sem asi na nějakou dobu musíte přestat chodit, protože ve veřejné diskuzi se holt stává, že tam chodí lidi a diskutujou. Mě zase občas dekompenzujou vaše příspěvky, ale naučila jsem se s tím žít. Anebo ať to teda admin utne jako OT a bude to.

Paris1789
3960 příspěvků 04.09.17 15:42

Desetinásobek bude dosažen asi dříve, než jsem čekala

cerruti
566 příspěvků 04.09.17 15:43

@Paris1789 Už vidím v príspevku pod vaším, že máte pravdu, buď vypadnem, alebo @Oveeec . Žiadná dalšia možnosť neexistuje. :-D
edit, nebude, ja to vzdávam. :-D

Oveeec
2090 příspěvků 1 inzerát 04.09.17 16:15
@cerruti píše:
@Paris1789 Už vidím v príspevku pod vaším, že máte pravdu, buď vypadnem, alebo @Oveeec . Žiadná dalšia možnosť neexistuje. :-D
edit, nebude, ja to vzdávam. :-D

Jakože „no jo, ona už zase reaguje, vy máte pravdu s tím desetinásobkem“? Já vím, že by se vám líbilo, abych na vás nereagovala, ačkoli mě zmiňujete, ale to bohužel nemůžu sloužit. Mě to taky nijak zvlášť nebaví, takže mě nechte na pokoji, já se nebudu muset ohrazovat, a můžeme zase přenechat prostor ostatním uživatelům diskutujícím k tématu.

Řvousenka
108 příspěvků 04.09.17 16:34

Teda já už jsem z té dekompenzace úplně odrovnaná.

Paris1789
3960 příspěvků 04.09.17 16:52

@cerruti to je nedorozumění, podobné úvahy na téma vypadávání nepěstuji. Desetinásobek bylo mé vyjádření na téma poměru počtu příspěvků, které jste tak slibně otevřela.

Paris1789
3960 příspěvků 04.09.17 16:53
@Řvousenka píše:
Teda já už jsem z té dekompenzace úplně odrovnaná.

s každým vaším příspěvkem se meta desetinásobku vzdaluje

Řvousenka
108 příspěvků 04.09.17 18:04

Mizím.

Stránka:  « Předchozí 1 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek