Arogantní prodavačky

Fotoalbum tématu (61) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
JarkaOk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.17 11:29

Některé prodavačky jsou sice nepříjemné, ale taky jsou to jen lidi a můžou být přepracované:)

Pirek
7060 příspěvků 6.9.17 15:14

Taky na nás mohla klidně jako pokladní bafnout Saša Uhlová, škoda, že mně se to nepovedlo.

kobylkalucni
232 příspěvků 7.9.17 09:27

Sháním pro syna do školy pytlíček na tělocvik. Takový ten šusťákový, tenký, co vypadá jako batoh s tenkými šňůrkami. Proletěla jsem papírnictví, hračkářství, sportovní potřeby, prostě nic. Tak jsem ze zoufalství včera šla k vietnamcům, že zkusím štěstí tam. Ujala se mě prodavačka v důchodovém věku, co prý potřebuju, popsala jsem ji svou představu. U kasy stál Vietnamec - zřejmě mu to tam patřilo, v obchodě bylo ještě pár dalších lidí. Zavedla mě za batohy, sice podobného střihu, ale z tlusté látky, velké, mohutné. Řekla jsem ji, že potřebuju něco jednoduššího, tenčího, ona, že tohle je jediné co mají. Tak jsem poděkovala a odešla. Při odchodu pan majitel šel za onou prodavačkou a něco se ji ptal, neslyšela jsem ho. A prodavačka téměř s křikem - " Nó, ono to bylo na ni moc drahýýýý".

benyka
7747 příspěvků 7.9.17 09:38

@kobylkalucni To je normální střet světů. Když jdu omylem nakupovat do Kauflandu ve čtvrtek (letákový den) a zeptám se personálu, když nemůžu něco najít, pravidelně se mi dostane odpovědi „Ale to není ve slevě…“. :-)

Atlacoya
2742 příspěvků 8.9.17 09:18
@kobylkalucni píše:
Sháním pro syna do školy pytlíček na tělocvik. Takový ten šusťákový, tenký, co vypadá jako batoh s tenkými šňůrkami.

Viděla jsem v Lidlu (materiál jsem nezkoumala, jestli to je přesně ono).

MorusRubra
696 příspěvků 8.9.17 09:35

@kobylkalucni Zkuste kterýkoliv sport, třeba Sportisimo nebo něco podobného. Mrkla jsem na jejich web a sportovní vaky (gymsack) tam mají od 99,–

https://www.sportisimo.cz/gymsack/#…

Určitě by neměl být takový problém to sehnat, přijde mi, že teď jsou ty vaky zase v módě, vídám s tím hodně puberťáků.

kobylkalucni
232 příspěvků 8.9.17 10:06

Nakonec jsem včera sehnala, udělala jsem si procházku… Vyplázla jsem za něj 190 Kč, zato je s potiskem mimoňů, juchů. Ten samý mi letí z Ebaye za dva dolary + free shipping…

@MorusRubra

Děkuji za tip, sportissimo je bohužel teď mimo můj dosah, navíc jsem měla konkrétní představu - paradoxně jsem potřebovala „horší“ než všichni nabízeli…

No nic, sehnáno, odškrtnuto, s hrůzou očekávám další požadavek…

Jahudka64
41 příspěvků 19.10.17 11:35

Nemám ráda arogantní prodavačky, sama dělám s lidmi a snažím se být vždycky příjemná i když nemám třeba svuj den

Mirka dobris
3 příspěvky 27.1.18 19:20
Nepříjemné a zlodějky

Souhlasím, v průběhu let tam spousta mých známých přestalo chodit kvuli neprijemnym prodavackam, ktere i kamarádky i různě naše známe nepříjemně vyhazovaly z kabinek, ze zavírají, tak se naštvaly, zboží nevzaly a přestaly tam chodit nebo je ošidily a na účtence si toho pozdě všimly. Osobně nás několikrát obraly a my si všimly dvakrát nablokovaného zboží nebo špatné ceny až pozdě a při osobním řešení nám řekly, že s tím nejde nic dělat a je to pozdě. Ošidily nás i při akci - kdy špatně poradily apod…Toto se opakuje v průběhu několika let.

vlm
4744 příspěvků 27.1.18 19:23

@Mirka dobris reagujete na co?

Mirka dobris
3 příspěvky 27.1.18 20:10
Terranova Brno - prodavačky, pozor na peníze

Nejhorší obchod s modou v Brně, nepříjemné arogantní prodavačky, urážlivé hlášky, pohledy apod. a nejhorší - ošidí vás na penězích, hlídejte si uctenky, počet naúčtovaných položky a vracene peníze, nic s nimi nevyřešíte…

vlm
4744 příspěvků 27.1.18 20:14

@Mirka dobris v tom případě bych neřekla, že je tohle místo na stížnost, která by něco řešila.

marikahr
981 příspěvků 27.1.18 22:45

@Mirka dobris to vyzera na vybavovanie si uctov Terranova vs Camaieu :-D
nechapem, kto si da v obchode s oblecenim nauctovat tovar, ktory nekupuje a este ho aj zaplati a nevsimne si!!??

Judy24
990 příspěvků 11.12.18 16:44

Moje čtrnáctiletá sestra si dneska kupovala kalhoty v Textil Housu na Národní třídě v Praze a chybělo jí deset korun. Slevu nedostala, to celkem chápu. Tak mi volala o radu, řekla jsem jí, ať zaplatí, co má a nechá je tam rezervované, že je vyzvednu a doplatím. Prodavačka odmítla. Snažím se přijít na to, v čem byl problém a nepřicházím na to…

giuliettka
5072 příspěvků 11.12.18 16:48

@Judy24 Tipujem podľa tých cien, čo tu niekto písal o Textil House, že tam s tým, chýba mi 10 korún vyrukuje každý druhý zákazník. A s tým rezervovaním, ako vraví moja kolegyňa, ktorá predtým predávala u Bati, 99% ľudí si pre rezervovanú vec nepríde. A teraz pred Vianocami s týmto návalom, by som nikam do skladu nič neodkladala ani ja.

Judy24
990 příspěvků 11.12.18 17:08

@giuliettka Tak zas kdybych si pro to nepřišla, tak by vydělali cca 200 korun a pořád by jim zbyly ty kalhoty…

matkaspratka
180 příspěvků 12.12.18 07:22

@Judy24 já si myslím, jestli nešlo o nějaký spíš technický problém. nedovedu si představit, jak by to prodavačka udělala - naskenuje kod a do pokladny dá o deset korun míň. pak bude hlídat, aby vaše sestra přišla ještě když má ona službu na pokladně a až přijde, musí otevřít pokladnu s jiným nákupem a přihodit tam tu chybějící desetikorunu… že by „vydělali“ skoro dvě stovky je podle mého nesmysl. spíš by slečně pokladní při uzávěrce neseděla kasa a musela by tu desetikorunu zaplatit ze svého… ale fakt nevím. pouze laická úvaha, na pokladně jsem nikdy nepracovala :)jen bych za tím nehledala „arogantní chování“.

Oldyn
6177 příspěvků 12.12.18 07:24

@Judy24
Jak píše @giuliettka, zbytečná zátěž pro personál a můj osobní názor, čím větší město, tím horší zákazníci.

Matmys
2448 příspěvků 12.12.18 11:29

@Judy24
Já bych to taky neviděla jako aroganci. Spíš neochotu s řešením situace. Stačilo by prostě kalhoty neplatit a schovat do druhého dne.
Slečna by přichvátala s celou částkou a prodavačka by měla dobrý skutek v adventním čase.
Ale sestra nemusí želet, ještě se jí naskytne spousta kalhot za život, jedny navíc nebo namíň… :)

kobylkalucni
232 příspěvků 13.12.18 10:27

Čistě „lidsky“ by šly kalhoty řešit tak, že by se nic nikde nescanovalo, na kalhoty by se přilepila kancelářskou sponkou cedulka se jménem slečny a k tomu do malého pytlíčku i ta bankovka a vše se strčilo pod pult. Pak by jiný člověk zahlásil „Dobrý den, slečna Nováková si tu odložila kalhoty“, zbylá částka by se doplatila, kalhoty by se cvakly do systému a hotovo, vyřízeno. Tak nějak jsme to tedy řešili v krámku my. Možná to není zcela legální, nevím, nicméně za těch x let ťuky ťuk žádná neshoda.

Judy24
990 příspěvků 13.12.18 10:38

@kobylkalucni Jo, něco takového jsem si představovala. Strčit je pod pult, dát k tomu, že si to má vyzvednout slečna Nováková do 11. 12. a doplatit 10 Kč, peníze klidně strčit do kasy (nebo to už mi přijde, že je pak jedno), takže by věděli, že 12. 12. je klidně můžou vrátit na štendr. Nepřišlo mi to jako tak složitý proces, ale chápu, že si to možná představuju moc jednoduché, a že je možné, že se jim to už v minulosti moc nevyplatilo.

elliss
132 příspěvků 13.12.18 10:47

Tak u nás v Textil House taky zboží neodkládají,jsou ochotné odložit max.na hodinu,prý mají příkaz od nadřízených.A to jsme na malém městě..

Oldyn
6177 příspěvků 13.12.18 10:53

@elliss
Protože lidi potom nepřijdou a s někým se za týden dohadovat o odložené hotovosti, ani omylem. Kup jestli chceš, když ne, tak nech ležet. A odložit na maloměstě, kde se lidi znají osobné, klidně. Ale ve větším městě nikdy.

BeKaa
462 příspěvků 13.12.18 14:47

Neznáme vnitřní předpisy toho obchodu, mě se stalo něco podobného v bance. Známá přišla vložit peníze na účet ve chvíli, kdy vypnula elektřina a nefungovaly systémy. Nechtělo se ji jít někam jinam nebo znovu, tak mě požádala, abych asi 30.000 nechala u sebe někde v šuplíku a pak je tam vložila. Vysvětlit jí, že to není o neochotě, ale že bych si mohla naběhnout na problém, bylo zbytečné…tak se mnou chvíli nemluvila.
Tímto nechci srovnávat obchod s bankou, ale binec v kase je prostě problém vždy a všude.

Paris1789
3960 příspěvků 13.12.18 15:28

Mně se stalo něco podobného na dobročinném bazaru, jedna dáma mne požádala o odložení jedné věci, že si pro mi přijde později, tak jsem čekala asi dvě hodiny s když nepřišla, zase jsem to vystavila a taky prodala (za 50 Kč). Osoba se pak zjevila těsně před koncem akce a byla celá pryč z toho, že jsem na ni nepočkala. Byla děsně pohoršená a nechápala, že „přijdu později“ si každá zřejmě vykládáme jinak, a že tam s tím jedním kusem kvůli ní nebudu čekat až do večera.

Stránka:  « Předchozí 1 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek