Arogantní prodavačky - pohled od pultu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
czDanda
654 příspěvků 6.12.16 05:27

Každý solidní eshop má nastavena vnitřní pravidla - viz třebas toto:

Byla Vám doručena poškozená zásilka?

Jak nejlépe postupovat:

Balíky České pošty:

Vykazuje-li balík při dodání přepravcem zjevné mechanické poškození, zásilku nepřebírejte.
Zjistíte-li poškození zásilky po jejím rozbalení, je nutné nepozději do dvou pracovních dnů podat reklamaci na kterékoliv poště. Postup reklamace je ZDE.
Balíky PPL:

v případě dodání poškozené zásilky PPL je nutné vyplnit reklamační formulář pro poškozené zásilky ZDE.

Balíky Uloženka. cz:

Pokud při přebírání zásilky zjistíte, že je zjevně poškozena, zásilku nepřebírejte a okamžitě uvědomte obsluhu pobočky. Obsluha Uloženka. cz s Vámi na místě sepíše protokol „Zápis o škodě“ a zahájí s námi jednání o nápravě. Z naší strany budete o průběhu reklamace dále informováni.

Nebyl-li při přebírání zásilky obal zjevně poškozen a poškození zásilky zjistíte až po jejím rozbalení, neprodleně nás kontaktujte.

Opravdu by mě zajímalo, pro koho pracujete, abych si u vás náhodou něco omylem neobjednala.

amyss
102 příspěvků 6.12.16 12:23

Myslím, že by to bylo zajímavé sousto pro obchodní inspekci, protože neuznávat své vlastní manuály a chtít po zaměstnancích, aby platili nevyzvednuté poškozené balíky, které ani nepoškodili oni, to fakt není normální a určitě to nemůže být v souladu se zákoníkem práce.
Název té firmy by mě zajímal. Aspoň do soukromých zpráv, ať si ji dám na black list.

Diorisimmo
364 příspěvků 6.12.16 15:00
@Pirek píše:
To je hrozný, všichni na vás furt jen řvou a vy jste tam samojediná spravedlivá, že?

Mně zase přijde hrozný, že ať si sem přijde pro radu, nebo jen postěžovat kdokoli, strhne se taková smršť urážek, arogance a škodolibosti, s cílem ještě víc toho člověka rozložit. To si tady léčíte svoje komplexy? Hlavně, že všechny tady máte dokonalou práci, dokonalý život a všechny životní situace řešíte s přehledem. Taková koncetrace protivných a zlých bab se jen tak někde nevidí.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.16 15:09

@Diorisimmo nemyslím,že když příjde někdo opravdu pro radu nekdo se na něj sesype…tady ti rozdmýchávači diskuzí jsou celkem průhlední, at už si myslíte cokoli.

Diorisimmo
364 příspěvků 6.12.16 15:18

@vlm nemyslím jen konkrétně tento případ, už jsem si toho všimla několikrát. Je tady pár dam, které si sem opravdu chodí zvyšovat ego. Jen by mě zajímalo, jestli jsou takové hrdinky i v reálném životě.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.16 15:19

@Diorisimmo jo tak to tady těžko poznáme :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek