Asexuální oblečení

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
carries
1319 příspěvků 21.9.12 23:00

@DanielaS Tiež som bola vždy na vyšších mužov (meriam 165cm) a potom som stretla jedného, ktorý je tak vysoký ako ja a svojou osobnosťou prevýšil všetkých mužov, ktorých som dovtedy poznala :) Takže som svoj vkus prehodnotila :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 21.9.12 23:04

Já jsem zase nikdy nebyla na ty vysoké. Můj muž má cca o 5 cm víc než já a vyhovuje mi to tak. Sama měřím 173, takže malá nejsem. Ale menší muž než jsem já by mi nevadil. Samozřejmě ne o hlavu, to by asi bylo moc…

Lennita
145 příspěvků 22.9.12 12:33

Mne sa vzdy pacili vysoki muzi, cim vyssi tym lepsie, kedze sama meriam 174 tak min. 185 je pre mna dost vysoky :) Pri vysokom muzovi sa citim bezpecne a prijemne, ochrani ma pred kazdym potencialnym nebezpecenstvom. Paradoxne vzdy som skoncila v dlhodobom vztahu s muzom ktory bol tak vysoky ako ja alebo o par cm nizsi, z coho vyplyva ze aj tak su pre vztah dolezitejsie ine veci a na vyske az tak nezalezi, len musia mat dotycni dostatok sebavedomia aby ustali reakcie okolia :)

chainbreaker
19 příspěvků 9.10.12 23:22

Rozhodně kalhoty s vysokým pasem, do toho zastrčený tričko a kšandy :D :D :D

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 23:24

@chainbreaker uvedomujete si, že nevyplňujete dotazník, ale píšete do diskusii? :-D

Kateřina
246 příspěvků 10.10.12 00:00

@gulietta Taky jste si všimla stylu příspěvků aneb MUSÍM odpovědět na vše :-D?

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.12 00:03

@Kateřina no práve a začínam sa desiť toho, čo nastane až sa dopracuje k uzamknutým témam. Požiada o znovuotvorenie, aby jej nechýbala kolonka v dotazníku? :-D

Kateřina
246 příspěvků 10.10.12 00:13

@gulietta Nebo je znovu sama založí, work must be done :-D!

ariesek67
277 příspěvků 10.10.12 05:58

A co chlap v punčocháčích??

DanielaS
5244 příspěvků 10.10.12 10:29

Ja nerikala MALY chlap. Ale MENSI nez ja. Ne o 2-3 cm vetsi nez ja, ne stejne vysoky jako ja. A ano, zkusila jsem to, byl chytry a mily a vsechno, co chcete (no, bohaty ne), ale kdyz si musi stoupat na spicky, aby mi dal pusu, tak nejak to pro me neni pritazlive.

DanielaS
5244 příspěvků 10.10.12 10:31
@ariesek67 píše:
A co chlap v punčocháčích??

Na to jsem nejak zvykla z domu, na zimni sporty jsme nosivali dlouhe spodky nebo puncochace vsichni vcetne otce a divne mi to neprijde. Extra pritazlive taky ne, proste jako chlap v ponozkach, no.

chainbreaker
19 příspěvků 10.10.12 13:08

@gulietta šmarja… dyť říkám jen svůj názor co je posle mě asexuální, to se nesmí? :D :D :D

Dragowlin
262 příspěvků 11.10.12 08:35
@Diankenstein píše:
Ale něco, co je asexuální, může být hezké!
Například obrázek níže! Podle mě, je to přímo skvostné, ale šíleně asexuální na jakémkoli muži.

http://circavintageclothing.com.au/…anstyle2.jpg

Kdyby v tomto přišel za mnou můj přítel, nejenže by mi připadal neuvěřitelně přitažlivý, ale asi by to na něm dlouho nezůstalo, protože bych se na něj vrhla.
Teď vážně, střihy jako přiváté z minulých let miluji…:)

Sibyla
2646 příspěvků 11.10.12 08:49

Co mi připadá děsně asexuální, a co už naštěstí vymizelo, jsou trenýrky přes tepláky. Pamatujete? Kolem 89 to nosívali mladí a progresivní, pamatuji si zástupce studentů, který v tom přišel do parlamentu. Pokud jde o mě, veškerá touha při tom pohledu padá pod bod mrazu, i kdyby to na sobě měl George Clooney (jakože by si to neoblékl)

Park
444 příspěvků 17.2.21 12:21

U žen: Tetování, piercing, nestandardní barvy vlasů jako modrá, růžová, červená, fialová… afro copánky nebo jak to nazvat, které nosí jedna moderátorka na ČT24, zvířecí vzory na oblečení, silikony, zvětšené rty atd. atd. :)

Příspěvek upraven 21.02.21 v 18:51

bao-baba
1553 příspěvků 17.2.21 14:43

U mužů: šortky z tlusté teplákoviny :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek