Asexuální oblečení

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
666mahu
1490 příspěvků 17.9.12 14:49

Tak já vidím zásadní rozdíl mezi vyjádřením „je to hnusné“ x „nelíbí se mi to“.

Pan Corleone často píchá do vosího hnízda. Asi ho to těší. :-)

Krátké vlasy na ženách hnusné nejsou. Mohou být nepěkné na některé ženě. Extra krátké sluší málokteré, každá si je totiž nemůže dovolit. Jsou i takové, kterým moc sluší (myslím, že už jsem to někde psala - líbila se mi Mia Farrow zamlada, Sharon Stone a pak třeba Halle Berry).
Příliš se mi nelíbí dlouhé vlasy na mužích (na ramena a delší). Ale najdou se jedinci, kteří v nich vypadají velmi dobře.

Diankenstein
1895 příspěvků 17.9.12 14:53

@carries To jo, vy jste řekla Mne osobne nevadia dlhé vlasy na mužoch a krátke na ženách.
Ale říct „ne corleone, nemáte pravdu, krátké vlas jsou sexy!“ mi jako názor nepřipadá. Spíš mi to vyzní jako nějaké dogma.¨
To je jako bych řekla, že nenávidím špenát, je mi z něj na blití a jako opačný „názor“ bych uslyšela:„Ne, Diankenstein, nemáte pravdu, ŠPENÁT JE CHUTNÝ A ZDRAVÝ!“
(namísto " to je vtipné, Diankenstein, mně naopak špenát chutná."

Pro mně krátké vlasy nikdy sexy nebudou. Žena mi asi může připadat sexy NAVZDORY krátkým vlasům, ne DÍKY nim.
(„Ten salát, cos mi udělala, mami, byl dobrý, i když tam byl špenát. Ale když si ho budu dělat sama, tak si ho tam nedám.“) :D

carries
1319 příspěvků 17.9.12 15:17

@Diankenstein Ale mne naozaj nevadia dlhé vlasy na mužoch a krátke na ženách :) Aby sme sa pochopili, primárne som reagovala na vašu poznámku, že nerozumiete tomu, prečo to „schytal“. Nuž práve pre svoje expresívne vyjadrovanie. Ani v najmenšom som nemala v úmysle naťahovať sa s vami o slovíčka prípadne o to, čo kto ako myslel. Nepáčilo sa mi, čo napísal Audrey. t-máte v mojich príspevkoch aj citáciu. Na váš názor som napísala, že to, ako ste sa vyjadrili o krátkych vlasoch vy, považujem za lepší príklad, ako povedať, že sa vám niečo nepáči.

Mylady2
12413 příspěvků 17.9.12 15:22

No já uz sem tady několikrát slintala nad vlasy některých pekelnic a ty byly vždy dlouhé… Z toho tedy plyne že se mi líbí na ženách krásné, dlouhé a hlavně zdravé vlasy. Klidně i barvené, melírované, vlněné, rovné cokoliv.
Krátké vlasy se mi tak moc nezamlouvají… Ale určitě nemyslím, že by byly asexuální tedy.;-)

Mylady2
12413 příspěvků 17.9.12 15:23

@666mahu Třeba Láďa Křížek? :-)

Diankenstein
1895 příspěvků 17.9.12 15:29

@carries :D napsala jsem to špatně.

Vaše příspěvky mi připadají naprosto v pořádku :D Svou naivitu už jsem taky přiznala :D
Ale zatímco vy jste prostě napsala svůj názor. Ostatní ho začali peskovat. Ale ne za to, že se " chová nepřístojně", ale za to, že se mu nelíbí krátké vlasy.
Což mi připadá.. no podivné. :D
Ale je to vlastně celé taková malichernost, ani to nemá smysl dále rozvádět:)

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.12 15:33

1. Džínová minisukně nošená přes elasťáky s krajkovým okrajem na ženě 25+
2. Topíky bez ramínek na dívenkách, které do nich, ehm, nemají ideální figuru.
3. Akrylové žmolkaté ponožky se srdíčky, kolečky apod. na ženě/dívce na 17 let.

SUPER HELL: LODIČKY+SUKNĚ+BUŘTBUNDA+BATOH

Mylady2
12413 příspěvků 17.9.12 15:36

@Soňa3 K bodu dva za mě bych přidala topíky bez ramínek a pod tím podprda se silikon. nebo obyč ramínky;-) často k vidění v létě.

Alhambra
861 příspěvků 17.9.12 15:38
@Mylady2 píše:
@Soňa3 K bodu dva za mě bych přidala topíky bez ramínek a pod tím podprda se silikon. nebo obyč ramínky;-) často k vidění v létě.
..s vykukujícími vršky košíčků :-)
Diankenstein
1895 příspěvků 17.9.12 15:45
Vlaďka

@Silver-Edged Axe
Možná to dělá i to, že je na té fotce mladší :D, ale tady mi připadá MNOHEM hezčí.
http://nd02.jxs.cz/…75405_o2.jpg

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.12 15:46
@Diankenstein píše:
@Silver-Edged Axe Vlaďka má přesně ten nesexy účes, o kterém mluvím:D
Tohle je prostě velmi subjektivní záležitost :D
A kalhoty jsou sexy snad jen když jsou úzké.

Vlaďka je stejně sexy jako panna z umělé hmoty za výlohou, asi tak bych to řekla, a co má zrovna na sobě s tím nic neudělá.
Ale zrovna ty vaše široké kalhoty mně připadají mnohem víc sexy než všechny ty obtažené, co nosí kde kdo :-)

Diankenstein
1895 příspěvků 17.9.12 15:52

@mujercita já ty široké kalhoty nosím když nechci být sexy :D To je špatné!!!:D

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.12 15:54

@Diankenstein Jenže jste ;) ono to bude spíš vámi než kalhotami, čímž se vracím ke své předchozí poznámce. Málokteré oblečení je nebo není sexy, když visí na ramínku. Vždycky záleží na tom, kdo to má na sobě

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.12 15:59

Pod pojmem asexuální si představuju věci, které mě odrazují od protějšku a které vůbec nepomáhají k jeho přitažlivosti. Co by si mohla moje bujná fantazie představovat por chlápkem, co má na sobě svetr s jelenem?

eless
1079 příspěvků 17.9.12 16:23

Bolo tu uz spomenute vselico ale nechcem opakovat takze doplnim:
extra kratke dziny (lebo ine kratase sa asi nevyrabaju alebo u nas nepoznaju) z ktorych trci prdel alebo nedajboze este aj kus spodneho pradla. je to hnus na zenach a este vacsi na chlapoch a ked si k tomu pridame novodobu chorobu obezitu tak je to na vydlabanie oci :) fuj ale som hnusna dnes…

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.12 16:25

@eless Když už sme u toho, ted sem se v nějakým těžce inteligentním článu dozvěděla, že obezita podle určité skupiny lidí (typuju ty obézní-bez urážky:D) není vůbec nemoc. A že prý je to novodobá diskriminace, že musí připlácet za sedadla v letadle a že jsou sociální menšina stejně jako třeba etnické menšiny. Dokonce, po vzoru gay pride, pořádají fat pride.
Mě to přijde k smíchu.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.12 16:33
@mujercita píše:
Vlaďka je stejně sexy jako panna z umělé hmoty za výlohou, asi tak bych to řekla, a co má zrovna na sobě s tím nic neudělá.

Souhlas!

666mahu
1490 příspěvků 17.9.12 17:03

@Mylady2, néé, ani Petr Kolář, Dan Bárta. I Pepa Vojtek se mi líbí víc s kratšíma.
Myslela jsem něco jako Pavel Nedvěd (i s melírem), Joe Lando, Lorenzo Lamaz a můj zubař. :-))

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.12 18:36

@Diankenstein No já musím se skřípěním zubů, že Vlaďka má krásnou postavu, ale od krku nahoru ji nemůžu ani vidět.

Pekelný pár: Dara + Rytmus - zlo se znásobilo.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.12 18:37

@LadyPapajka To je standardní lhaní si do kapsy. To je v poho, stejně jako s globálním oteplováním - to se přežene..

Silver-Edged Axe
299 příspěvků 17.9.12 20:48

Diankenstein: Vlaďka s dlouhými je krásná, ale tuctová. S krátkými vlasy je krásná a nepřehlédnutelná.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.12 20:49

Me se treba chlapi s dlouhejma vlasama libej… a myslim si, ze image vikinga je dostatecne maskulinni

Alhambra
861 příspěvků 17.9.12 20:51

@razorblade Ten první smrdí i z fotky! :-D

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.12 20:54

@Alhambra neeee, marco urcite nesmrdi:( me stve, ze tyhle chlapi u nekterejch lidi vyvolavaji pocit, ze jsou smudlove… vetsina dlouhovlasych, ktere znam, se o sve vlasy staraji lip, nez kdejaka zenska

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.12 21:01

@razorblade Hergot, bych snad i skočila ze skály vědět, že me bude zachranovat Thor s pořádným..ehm..kladivem:D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek