Asexuální oblečení

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.12 21:03

@LadyPapajka aaaaaargh!:D

eless
1079 příspěvků 17.9.12 21:05

Nic dolezite…

Příspěvek upraven 25.08.13 v 08:02

rice
356 příspěvků 17.9.12 21:46
@razorblade píše:
@Alhambra vetsina dlouhovlasych, ktere znam, se o sve vlasy staraji lip, nez kdejaka zenska

Většina dlouhovlasých, které znám já, spadají do kategorie okresních vyznavačů punku nebo metalu a vysedávají s pivkem v ruce večer co večer v hospodě. Odér, co se z nich line je pak výslednicí vypitého alkoholu, ovzduší v hospodě a potu. Minoritou jsou potom mí kamarádi-biologové a u nich nepozoruji horší stav vlasů. Jo a vlastně ještě musím zahrnout bývalého spolužáka, který se věnoval living history a měl taky dlouhé vlasy. Jenže se kromě šermu věnoval ještě zápasům, takže byl věčně upocený, stačila i hodina těláku a už to na něm bylo dost znát. A to je dle mýho jádro problému - větší část mužů se v práci nadře víc, než ženy a vlasy se jim pak potí. Navíc muži se obecně potí víc, než ženy. Jenže už jim třeba (neříkám, že všem!) nedojde, že by si je taky měli častěji mýt.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.12 21:49

Ach ach ach Thor Ach ach ach a z Nightwish… seveřani a celkově svetlý typy jsou pro mě magnetem :D… aha ono byla debata o dlouhých vlasech :D tak chlapa s dlouhýma vlasama považuju za plus, než mínus, i když dlouhé vlasy jsou spíše výsada žen :) ale nevím, jestli bych strpěla, kdyby měl muž delší vlasy než já :D

waw
336 příspěvků 17.9.12 22:28

Není to sice oblečení, ale velmi asexuální mi přijde viditelně moc opálená kůže - jedno jestli ze sluníčka nebo od solárka, jedno či na ženě či muži. Nepřirozená oranžová (někdy až černá) barva kůže prostě není přitažlivá..

Alhambra
861 příspěvků 18.9.12 07:26

Být chlap, tak asi na ženské nezkousnu nakreslené obočí místo vlastního. Několik fakt hustých příkladů: http://www.protivna-blondyna.cz/…e-oboci.html

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.12 09:58
@Alhambra píše:
Být chlap, tak asi na ženské nezkousnu nakreslené obočí místo vlastního. Několik fakt hustých příkladů: http://www.protivna-blondyna.cz/…e-oboci.html

Souhlas, další bod do seznamu

Rezyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.12 10:13
Dres je příšerný na ženských

@LadyPapajka Cyklistický dres má sice svůj funkční význam, ale esteticky je to něco příšerného. Ještě strašnější mi to přijde na ženských, no děvčata vypadají fakt mužně, když seskáčou z kola a jdou do restaurace a v ohanbí se jim dme mohutný suspenzor.Ale zase vím o jedné téměř šedesátnici, která si v tom přijde nesmírně sexy. Čili pocity a vnímání je věc individuální.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.12 11:27
@LadyPapajka píše:
@razorblade Hergot, bych snad i skočila ze skály vědět, že me bude zachranovat Thor s pořádným..ehm..kladivem:D
:-) :-) :-)
rice
356 příspěvků 18.9.12 23:10
@Rezyna píše:Čili pocity a vnímání je věc individuální.

V tom máte naprosto pravdu. Mě se třeba vysportovaní chlapi v cyklistických dresech líbí :-) Vždyť na nich hrají všechny svaly. Ráda se podívám a nestydím se za to :)

Rezyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.12 09:12
Kdo je vysportovaný chlap?

@rice Jenomže i toto vnímání je individuální. Protože třeba profesionální cyklisti, to jsou šlachovité kostry, většinou s podváhou, které mě osobně spíše odpuzují, než že bych si říkala, jak jsou atraktivní. Kvůli malému množství tuku v těle, mají propadlé tváře a prostě na mě nepůsobí nijak zajímavě. Ale je možné, že třeba Contador může být pro nějakou ženu erotický idol, nebo ušatí bratři Schleckové. Já dávám přednost třeba bobistům apod. To jsou pro mě mužský…

666mahu
1490 příspěvků 19.9.12 09:49

@Rezyna, já jsem třeba myslela amatérské cyklisty. Ale profesionání cyklisté, ač váží asi 60 kg, mají určitě dost ctitelek.
Bobistu nepoznám (protože se v tom oplém dresu a helmě na ulici nevyskytují). Myslím, že jich po Praze ani tolik nechodí. Určitě je jich v republice podstatně méně než cyklistů.

V Praze potkám spíš lobbisty než bobisty. :-)) Přednost jim nedávám, ale našlo by se jistě dost žen, které by dávaly, kdyby mohly. :-))

sandrinn
961 příspěvků 19.9.12 09:52

@seznam.mih @razorblade Holky, máte dobrý vkus…nikde jsem neviděla tolik krásných chlapů jako ve Švédsku!

rice
356 příspěvků 19.9.12 21:23

Sandrinn: souhlas! V Norsku je plno takových těch drsných, ošlehaných mužů :-) Pokaždé jsem si při pohledu na ně vybavila nějakého polárního cestovatele. Navíc se umí perfektně chovat. Nezažila jsem tam humpolácké jednání, posměch, pohledy „svrchu“ - vždy naprosto profesionální a sympatické jednání - a to teda umí extrémně zvednout sex-appeal! :-)

http://zpravy.ihned.cz/…ezl-protijed

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.12 06:24

Včera jsem viděla business lady, kostámek, nějaký společenský top, kalhoty, baleríny. Klasický business casual bez podpatku. A z bot koukaly barevný ponožky se snoopym. Proč?

Rosalyn
925 příspěvků 20.9.12 10:07

@LadyPapajka Protože na MP někdo napsal, že outfit je třeba trochu shodit. :-)

Alhambra
861 příspěvků 20.9.12 10:12

@LadyPapajka Sázka?

Felangi
82 příspěvků 20.9.12 13:03

Zlatý vytahaný trencle než toto :D

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.12 16:54

@Felangi Néééé jen to ne! :D

MP Barbucha
3716 příspěvků 20.9.12 18:07

@Felangi
A co je na tom špatného…ahá, on je to chlap :-)

Veselý Puntík
223 příspěvků 21.9.12 01:03
K těm cyklistům...

@Lady.Papajka: Cháchachááchá :-D Když se můj (tehdy ještě nový) přítel přede mnou poprvé objevil ve svém cyklistickém oblečku, neudržitelně jsem se rozřehtala na celé kolo s poznámkou „Ty jdeš dneska za potápěče?“ :-D Myslela jsem, že padnu :-D Horší je, že moje reakce je i po dvouletém vztahu stále tatáž :) Dodnes mu hlásím, že jsem mu vyprala potápěče :)Když se však přede mnou později toho roku na podzim objevil kromě tohoto modelu ještě v té jejich zimní obličejové kukle, to už zdrhala i naše kočka :-D

DanielaS
5245 příspěvků 21.9.12 16:45

Jakykoliv muz je pro me nepritazlivy, pokud je mensi nez ja. Nastesti nejsem moc vysoka.

GabrielaCharlota
114 příspěvků 21.9.12 16:50

@DanielaS
Přijde mi, že jde o zvyk. Vždycky jsem byla na vyšší, pak jsem si ve Francii našla stejně vysokého přítele a už mi ani nevadilo být o deset cm vyšší (když jsem si tedy vzala ty platformy). Je pravdou, že na dlouhodobý vztah by mi to asi vadilo.

DanielaS
5245 příspěvků 21.9.12 17:13

Ale to ja to taky zkusila, ale po nejake dobe mi to vadilo. Jsem povrchni. Anebo nemel takove vyrazne skvele vlastnosti, ktere by to vyvazily.
Ted me napada, ze nektere pokryvky hlavy jsou podle me silne nemuzne. Typicky placate policejni cepice (nejlip jeste s nepromokavym navlekem) a pak treba dvourohy klobouk. V tom i Napoleon vypadal jako pako.

http://www.galls.com/…38_500_1.JPG http://www.muzeum.novy-jicin.cz/…lobouk02.jpg

rice
356 příspěvků 21.9.12 18:24
@DanielaS píše:
Jakykoliv muz je pro me nepritazlivy, pokud je mensi nez ja.

Tohle jsem si taky myslela, dokud jsem nepotkala jednoho takovýho :-) - no dobře, vyloženě menší, než já asi není, možná má o dva tři cm víc, ale vzhledem k tomu, že měřím 163 cm, je fakt malý :-). Nicméně mi naboural všechny moje dosavadní představy - je hezkej, chytrej, poměrně dost extrovertní, umí argumentovat, má to v hlavě srovnaný a „vyzná se“, umí si poradit, umí jít přes překážky a navíc je to záchranář :). Kdybych nebyla zadaná, dovedu si představit, že si s ním začnu a nebudu si vedle něj připadat blbě, protože i přes svojí vejšku je to chlap a taky tak působí :-)

Takže jsem musela svoje tvrzení přehodnotit.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek