Asos - máte zkušenosti s nákupem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Jiná Realita
13791 příspěvků 26.5.12 19:44

ano je - pokud nechcete dražší naprosto jisté sledované doručení.

mimochodem, neplaťte nikdo kartou a zřiďte si paypal.

girl.or.element
360 příspěvků 27.5.12 10:41

Dámy, jak sedí v Asosu velikosti? oměřila jsem se a se svými rozměry
prsa 95, pas 81 a boky 106 mi vyšla velikost UK 14. Když jsem potom koukala na porovnání UK a EU velikosti, tak UK 14 má být 42 EU, což se mi zase vůůvbec nezdá, pač běžně mívám u nás v ČR šatky a tak 38 :/.. JHsem z toho trošku zmatená, poradí mi někdo, prosím? :)

princess137
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.12 13:42

ja mám veľkosť 38 a vždy si odtiaľ objednávam UK 10, nikdy som nemala problém že by mi nesedela veľkosť;)

Zoufi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.12 10:52
Dorothy Perkins - jak šlo doručení???

Ahoj, normálně tu vůbec nediskutuju, ale tohle vlákno mi sna seslal bůh. Holky co píšete že máte zkušenost s Dorotky Perkins, jak a jaká společnost a kdy vám to doručila???

Já tam výhodně objednala dvoje šaty a pásek 30. dubna, zaplatila nějakých 25 liber, pohoda. Nic nepřišlo, napsala jsem mail (po týdnu marnýho čekání), odepsali příjemně že vrátí peníze a že kdyžtak si to mám objednat znova. OK, objednala jsem znova, přihodila top. Mezitím skončila promotion akce co byla předtím, zničehonic mi nefungovala studentská sleva 15%… no zacálovala jsem dalších 36 liber a doufala.

A dneska byl poslední den doručení, volala jsem na GLS který prej doručují z Anglie, psala tam další mail. Zatím mi ani nevrátili peníze ani nemám žádné oblečení. Opravdu netuším co dělat, poradíte aspoň kdo vám doručil tu objednávku abych věděla jestli volám správně na GLS a nemám shánět jinde?? Děkuju Moc!

Zoufi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.12 11:00

Girl or element - neuraz se, ale konfekčně určitě s těmito rozměry nemáš velikost 38, na to je zcela adekvátní ta velikost 14, tedy 42. Já mám v pase a přes zadek o několik čísel míň a moje obvyklá velikost je tak ta 40 (prsa no), 38 jak u čeho. Na druhou stranu u šatů jde u střih, takže rozevláté letní, nebo elastické materiály jistě budeš mít velikost nižší, klidně těch 38. Přes net napoprvé je lépe o číslo více, ono zabrat na bocích se to v nejhorším dá vždycky, ale když se třeba u pouzdrovek (u kterých je velikost dost zásadní) nezazipuješ, tak s tím nic neuděláš.

Jinak jak píše princess, tak velikosti 38 odpovídá oficiálně v UK ta desítka, ale já bych řekla někdy i 12, protože ta desítka je spíš ke 36-38. Ale zase - strašně záleží co kupuješ a na střihu. Jiná story je u kalhot a jiná u šatů nebo trička.

girl.or.element
360 příspěvků 28.5.12 13:43

Zoufi - jasně, kalhoty 41 - 42 .. napsala jsen to špatně :) topy mívám těch 38.. Typická hruška :))

vlbroumova
14 příspěvků 28.5.12 13:44

Nákupy na Asosu mě docela lákají, hlavně teda ty šaty jsou super a i za hezké ceny, ale nechce se mi vracet, neznám velikost atd. tak třeba se jednou dokopu :D

Zoufi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.12 07:31

Nikdo nemá radu ohledně té Dorothy Perkins?:/ Třeba se tu zastaví Sekhmet a zachrání mě, ta psala že objednává.

ifoun
338 příspěvků 29.5.12 07:57
Platba kartou na ASOS

Už mám za poslední dobu třetí zablokovanou kartu z bezpečnostních důvodů - kvůli úniku informací z anglického eshopu. Víc jsem z banky bohužel nikdy nevypáčila. Nikdy mi peníze nezmizely, vždycky to byla preventivní blokace. Nakupuju ve více UK shopech, ale mám podezření právě na ASOS. Někdo obdobná zkušenost?

Jiná Realita
13791 příspěvků 29.5.12 11:39

@ifoun
mně se to stalo myslím u dorothy perkins.

ale jak jsem psala výš, proč platíte kartou? paypal mi přijde bezpečnější.

Ava
650 příspěvků 29.5.12 14:04

Zoufi: nestresujte, i kdyby se Vám už dvě objednávky ztratily (což by se mi zdálo celkem zvláštní), tak Vám DP určitě vrátí peníze. Mně nedošel balíček jen jednou, jinak bez problémů. Ale dávám jim celkem dost času, myslím, že týden ještě není tak hrozná doba. Dřív doručovala normálně pošta, poslední balík mi taky přivezl kurýr nějaké zásilkové služby, ale už bohužel nevím, která to byla.

Jiná Realita
13791 příspěvků 29.5.12 14:20

zoufi, ava:
já bych si už zoufala, protože zdaleka není první, kteér nebylo poslední dobou doručeno. znám dva lidi, kteří objednávají z DP, ani ani jednomu nedošly poslední dvě objednávky :-/ už bych si z DP neobjednala nic. kvalita je stejně šunt.

ifoun
338 příspěvků 29.5.12 14:22
@Jiná Realita píše:
ale jak jsem psala výš, proč platíte kartou? paypal mi přijde bezpečnější.

Protože s paypalem mám problém po změně jména, domluvit se s nima na změně je docela síla. Navíc momentálně je mi to k ničemu, když kartu, na kterou mám paypal, mi banka blokla :(

Zoufi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.12 18:48

Ava, Jiná realita - děkuji za názory a útěchu dámy, nakonec dnes alespoň vrátili penízky za první ztracenou objednávku, tak uvidím. Stále hodně doufám, že to nakonec dorazí, ono to byly pěkné kousky co jsem objednala:))

Ver
53 příspěvků 1.6.12 13:12

Měla bych dotaz na objednávání z Asosu. A to ohledně dodávání na české straně. A to, jaká firma u nás má na starosti dodávání balíčku (DPD, DHL, PPL,…) a jestli se dopředu domlouvají telefonem kdy dorazí. (Jde mi o to, že jsem ze zahraničí objednávala pouze jednou a v čechách doručení vyřizovalo DPD a za takové nervy s jejich neschopností by mi to asi znovu nestálo.). Děkuji.

Ava
650 příspěvků 1.6.12 13:19

@Ver No, já myslím, že DPD…

Ver
53 příspěvků 1.6.12 13:31

@ Ava: No tak to mi asi bohužel zůstane ASOS zapovězený. :(

bestia
2300 příspěvků 1.6.12 13:53

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:26

Ver
53 příspěvků 1.6.12 14:08

@ Ver: To už zní nadějně. :) Jde mi o to, že minule mi DPD po dlouhém urgování o doručení, pohodily balík za několik tisíc na chodbě, kde se v tu chvíli, z důvodů rekonstrukce, procházelo velké množství lidí. Zjistila jsem to až večer, kdy jsem šla se smetím. A v průběhu dne si na něj museli dělníci odložit kýble s vápnem podle toho jak vypadal.

chekotay
411 příspěvků 3.6.12 15:36

Mě přišly obě zásilky od Asosu Českou poštou. (Což také nebyla tak úplně výhra.)

Ava
650 příspěvků 3.6.12 18:08

@Ver Tak sis měla stěžovat. Já myslím, že na flákače, co si chce ujednodušit práci, narazíš kdekoliv. Mně taky vždycky ráno volají, v kolik přijedou, jednou mi zásilku dokonce dovezli i na úplně jiné místo a bez problémů. Předají to třeba i sousedům, ale až po domluvě s tebou, ne sami od sebe. Jak už bylo řečeno výše, menší balíčky vozí pošta, myslím, že to nezáleží ani tak na ceně jako spíš na objemu zásilky. Každopádně to předem nezjistíš.

motymisa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 15:34
Nedoručení zboží

Dobrý den, 22. 5. jsem si objednala z asosu, přišel mi email, že balíček přijde 31. 5. Ale v účtu na asos jsem měla order unsuccessful, tak jsem pro jistotu psala email, zda je vše ok a oni, že ano. Toho 31. 5. nepřišlo nic, opět jsem jim napsala. Odepsali, že mám čekat 11 pracovních dní. Myslíte, že to přijde? A jak je to kdyžtak s vrácením peněz? Je to má první zkušenost s asosem a hned taková…Děkuji za dpovědi :)

Katarína Preslová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.12 21:21
Ketty

S nákupem v ASOSU jsem velice, velice spokojená. Nakupuji již 3 měsíce šaty, boty a laky na nechty. Při výběru oblečení velice pomáhá, že si to můžete prohlédnout zblízka a také je ůžasná věc, že vidíte jak se chová materiál na molu. Pouze jeden krát neodpovídala velikost, odeslala jsem zpět a peníze bez problémů se mi vrátily na ůčet. Všimejte si v čem jsou udané velikosti -pozor na UK a US. Platím PAYPLEM to je asi nejlepší. Taky je prima, že se neplatí poštovné. Maximálně do týdne máte zboží doma. Přeju štástné nákupy.

Katarína Preslová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.12 21:22
Ketty

S nákupem v ASOSU jsem velice, velice spokojená. Nakupuji již 3 měsíce šaty, boty a laky na nechty. Při výběru oblečení velice pomáhá, že si to můžete prohlédnout zblízka a také je ůžasná věc, že vidíte jak se chová materiál na molu. Pouze jeden krát neodpovídala velikost, odeslala jsem zpět a peníze bez problémů se mi vrátily na ůčet. Všimejte si v čem jsou udané velikosti -pozor na UK a US. Platím PAYPLEM to je asi nejlepší. Taky je prima, že se neplatí poštovné. Maximálně do týdne máte zboží doma. Přeju štástné nákupy.

ifoun
338 příspěvků 25.6.12 11:27

Tak já mám bohužel momentálně neblahou zkušenost. Pomíjím, že mi kvůli nákupu u nich už třikrát blokli kartu. Ale teď jsem objednávala sestře šaty, nedorazily, byla dvakrát na poště, nic (chyba pošty - o tom žádná). Psala jsem do ASOSu, došel jen automatický email, že jestli něco nedorazilo, mám ještě čekat. Za týden mi dorazil email, že balík dorazil zpátky, že tam nic nebylo, tak to považují za refundaci. Píšu jim, že to musí být omyl, že asi jen balík zabloudil, protože jsem jim psala, že balík vyčkávám atd., tedy ať ho pošlou znova. Prý to nejde. Musím počkat, až se ten můj balíček znovu naskladní, nic víc pro mě neudělají. Vzhledem k tomu, že to byl poslední kus dané velikosti, tak teď co chvíli koukám, jestli není naskladněný, ale pochybuju, že ho ulovím :( Nakrkli mě vrcholně.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek