Asos - máte zkušenosti s nákupem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
bestia
2300 příspěvků 24.8.13 22:45

@Konnichiwa objednavam si bezne, standard delivery zakazdym, do tyzdna to mam doma. express som este neskusala, nevidim dovod, kedze to chodi takto rychlo. ak vam to fakt ponahla, skuste ten express, lebo zakon schvalnosti funguje stopercentne (:

Katy_S
65 příspěvků 24.8.13 23:14

@Konnichiwa ano, standard.

711990
3200 příspěvků 25.8.13 10:39

Zminovane plavky nikdy neforazily, ale vratili mi aspon penize. Ted cekam na batuzek a zatim nedorazil, ale jeste ma dva dny cas tak uvidime…

Majka22
333 příspěvků 25.8.13 11:46
@Konnichiwa píše:
Milé dámy, objednávali ste si niektorá v blízkej dobe z Asosu? Mám tam vyhliadnuté mokasíny a nohavice, ktoré by sa mi zišli na dovolenku. Odchádzam o 2 týždne, preto váham, či stihne balíček ešte prísť, po tom, čo som čítala príspevky o ich nestíhaní. Prvá objednávka (niekedy minulý rok) mi prišla bez problémov a za 12 dní.

Já jsem objednávala i v éře zdejšího nechození zásilek, jak to tu čtu. A do týdne jsem měla vždycky všechno doma. Jenom jednou se zásilka ztratila (už je to dávno) - peníze vrátili obratem (byli by prý poslali znovu zboží, leč už bylo ve chtěném čísle vyprodáno) Edit: zásadně standard delivery. Express jsem zkusila jen jednou a nikdy více.

Nordlyseet
203 příspěvků 19.9.13 13:55

Nezkoušel jste někdo sledovat zásilku? Balík objednaný 7.9. mi přišel dnes, na balík z 6.9. stále čekám (oba v potvrzovacím mailu slíbili dodat do středy). Podle nápovědy na Asosu bych se k informacím o aktuální lokaci balíku měla dostat přes link „Track your order online“ z mailu o vyexpedování, ale ten mě zavede na seznam všech objednávek a když si rozkliknu podrobnosti, mám už tam jen klasické údaje o druhu zboží, velikosti, barvě…

Dixie Sunday
418 příspěvků 20.11.13 10:22

Inak ak mávate pravidelne problémy so zablokovaním karty z bezpečnostných dôvodov, odporúčam platbu cez paypal, ja mu dôverujem viac ako jednotlivým eshopom a preto všade kde je možnosť platiť paypalom, ktorý je zasa napojený na moju platobnú kartu, platím ním. Ešte nikdy mi kartu neblokli, akurát raz volali že vidia podozrivú transakciu (to som ale platila priamo kartou, nie paypalom). Banke som vysvetlila že transakcia je v poriadku a všetko bolo dobre.

Nathalocka
66 příspěvků 20.11.13 11:11

Tracking ide len na väčšie zásielky odoslané cez dhl alebo tak. Väčšina ise klasickou poštou a tie sa trackovať nedajú. Aspoňpodľa mojich skúseností

Alikea
31 příspěvků 29.11.13 11:09
Dodací lhůta na Asosu

Dámy objednávaly jste poslední dobou nějaké zboží na Asosu? Objednávka byla z UK odeslána 13.11.,platba proběhla v pořádku. Termín dodání byl 21.11. - ale dodnes nic nedošlo (29.11). Na místní poště (v Brně) byli velice ochotní, hrabali, hledali, ale dušovali se, že tam nic takového není.

Je běžné, že by se v předvánoční době dalo chytnout takové zdržení? Objednávám od nich poprvé a začínám být poněkud nervozní.

Dixie Sunday
418 příspěvků 29.11.13 11:21

Asi pred dvomi týždňami som objednávala šaty z ASOSu, rýchlo ich odoslali a v priebehu týždňa som ich aj mala doma. Všetko bez problémov. Ale už sa mi stalo že z dvoch zásielok z iného e-shopu jedna neprišla. Keď som komunikovala s predajcom, vravel že sa im to práve pri Slovensku občas stane. Bohvie či keď nejakí zriadenci vidia balík označený obchodom s oblečením, či sa nebodaj neulakomia… nechcem nikoho obviňovať, ale je to v každom prípade podozrivé. Aspoň Slovenská pošta komunikuje štýlom že ak ste to nemali doporučene, nebudeme as s vami ani baviť.

M52
2 příspěvky 10.12.13 21:55

Take mi balicek zatim nedorazil:( a to na asosu nakupuju uz 3roky a problem zatim nikdy. holky co vse jste osali do toho reklamacniho mailu.moje anglictina je dost mizerna, tak nevim co vytvorit do reklamace:(

Jiná Realita
13791 příspěvků 10.12.13 22:11

@M52
před vánocemi můžete čekat i měsíc…

Alikea
31 příspěvků 11.12.13 20:04

Z mé první asosové objednávka vznikla dobrá historka:
Když balík dlouho nešel, tak jsem nejdřív udělala ostudu na poště, následně jsem napsala do Anglie - tam byli velice ochotní, požádali ještě o dva pracovní dny strpení, následně poslali vše znovu, tentokrát přes DPD (i když jsem navrhla, že si nějakou kurýrní službu klidně zaplatím, nic po mě navíc nechtěli). Druhý den po vyrozumění od DPD balík přišel - všem balík číslo 1 (původní objedávka), balík číslo 2 na sebe nenechal dlouho čekat a přišel o den později (přes DPD). Skoro se ty dvě objednávky dohonily :D

Takže jsem znovu psala do Anglie, že jim tu jednu zásilku posílám zpět a že děkuji za přístup, který projevili. Odesláno, vyřízeno, mám radost, že mám pěkné zboží :)

M52
2 příspěvky 12.12.13 11:05

A mohu se prosim zeptat co vse jsi napsala (v anglictine) do toho reklamacniho mailu?

sladke-mameni
25 příspěvků 12.12.13 13:31

Já jsem si z Asosu objednávala šaty a dvě sukně, k tomu jsem jen do počtu přihodila halenku. Balík nedošel 5 týdnů, pak mi konečně přislíbili, že mi to zašlou znovu. Bohužel šaty a dvě sukně už v té době nebyly, takže mi přišla jen halenka, kterou jsem vlastně tolik nepotřebovala. Zbytek peněz mi vrátili.

Vím že to byla nejspíš chyba naší pošty, ale naštve to!!

711990
3200 příspěvků 12.12.13 16:54

@sladke-mameni treba to dorazi. Takhle mi vratili po 5 tydne penize za plavky, a ty vzapeti dorazily…nebo uz je to moc davno?

sladke-mameni
25 příspěvků 13.12.13 09:07

@711990 Bohužel, bylo tu už v srpnu.. to už je dost dávno :-)

jarek89
10 příspěvků 28.3.14 13:42

Ahoj chci se zeptat jakou máte poslední dobou zkušenost s Asosem dne 18.3.2014 jsem si objednal nějaké oblečení dne 20.3.2014 bylo odesláno a do dnešního dne t. j. 28.3.2014 nic nepřišlo. Mám čekat nebo jim tam napsat mail, bylo to posíláno obyčejně byla to má první objednávka. Díky

Gatita
302 příspěvků 28.3.14 13:52

@jarek89 Týden je myslím na přepravu z VB do ČR ještě v normě. Jinak se můžete jít zeptat na poštu, jestli tam pro Vás něco nemají - balíček se Vám nemusel vejít do schránky a oznámení o uložení na poště se může snadno ztratit, nebo ho tam pošťačka zapomene vhodit…

zuzaroza
729 příspěvků 28.3.14 13:57

@jarek89 vydržet, při standard delivery mám zkušenost, že 14 dní je běžná doba.

Jiná Realita
13791 příspěvků 28.3.14 16:08

@jarek89 čekat čekat, já čekala myslím 11 dní. počkejte tak těch 14 od odeslání. nějak jim to poslední dobou trvá.

real.blond
6688 příspěvků 28.3.14 16:48

Ja taky cekam uz skoro dva tydny! Zacina me to pekne stvat:-(

jarek89
10 příspěvků 1.4.14 18:13

Tak dneska balíček došel, takže momentálně je to cca. 11-12 dní od odeslání. Mám ještě jednu otázku máte nějaké oblíbené značky, co se dají na Asosu pořídit za slušné peníze a přitom jsou kvalitní. Samozdřejmě co se týká pánského oblečení.

Děkuji za odpovědi.

Jitka655
4 příspěvky 4.4.14 01:38

Čekala jsem i přes 17 dní, ale přes tu dodací lhůtu se vyčkat vyplatí.

Karin
3948 příspěvků 13.6.14 00:22
Novinka?!

Tak jsem teď náhodou z dlouhé chvíle pročítala obchodní podmínky na ASOSu, a tam píšou, že bezplatné poštovné je jen pro objednávky nad 15 GBP . Od kdy? Objednával jste si tam někdo v poslední době? Opravdu už to není bezpodmínečně free?

Kay_Adams
1614 příspěvků 13.6.14 07:07

@Karin
Je to relatívna novinka, pár týždňov snáď?
Ale 15GBP mi zase nepríde tak veľa, na minimálku. (niektoré krajiny spadli do zóny 30 libier a viac, to by bolo horšie)
Im v podstate rozumiem - kupovať vo výpredaji drobnosti po libre, pričom oni cvaknú 7libier za každú zásielku smer kontinent…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek