Asos - máte zkušenosti s nákupem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
marca
450 příspěvků 13.6.14 07:26

Pod 15GBP jsem nikdy nekupovala. Jinak k delce dodaci lhuty, objednavala jsem dve zasilky za sebou, od obou mi prislo - vase objednavka bude dodana dne toho a toho a ten den to bylo na poste. Cca 10 dni.
Jinak kolekce maternity palec nahoru, pokud by nekdo vahal.

Karin
3948 příspěvků 13.6.14 09:31

@Kay_Adams : no, jestli opravdu platí 7 liber za každou zásilku, tak se docela divím, že jim to „došlo“ až teď, copak to se jim mohlo někdy vyplácet? A teď si stejně účtují jen 3 libry… To by mě stejně zajímalo, jak to tam s tím poštovným je, že si některé shopy mohou dovolit ho neúčtovat.
Ale našla jsem k tomu na internetu pár článků (reakce zákazníků, Amerika, Austrálie), třeba tady , tady (If you haven’t heard yet, ASOS quietly and stealthily introduced shipping charges for international orders last week.)… takže je to asi opravdu tak, tiše a nepozorovaně to upravili.
Naštěstí 15 liber opravdu není tak moc. A nebo holt zaplatit to poštovné, ty 3 libry, což je stejné jako při objednávce z českého shopu. Takže nedostupné to pro nás pořád ještě není :D

real.blond
6688 příspěvků 20.6.14 14:00

Damy, jaky mate rekord v cekani na balicek z asosu? Zacinam byt mirne nervozni, ze jsem si nezaplatila postovne..

Mylady2
12413 příspěvků 20.6.14 14:12

@real.blond napiš jim… Nebo zavolej na linku. Vše vyřizují kladně :-D

real.blond
6688 příspěvků 20.6.14 14:18

@Mylady2 tak ja je nechci urgovat, kdyz nevim, jaky by mel byt strop.. predtim jsem nakupovala s doporucenou postou, tak vse doslo rychle a tedka dva baliky po sobe obycejne a cekam cekaaaaam a nic :D

Mylady2
12413 příspěvků 20.6.14 14:23

@real.blond čekala bych max tři týdny. Víc určitě ne. Za optání člověk nic nedá…

real.blond
6688 příspěvků 20.6.14 14:26

@Mylady2 ted jsem koukala a objednavka byla odeslana 5.6. a 6.6… tak jim necham jeste pristi tyden :D

marca
450 příspěvků 20.6.14 15:07

@real.blond obvykle mi přijde do 10ti dnů, a pošlou mail v kterým píšou, kdy to tu bude. Já mám teda hlavně problém s poštou, že mi nenosí balíky a ani oznámení. Takže připlatit si za rychlovku nemá pro mě smysl :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 20.6.14 17:40

@real.blond
já mám myslím tři týdny.

celkově bych řekla, že přestávají zvládat logistiku, protože lhůty pomalu, ale jistě rostou…

real.blond
6688 příspěvků 20.6.14 19:06

@Jiná Realita ja mam rekord 18dni.. ale ted prave nevim, jestli pracovnich nebo i s vikendama.. budu si to muset psat :D kdyz objednavam doporucene, tak mam balicek vzdycky rychle doma.. no rychle.. pomaleji, nez z jinych UK eshopu, ale do 5ti pracovnich dni vzdy

Jiná Realita
13791 příspěvků 20.6.14 19:21

@real.blond
jestli jste objednala 6.6., tak z mé zkušenosti klidně ještě týden čekání. asi bych zkusila počkat tak do středy.

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.6.14 10:54

Ve skladu asos hoří :-O

kdo jste si co objednal, kdoví, jak to dopadne.

mají to na webu. nefunguje ani web.

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.6.14 10:58

…koukla jsem na jejich facebook, kde píšou, že škody budou asi zásadní a nemůžou do skladu ani jít, neb to není bezpečné a hned pod tím se extrémně rozčiluje nějaká zákaznice, jak si to představují, že chce vědět, kdy budou doručovat a píše tam úplně elaboráty na to, jaká je chudera. sebestřednost a sobeckost některých osob nezná mezí.

Kay_Adams
1614 příspěvků 21.6.14 11:02

@Jiná Realita

To je výživné, ten ich FB :D

„Got any smoke damaged items? Cheap? Something that can be sorted with a cup of washing power and a 40 spin?“

Mylady2
12413 příspěvků 21.6.14 11:03
real.blond
6688 příspěvků 29.6.14 17:46

@Jiná Realita hm a mne porad balicky nedorazily :( co byl doporuceny, tak ten mam davno doma.. chjo. Zitra jim napisu. Ma ted vubec smysl objednavat? Ale jejich stranky normalne funguji..

marca
450 příspěvků 1.7.14 07:01

@real.blond nebrečte a napište jim :) Třeba to zvrtala pošta a došlápnou si na ně. Budou slevy viz výšše, takže má cenu nakupovat.

Roseline
2319 příspěvků 1.7.14 13:56

@real.blond
Určitě se jim ozvěte. Mně jednou balíček také nedorazil a když jsem je kontaktovala, obratem mi vrátili peníze a poskytli slevu na příští nákup :-)

real.blond
6688 příspěvků 1.7.14 15:33

@Roseline vratili penize? Mne napsali, ze baliky poslou znova.. Ted me trochu mrzi, ze jsem jim nenapsala, at mi vrati penize.. Protoze jeden prijde s krizkem po funuse :-(

ZuzzzanaP
3 příspěvky 13.10.14 20:27

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte podobnou zkušenost, popřípadě jak jste ji řešili. Objednávala jsem si z Asos šaty, které stále nepřišly a nikde nemůžu najít, kde je mám kontaktovat, abych se zeptala, jak to s mou objednávkou vypadá. Zkoušela jsem všechny možné emaily, ale vždy mi přišla pouze automatická odpověď, že se mám obrátit jinam. Děkuji předem za každou radu :)

Nathalocka
66 příspěvků 15.10.14 08:25

@ZuzzzanaP Mrkla som do svojej mailovej schranky a mam tam odpovede z care@asos.com. ale prvotne som ich kontaktovala cez web cez nejaky ten formular kontaktovaci. a teda vzdy mi odpisali velmi rychlo a bud vratili peniaze alebo poslali balicek znovu. teraz som mrkla aj na web- cez help by malo by mozne poslat dotaz priamo k danej objednavke. :) tak by ste mali tu odpoved dostat. tak snad sa to podari

1kata22
1 příspěvek 31.5.15 13:31

Ahoj, píšete v Asos.com doručovací adresu v diakritice? Děkuji.

trebina
1 příspěvek 20.9.16 13:16
www.geareshop.com

Já jsem naposledy využila https://geareshop.com nakolik jsem měla u asosu problémy při reklamaci věcí. Tady mi věci zatím vždy seděli a materiál byl taky kvalitní. Mají tady docela hezký svetry a košile i pro mě jakož to oběmějšího jedince.

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.16 14:41

@trebina Možná byly problémy, že anglicky umíte ještě blbějš než česky, myslíte, že v tom by to nemohlo být?

Elizabeth12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.16 16:28

Objednávala jsem si z asosu šaty, tričko a řetízek a všechno super, můžu doporučit.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek