Atopický ekzem a alergie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janapluharova
1 příspěvek 28.10.16 17:11
atopický ekzem a alergie

Ahoj všichni, chtěla bych se s Vámi podělit o mou zkušenost s tímto nepříjemným problémem který byl atopický ekzem a alergie. A možná i doporučit. Proč to nezkusit. Atopický ekzem jsem měla od mích 8 let a zbavila jsem se ho na doporučení mé kamarádky pomocí hypnoterapie u pana Vladimíra Felkla. Měla jsem celkem čtyři sezení a bez prášků a mastiček které jsem kupovala snad na kyla - jsem se zbavila problémů úplně. Mužu jen doporučit. Dnes jím veškeré ovoce, chodím do lesa a sedám si na trávu a dělám všecky další věci které jsem dělat nemohla. Mám zas krásnou a hebkou kůži a i pro svého manžela myslím jsem hezčí. Jana

Reakce:
Giuli
2931 příspěvků 28.10.16 17:18
@janapluharova píše:
Ahoj všichni, chtěla bych se s Vámi podělit o mou zkušenost s tímto nepříjemným problémem který byl atopický ekzem a alergie. A možná i doporučit. Proč to nezkusit. Atopický ekzem jsem měla od mích 8 let a zbavila jsem se ho na doporučení mé kamarádky pomocí hypnoterapie u pana Vladimíra Felkla. Měla jsem celkem čtyři sezení a bez prášků a mastiček které jsem kupovala snad na kyla - jsem se zbavila problémů úplně. Mužu jen doporučit. Dnes jím veškeré ovoce, chodím do lesa a sedám si na trávu a dělám všecky další věci které jsem dělat nemohla. Mám zas krásnou a hebkou kůži a i pro svého manžela myslím jsem hezčí. Jana

Ale kilo Vám nejak stvrdlo. :-D

Giuli
2931 příspěvků 28.10.16 17:22

@janapluharova Fíííha ten doktor je mág. :-D
Z diskusie o ňom. :-D
Ohledně regresních terapíích, jsou úžasné pokud to někdo umí. Já jsem si potřeboval zpracovat, proč se mi pořád nedaří ve vztazích, jojo našel jsem to a teď to už chápu. Byl jsem tenkrát v Vladimíra Felkla, tel. 777 133 539. Bylo to an 4 sezení, ale stalo to za to. Dělá i jině techniky. Já si oblíbyl regrese

Giuli
2931 příspěvků 28.10.16 17:25

@janapluharova A čo hemeroidy? :-D

• Moje sezení při RT trvalo 6 hodin. Dostal jsem se k až hororovému prožitku na začátku 20. století, prožil jsem pokus o mou vraždu a pak i smrt. Účinek : odstranění bolesti levé nohy a tlaku na hrudi. Můj obdiv k RT a její aplikaci.*
DRW
2040 příspěvků 28.10.16 18:55

@janapluharova a postizeni chudi duchem uverili a zazrak se stal aneb vira tva te uzdravila a penezka je o par tisicovek lehce nebo nektere veci na krame nekoupis

Moir
2559 příspěvků 29.10.16 09:24
@DRW píše:
@janapluharova a postizeni chudi duchem uverili a zazrak se stal aneb vira tva te uzdravila a penezka je o par tisicovek lehce nebo nektere veci na krame nekoupis

on je atopický ekzém hodně ovlivňovaný stresem, takže pokud se někdo zklidní, dostane imaginární náplast na duši, pomoci to může, což ovšem nic nemění na tom, že je to autoimunitní onemocnění
atopickým ekzémem jsem trpěla od 6 týdnů života, někdy kolem dvacítky mne kožní projevy přešly, naštěstí, atopik jsem nadosmrti

DRW
2040 příspěvků 29.10.16 09:32

Ja nezpochybnuji, ze atopicky ekzem je hodne o stresu, sama trpim ekzem jako alergiky projev na lepek a laktozu, ale nez platit „sarlatanovi“, tak radeji kvalitni psycholog, vnimavy dermatolog, ktery necpe jen kortikoidy, ale nabizi i alternativu zmeny jidelnicku, ktera u koznich projevu je mnohdy jedna z hlavnich pricin, krome stresu. Ale prijde mi mimo misu nabizet tuto sluzbu na modnim peklu ergo kdyz by renomovany dobry psycholog pomohl vic a za mene penez.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek