Barevná typologie

Fotoalbum tématu (200) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
bluciste
37 příspěvků 09.04.18 17:29

@Sépia oči mám tmavé zelenohnědé.. dávám ještě jednu fotku, moc jich nemám :D.. snad pomohou

Sépia
427 příspěvků 10.04.18 16:17

@bluciste Aha, tak to potom netuším. Keby boli svetlé aj oči, tak by odhad bol, ale takto neviem. Jar, leto, jeseň?.Zima to nebude.

bluciste
37 příspěvků 10.04.18 17:10

Právě si s tím taky neumím poradit.. váhám spíše mezi jarem a létem, mám světlé vlasy, světlé rty, pihy spíše zlato hnědé (to by ukazovalo na jaro), ale zase tmavé oči a to nepočítám modrá bělma, která mám díky nemoci, ale jen duhovky.. a navíc se nejsem sama schopna rozhodnout, když si vezmu studený i teplý odstín, co je lepší :D

Uživatel je onlineSheba
325 příspěvků 10.04.18 17:21

@bluciste Tak sem dejte fotky, kde máte na sobě teplý a kde studený odstín, ať můžeme zkusit posoudit.

bluciste
37 příspěvků 10.04.18 19:57

Tak tu jsou nějaké fotky, jsou z různých období tak moc nekoukejte ani na kvalitu a ani na mě :D

Sobotka
17 příspěvků 10.04.18 21:21

@bluciste Zdravím, dovolím si přidat názor, vezmu to pořadě:
1. foto modré triko - příliš výrazná barva, přebíjí obličej, výstřih příliš u krku.
2. foto lila triko - líbí se mi, hodně ale může udělat nasvícení západu slunce. Dobrý výstřih
3. červené triko + kolo: příliš intenzivní barva, přebíjí obličej, na sport v pohodě. Perfektní úsměv, používat každodenně.
4. lososové triko, bez rukávů - barva není nejhorší, obličej je ve stínu, není to moc poznat
5. lososová košile s kr. rukávem: barva celkem ok, rukávky jsou nabrané?- to nebrat
6. světle modrá košile - chce to něčím dodat šmrnc, bez doplňků nudné
7. žluté triko - barva ok, brát trika s vyšší gramáží.
Ke všem fotkám - trik s přetahováním košil a triček přes kalhoty chápu, sama to taky dělám, ale nefunguje to. Je lepší si pomalu zvykat přiznat pas, i kdyby nebyl modelkovský, jinak je z toho soudek.
Barevně mi vycházíte někde mezi jarem / létem, spíš tlumenější léto než příliš jásavé jaro.

Uživatel je onlineSheba
325 příspěvků 10.04.18 21:27

@Sobotka Perfektní zhodnocení!

bluciste
37 příspěvků 10.04.18 21:31

@Sobotka Díky za podrobnou recenzi :D
1.to modré triko nenosím běžně, je to triko jen vodácké, chtěla jsem jej dát pro barvu :)
2. výstřihy to já ráda :)
3. cyklodres :) ten nějako neřeším, opět je tu kvůli barvě
5. lososová a světle modrá košile jsou stejného střihu, nabrané rukávy nejsou, jen se to zdá z té fotky, nejsou to fotky dělané za žádným módním účelem, byly míněné pro barevné porovnání, vím, že chtějí doladit - mám v plánu koupi nějakého tenčího pásku do pasu, aby se zvýraznil, když už tam nějaký je
7. vím o tom, navíc jsem měla špatné prádlo pod ním ( tmavou podprsenku) ven bych takto nešla..
celkově váhám nad zastrkováním oblečení do kalhot, přijde mi, že to zvýrazňuje špíček, tedy co to plácám, v mém případě špek jako hrom :D - ale na tom se pracuje, aneb 10 kg už je dole :) jak byste to provedla tak, aby to zvýraznilo tvar a nevystrčilo břicho? předem díky za radu ;)
K typologii - přesně takový dojem mám já - někde mezi jarem a létem, ale přijde mi, že lépe asi sedí barvy teplejších odstínů plus taková ta královská modř

Ophelie
679 příspěvků 11.04.18 07:54

@bluciste viděla bych to spíš na jemné světlé barvy, z fotek možná spíš mírně teplejší tóny. Hodně dělá samozřejmě i líčení.

bluciste
37 příspěvků 11.04.18 14:00

@Sobotka tak jsem zkoušela i variantu se zastrčením, no nějak se v tom necítím.. co myslíte vy..? udělala jsem speciálně pro vás ještě jednu rychlofotku :D

Ophelie
679 příspěvků 11.04.18 18:00

@bluciste, sice nejsem Sobotka, ale kalhoty nevypadají na fotce jako úplně sedící (samozřejmě foto může klamat). Může pomoci, když si košili ve středu mírně vykasáte víc, - její dolní linie pak udělá mírné véčko a vizuálně vás protáhne.
Moc mi barevně nesedí pásek a boty ke zbytku.

bluciste
37 příspěvků 11.04.18 19:22

@Ophelie boty nemam vubec :-D jinak pripominku beru jsem ted ve fazi hubnuti (10 kg dole od prosince) tak mi je vsecko vselijak ;-) jinak s temi svrsky v kalhotech se nejak necitim.. zda se mi, ze na to nemam postavu..
ale pas zkousim zvyraznovat aspon u satu… jsem marny pripad ;-) koukajici ocko u rukavu mi prominte ;-)

Puffin
161 příspěvků 11.04.18 19:27

@bluciste Na té fotce v šatech vám to moc sluší. Ještě věnovat péči vlasům, takhle vypadají unavené a neopečované.

Ophelie
679 příspěvků 11.04.18 19:35

@bluciste ad boty:o) - nerozklikávala jsem fotku a to světlé dole jsem považovala za lesk:o) Šaty vám sluší a to i s páskem. Já osobně nosím sukně a šaty ráda, leccos umí zakrýt.
Zhubnout 10 kilo! Jste vážně dobrá. Nevím, jestli bych to zvládla.

DRW
2039 příspěvků 11.04.18 19:55

@bluciste
budu trosku zla, ale nechci vam pochlebovat.
Strih satu je OK, barevne vam take sedi, ale: a) ten velky bily pasek fakt ne, radeji jemnejsi (tensi). Odparejte z nich tu svetlou prisernost. Mate celkem pekne nohy od kolen dolu a tak vam delka do pulky kolen ci tesne nad kolena bude sluset. Misto lodickoveho vystrihu zkuste kulaty nebo do V. Opticky vecko si nejlepe poradi s velkymi prsy. Ta lodicka a vlastne i reseni horniho dilu satu malokomu slusi Radeji klasika s kratkym rukavkem anebo az zestihlite ruce i bez.

A ted k tomu kalhotovemu modelu, jsou zeny, kterym kalhoty vubec neslusi anebo musi volit tmave (navy, cerna, tmave seda a k tomu jemne splyvava tunika, kosile ci halenka v cca v delce koncici cca v tom nejsirsim miste boku a pokud budete mit potrebu, tak pasek (tenky pres ni).

Hodne pomahaji strihy zavinovaci anebo zavinovaci efekt. Osobne si myslim, ze jste studeny letni typ, ale to se fakt z fotky neda. Spise me k tomu svadi ta studena ruzova halenka a modra na satech. Jeste to chce poladit uces, nejaky make-up (jako nositelce bryli by vam min. rasenka zvyraznila oci).
Poridte si pouzdrovou sukni, pro zacatek neutralni tmave barvy a zkuste k ni kombinovat ruzne tricka, halenky, tuniky. Je to stejne jako s temi tmavymi kalhotami.
A pridejte usmev, ten dela divy. Drzim palce, at vydrzite v hubnuti a k vybudovani vaseho originalniho stylu.

bluciste
37 příspěvků 11.04.18 21:10

@Puffin jojo, vlasy jsou můj věčný problém, péči dostávají, ale i tak je mám objemné tak hodinu od umytí a pak splihnou, rychle se mastí..

Puffin
161 příspěvků 11.04.18 21:26

@bluciste A měla jste je někdy kratší? Pokud jsem si nechala přerůst své oblíbené a dlouhou spoluprací s kadeřnicí vycizelované mikádo, vlasy beznadějně plihly a vypadaly trochu podobně jako u vás. Když si hlídám délku cca 3 až 5 cm pod uši, je to výrazně lepší. Nedokážu ale odhadnout, jestli by vám takový střih slušel k obličeji, na to jsem tupá.

bluciste
37 příspěvků 11.04.18 21:27

@DRW konstruktivní kritiku beru ;) bílý pruh na šatech je v celku, takže odpárat nelze, pásek vím, že není optimál, mám objednané tenčí a čekám, až přijde :) účes, makeup atd vím :) já se maluji málo kdy, ale pracuje se na tom :D no a vlasy viz jak jsem psala výše.. máme v rodině perfektní věc a to řídnutí vlasů.. a to s kombinací s mastícími se vlasy, které opravdu musím mýt každý den a objem, ikdyž použiju lak vydrží tak hodinu dvě, a pak to vypadá takto.. bohužel nepomáhá ani zkrácení vlasů a nic jiného, ale to je můj boj na dlouhou trať.. :)

bluciste
37 příspěvků 11.04.18 21:30

@Puffin zkoušela, měla jsem je i kratší (délka k bradě), ale nepomáhá to.., tím jak se mi abnormálně rychle mastí, tak do dvou hodin to jde dolů, ať dělám co dělám.. teď zkouším šampony Nioxin, no odmašťují pěkně, uvidíme, zda to bude mít dlouhodobý efekt, ale jsem celkově mastný typ, bojuju s tím i u pleti..

MP blanka
1904 příspěvků 11.04.18 21:34

@bluciste už sa tu neraz viedla polemika na tému hubnutie. Ako, čo áno, a čo nikdy, dá sa - nedá sa, a možno to boli iba teoretické úvahy. Vám sa to podarilo, 10 kilo je teda dosť a možno nebudem jediná, ktorú zaujíma, ako ste to dokázala? Úprimne gratulujem!

bluciste
37 příspěvků 11.04.18 21:37
@MP blanka píše:
@bluciste už sa tu neraz viedla polemika na tému hubnutie. Ako, čo áno, a čo nikdy, dá sa - nedá sa, a možno to boli iba teoretické úvahy. Vám sa to podarilo, 10 kilo je teda dosť a možno nebudem jediná, ktorú zaujíma, ako ste to dokázala? Úprimne gratulujem!

Blani, v listopadu jsem se dostala do stavu, kdy jsem se prostě sama na sebe zdravě naštvala a začala makat - chodit do posilovny, objednala jsem si jídelníček od super člověka, hlavně je to jíst, jíst a jíst - ale správně :)

Ophelie
679 příspěvků 13.04.18 09:31

@bluciste mi ta marokánka s kafem po přečtení vašeho polsendího komentu zhořkla v ústech:o)
S vlasy soucítm, jestli je to to psrávné slovo, také nemám příliš naděleno a ještě k tomu velmi jemné vlasy a la činčila.
Nioxin mi dělal celkme pěkné vlasy. Co vlasy trochu zesvětlit u kadeřnice - dostanou jinou strukturu, kterou mi řídkovlasí oceńujeme, protože se s ní lépe kamufluje objem.
Líčení bych se nebála, umí hodně a nemusí to být takové to, co vám udělá úplně cizí obličej.
Jste dobrá, že zvládáte kritiku, byť konstruktivní.

Čírina
153 příspěvků 13.04.18 17:01

@bluciste Tak taky přijdu se svou trochou do mlýna:
Vaše úvodní fotka v té béžovomeruňkové je strašná. Tuhle barvu nenoste, vypadáte lívancovitě.
Druhá ujde, fialové triko je sice výraznější než vy, ale jinak OK. Červené - do civilu si tuto barvu nikdy, nidky nepořizujte. Růžové nemohu posoudit, možná trochu moc výrazné. Lososový topík šedý průměr, poslední tři ujdou, snad nejlepší je to v tom světle citronovém triku.
Podle mých zkušeností soudím (jako většina osazenstva), že jste mezi létem a jarem, a díky tomu, že mám výhrady k té meruňkové a lososové, tipuji spíše světlé léto.
Co se oblečení postavy týče, sama mám postavu, na které pásek vypadá ok jen při použití silně stahovacího korzetu i když jsem zrovna štíhlá. Můžete na tom být podobně, nezbývá než zkusit, vyfotit, zhodnotit.
To samé se zastrkáváním věcí do kalhot, efekt mufin je zrádný. Ty focené halenky jsou podle mého OK i nezakasané.
Zpátky k barvám - i pokud znáte svůj typ, je hrozně těžké ho trefit bez barevnice. Existuje workaround. Vyberte si kus oděvu, (např. to žluté triko, šátek atp.) který vám u obličeje sluší. Tj. nevypadá to jak na těch kritizovaných fotech. Taky by neměl házet tmavé stíny do obličeje a člověk by neměl vypadat upoceně, umaštěně, rudě nebo nemocně, zvlášť když zrovna není. Berte ho s sebou na nákupy. Pokud si něco oblečete, zakryjte si to nejdřív tímto správně barevným kusem, podívejte se do zrcadla, a pak to dejte pryč a koukněte se znova. Nekupujte nic, v čem vypadáte hůř, než s tímto kusem oblečení pod bradou. (Já barevník sice mám, ale tohle je dobrá metoda, když ho zapomenu a mám na sobě něco co je tip ťop.)
HTH

Stránka:  « Předchozí 1 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek