Barevná typologie v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Kapučíno
2 příspěvky 19.09.12 16:16
Barevná typologie v Brně

Zdravím všechny,
moc mě zaujaly stránky paní Beáty Oravcové (www. supervizaz. net) a mám obrovskou chuť k ní zajít, ale je to pro mě bohužel trochu daleko. Tak se ptám, jestli neznáte v Brně někoho stejně dobrého jako se jeví tato paní? Nechci jít k někomu bez doporučení - před pár lety jsem byla dvakrát na určení typu (tehdy jěště byly jen 4 typy - jaro/léto/pod­zim/zima), z toho jednou mě určili jako léto, jednou podzim. Tak bych ráda k někomu s dostatkem zkušeností. Děkuji za tipy.


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Sépia
338 příspěvků 19.09.12 22:15

Hlavne si pozrite niekoho kto robí rozšírenú farebnú typológiu, 12 typov. Ti čo robia len 4 dielnu majú často problém správne určiť typ, a tak ste raz leto ( studený) a raz podzim ( teplý)…;-) a je celkom možné že mòžete nosiť letné aj jesenné… A tiež je možné, že to tie u ktorých ste boli to poriadne neovládali…

 
Kapučíno
2 příspěvky 20.09.12 10:25

Zřejmě jsem tehdy natrefila na někoho, kdo to opravdu moc neovládal, protože léto a podzim jsou dost rozdílné typy - to by se mělo rozeznat snadno. Právě proto chci jít k někomu skutečně dobrému. A máte pravdu - ta rozřířená typologie - 12 typů je určitě lepší.

 
Eye
276 příspěvků 08.10.12 20:52

@Kapučíno myslím, že když se budete pravidelně pročítat Beatčiným blogem, najdete svůj typ snáze a zadarmo. tedy jestli Vám jde pouze o určení barevného typu. sama tápu v líčení, kombinování barev… ačkoliv ty správné barvy už znám (jsem typ tlumené léto, na hraně s tlumeným podzimem. tyhle dva typy splývají asi nejvíc.).


Reklama

 Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama