Barevne kalhoty z Pink

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MP scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.12 15:39

Zdravim vsechny, co se vydali, nebo chystaji vydat na povanocni nakupy ve slevach - musim se totiz o neco podelit. Zaujala me moda barevnych kalhot dzinoveho strihu a tak jsem po nic hv obchodech koukala. Vybrala jsem si v Pink za vazne nizkou cenu (10 euro), zadne velke prekvapeni, co me ovsem prekvapilo velmi je fakt, ze kalhoty temer nemusim zkracovat! Normalne v jinych retezcovych obchodech musim ustrihnout dobrych 15-20 cm latky, tady jsem 5 poslednich cm jen zahnula do nohavice a je to OK. Pro prumerne a nadprumerne vysoke asi zadne terno, ale pro cloveka co se smiril s tim, ze cely zivot bude z kalhot strihat dvaceticentimetrove kusy je to parada.
Barevna skala je siroka, cena prizniva i pro studentku nebo nekoho (jako ja), kdo s barevnymi kalhotami chce zacit a potrebuje si je nejdriv ozkouset, nez eventualne investuje do drazsiho modelu (plus predpokladam, ze tahle moda vydrzi maximalne tohle jaro a leto, a tak si radsi koupim vic paru, ktere mi za rok nebude lito ustrihnout na sortky na plaz, nez jeden, ktery se bude valet nenosen ve skrini)
Upozornuji, ze neziji v CR a jak jsme se shodli, sortiment v pobockach po svete se muze lisit, kazdopadne malym postavam doporucuji zkusit stesti ;-)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek