Barevné kombinace: oblíbené i nenáviděné

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Sibyla
2646 příspěvků 10.3.13 15:10

@Karoleenah Zahlédla jsem souseda, jak nasedá do auta ve zbrusu nové bundě, tmavomodré a žluté. Ze všeho nejvíc připomínal velkou tašku Albert na nožičkách.

Len
490 příspěvků 10.3.13 15:24

Tady na pekle jsou na to názory různé, ale já osobně nemůžu vystát kombinaci červené a modré (myslím odstíny jako na státní vlajce; taková námořnická modrá s červenou se mi naopak líbí). Taky bych si na sebe niky nevzala kombinaci hnědé a černé, prostě to neumím sladit (a málokdo ano).

Gräfin
2642 příspěvků 10.3.13 15:43

Mám ráda kombinaci hnědé s modrou, tmavě modré s červenou, černou se zelenou. Ráda nosím i tady neoblíbené kombinace černé s červenou, ale červená v tom případě musí být jenom detail a tmavě modrou se žlutou. Líbí se mi trikolora.

Oranžovou mám ráda, ale ne na oblečení. Nikdy jsem nenosila a ani se mi nelíbí pastelové barvy na velké ploše, vypadám v nich nepatřičně, mnohem lépe mi sedí sytější odstíny.

Rosalyn
925 příspěvků 10.3.13 16:44

Sluší mi výrazné barvy, i ta černá. Nejvíc mě rozzáří bílá. Mezi mé oblíbené barvy patří např. královská modř, bílá, fuchsiová, švestková, zelená. Nesluší mi pastelové barvy a teplé odstíny, hlavně hnědá, béžová, oranžová, žlutá, cihlová atd. Nejraději mám jednoduché oblečení, vzory moc nenosím, ale líbí se mi proužky a puntíky. Taky bych si chtěla pořídit něco s květinovým vzorem. Asi jsem zimní typ, mám tmavě hnědé vlasy i oči, pleť světlou (odstín nevím, ale dobře se opaluji, což ale záměrně nedělám).

Rosalyn
925 příspěvků 10.3.13 16:48

Nelíbí se mi např. kombinace výrazně žluté s černou - připomíná mi to mloka nebo vosu.

trinita
323 příspěvků 10.3.13 17:18

Jedno obdobie som nosila hlavne čiernu, potom som vzala na milosť aj béžovú a prírodnú bielu a postupne som sa prepracovala späť k farbám, obecne nemám výhrady k žiadnej farbe a ani k žiadnej kombinácii, vždy záleží na odtieňoch, ktoré sa skladajú… ale nemám rada oranžovú s hnedou alebo zelenou…vzory navzájom nekombinujem, myslím, že to treba vedieť kombinovať aj unosiť… najviac milujem kombinácie rôznych odtieňov modrej, tyrkysovej, petrolejovej, azúrovej… alebo modrú-oranžovú, modrú-limetkovú, sivú-oranžovú, tmavomodrú-oranžovu…

PythonRegius
286 příspěvků 10.3.13 18:17

Mám ráda černou s černou a nebo převahu černé s různými barvami, i kontrastními. Nejraději s červenou, kombinace černé a červené se musím zastat, protože mým očím je velmi sympatická. Moc nemusím červené odstíny do oranžova, spíš mám ráda granátovou. Dále mám ke své oblíbené černi ráda jedovatě zelenou, další odstíny zelené (poslední dobou mám ráda lahvově zelenou), oranžovou, vlastně téměř jakoukoli barvu. Většinu života jsem neměla ráda hnědou barvu a vyhýbala jsem se jí, ale pak jsem našla zalíbení kmenových tancích, posunulo mě to více k přírodě a zjistila jsem, že ty podzimní přírodní odstíny vlastně nejsou tak špatné. Preferuji tmavé barvy, nebo alespoň převahu tmavých barev. Vzorů ve skříni moc nemám, ale nevadí mi, mám ráda zejména různé orientální, kašmírové, ethno.

Obloukem se vyhýbám holčičkovskému stylu, do kterého řadím takové ty kombinace jako jako barva světlých džínů s jakoukoli růžovou, odstíny mezi růžovou až téměř fialovou (nerůžovou fialovou občas vezmu na milost), převaha světlých barev a různé opičárny jako kytičky, mašličky, srdíčka. Na ostatních mi to nevadí, pokud tedy není přerůžováno, ale kdybych se já navlékla do světlých džínů, růžového kytičkového trička a střevíčků s mašličkami, tak bych se cítila jako naprostý a korunovaný imbecil. Nejspíš je to dobře, protože jsem na pohled takový jemný a nevinný typ. Kdybych se oblékala do růžových kytiček, tak už by té sladkosti a roztomilosti bylo tolik, že by z toho mohli mít kolemjdoucí zažívací obtíže. Naopak se setkávám s pozitivními ohlasy na můj nevinný kukuč okořeněný nějakou tou temnou rebélií :-)

Dorenika
464 příspěvků 10.3.13 23:02

@Mylady2 v ikonke mate cerveno-cierne labuťky :D

Robena
1257 příspěvků 10.3.13 23:49

@Veselý Puntík - Pardon, preklik.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.13 13:10

Nelíbí se mi černá se studenými tóny červené, fuschiové, modré a fialové

ooola
129 příspěvků 11.3.13 13:26

To je téma pro mě! moje nejoblíbenější kombinace poslední dobou: modrá + petrolejová, modrá + limetková, petrolejová + limetková, tyhle všechny taky s takovou tou petrolejovou, co je spíš do zelena - tuším, že se jmenuje smaragdová. A taky (jen zdánlivě) nepříliš ladící oranžová + fuchsiová.
Beru si většinou jen 2 barvy a zbytek černý nebo šedý, ve více barvách už si připadám jako papoušek. Se vzory jsem opatrná, nosím je dost málo a nekombinuju.
A nemám ráda hořčicovou a béžovou.

Alizon
1235 příspěvků 11.3.13 14:04
@Mylady2 píše:
@Veselý Puntík nemám moc ráda kombinaci červené a černé

Tak ze me by vas trefil slak:)

Alizon
1235 příspěvků 11.3.13 14:12

Moje oblibene kombinace - cerna s cernou:) dlouha leta jsem vypadala jako zamestnanec pohrebniho ustavu, v posledni dobe i diky peklu zarazuji barvy.
Cerna s cervenou - a az tady na pekle jsem zjistila ze ji plno lidi nesnasi:))(cervenou mam rada spise tmavou/vinovou, ne takovou tu oranzovo cervenou)
Dneska mam napriklad cernou sukni a vinovy rolak.
Cerna s sedou a/nebo modrou.
Cerna s bilou,
Modra s sedou
Modra s bezovou
Cervena s bezovou.
Tmave modra a vinova.
V posledni dobe tu cernou nahrazuji prave tmave modrou.
Na leto ovsem nosim svetle barvy, mam rada zlutou a k tomu nejakou dalsi veselou barvu (svetle zelenou, tmave cervenou, bilo/bezovou).
Nesnasim oranzovou, zejmena v kombinaci s hnedou, jakekoliv vyblite, khaki a podobne barvy a jejich kombinace.

Tala
246 příspěvků 11.3.13 14:43

Všetky farby sa dajú nosiť a všetky sa dajú kombinovať, len treba nájsť správne odtiene. Každý sme iný farebný typ, tak je jasné, že každému bude pasovať farebne niečo iné.
Zaujalo ma však prehlásenie od mnohých, že hnedá=nie. Ak nerátam šedivých, čiernovlasých a albínov, tak väčšina máme hnedé vlasy (aj blond je vlastne veľmi svetlý odtieň hnedej). Myslím, že každému pasuje hnedá, iba si musí nájsť svoj správny odtieň.

Tala
246 příspěvků 11.3.13 15:08

Čo sa týka mojich farebných kombinácií:

Najradšej mám staroružovú s tmavošedou , čokoládovohnedú s bledou camel-hnedou a malinovú so slivkovofialovou.

Neobľubujem veľmi bledé farby, lebo mi nesedia, vyhýbam sa žltej vo veľkých plochách, doplnky su však super, a nekombinujem veľmi tmavé výrazné odtiene s čiernou.

system_error
855 příspěvků 11.3.13 20:40

@Tala no, pro mě nemá cenu takovou hledat, protože hnědou prostě nemám ráda :-)

marmota-b
532 příspěvků 11.3.13 23:32

@Hyacinta Znáte www.oonaballoona.com ? Oona by se vám líbila!

Vzory moc nekombinuju, z toho prostého důvodu, že těch vzorovaných věcí vůbec moc nemám.

A já hnědou jo. Hnědou, béžovou… Dneska jsem byla skoro celá hnědá. Mám to po babičce. V pubertě jsem nechápala, jak může být její nejoblíbenější barva hnědá. Dneska sice pořád není moje nejoblíbenější, ale nosím ji dost ráda.
Ale naproti tomu se poslední dobou zase víc odvazuju s barvama, než jsem to dělala dřív. Dřív jsme se dost držela „svých“, letních barev (i když trochu jiná paleta než taková ta typická „pudrová“), teď jdu třeba i do výrazné teplé žluté…

Jinak nejradši mám pořád modrobílou kombinaci, i když paradoxně ji zase tak často nenosím.

Alizon
1235 příspěvků 13.3.13 09:28

@Tala
S tou staroruzovou a tmavosedou jste me inspirovala, to je moc pekna kombinace. Mam ted jedny nove tmavesede kalhoty a hledala jsem k tomu neco staroruzoveho, nasla jsme jen jednu starou halenku uz tak na vyhozeni, ale barevne to ladi hezky, tak si chci koupit novou. Ovsem mam jeden problem a dotaz na vas - jake k takove kombinaci potom nosite boty (a kabelku) - ja vyzkousela vsechny svoje lodicky a nic mi k tomu neslo. Cerna mi prijde moc tvrda, bila byla moc svetla, modra a vinova se mi k tomu nehodila. Nude nebo bezove taky vypadaly divne. Ruzove si kupovat nebudu:) to bych si pripadala ve svem veku divne. Takze sede?

catherinne
13517 příspěvků 13.3.13 10:43

@Alizon šedé budou nejlepší :-) jen je sehnat

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.13 10:48

Otázka do pléna: co si myslíte o kombinaci fialové a červené? Moc velká divočina? Dnes jsem viděla jednu holku, která měla fialový kabát a červenou kabelku a zamyslela jsem se nad tím, jestli tyto dvě barvy vůbec jde kombinovat tak, aby to vypadalo dobře…

Alizon
1235 příspěvků 13.3.13 10:57
@catherinne píše:
@Alizon šedé budou nejlepší :-) jen je sehnat

No prave, ja uz pred casem nejake sede, sedo/modre a podobne shanela a nic. Vsude jen cerne, hnede, bezove a ted vesele jarni barvy.

real.blond
6688 příspěvků 13.3.13 11:44

@smrtonoška zalezi na odstinu a taky na tom, cim byly doplneny. Driv pro me byly kombinace napr oranzova+ruzova nebo modra+zelena apod nemyslitelne, ale mnohdy to vypada pekne, jen se to musi umet a vhodne zkombinovat odstiny a zbytek

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.13 12:19

Souhlasím, že se to musí umět. Třeba tenhle outfit se mi docela líbí, rozhodně mě ta kombinace nijak neuráží..
http://i254.photobucket.com/…360817aa.jpg

Tyhle šaty bych taky brala
http://media-cache-ec5.pinterest.com/…b04513eb.jpg

Vlastně čím víc se na to dívám, tím víc se mi kombinace fialové a červené začíná líbit. Budu muset někdy vyzkoušet…

continuity
5853 příspěvků 13.3.13 12:20

@smrtonoška urcite to jde, ale je potreba dokonaly cit pro barvy. protoze vetsina odstinu se bude prat. a to mi fakt nedelejte, pro mne je to jak kdyz nekdo spiva falesne (to nastesti moc neslysim, ale barvy vidim).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek