Barevný balzám na rty

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
AuroraBorealis
948 příspěvků 26.2.14 09:44

@Oveeec mňa napríklad oveľa viac znepokojuje to, že ostatné balzamy rôznych značiek, čo mám po ruke obsahujú kopu syntetických látok a aj látky ropného pôvodu, ale tie vraj obsahuje väčšina kozmetiky. predpokladám, že väčšina toho čo používame na pery, či už rúže alebo lesky, či balzamy sú škodlivejšie ako nefarbená, neparfumovaná kozmetická vazelína.. :/ ja ju používam len na pery, kde je tenučká citlivá koža, a predsa sú konečne totálne v poriadku. nedávam si ju na iné časti tela, kde by som si ňou upchala póry.
a inak to, že vazelína nefarbí - veď ja viem :) ja som reagovala na príspevok karoleenah, kde písala, že v zime má šupinkaté pery..

Oveeec
3067 příspěvků 26.2.14 11:11

@AuroraBorealis

Já vím, že to víte:) A máte samozřejmě pravdu, když si přečtu složení na jakýmkoli přípravku, jediný, čemu rozumím, je aqua, a co já vím, co je ten zbytek :D

AuroraBorealis
948 příspěvků 26.2.14 11:24

@Oveeec ja som ešte na labelle porozumela synthetic wax a keď som to dala do google, našlo mi samé vosky na autá :D a je tam aj syntetický kaučuk, z ktorého sa robia napr. gumené rukavice.. radšej nebudem googliť ostatné ingrediencie..

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 26.2.14 13:44

@AuroraBorealis @Oveeec Jestli chcete balzám bez syntetických látek a bez látek ropného původu, bez živočišných složek a netestovaný na zvířatech, tak zkuste ty balzámy Hurraw, co jsem doporučovala výše.

Třeba u toho višňového píšou:

Složení: výtažek kořene Alkany, sladký mandlový olej, kandelilový vosk, kokosový olej, jojobový olej, kakaové máslo, ricinový olej, olivový olej, organický výtažek z višní, vitamín E.

• za studena lisováno
  • veškeré suroviny pochází z přirozeného prostředí
  • přírodní produkt

A jak jsem psala, zkoušela jsem zatím jenom ten skořicový, ale jsem nadšená.

Růžovou vazelínu vyrábí např. Lip Therapy, ale je taková růžová až moc, na mě. A mnohem, mnohem lepší je jejich zelená s Aloe Vera. http://black-luck.com/…-therapy.jpg

Oveeec
3067 příspěvků 27.2.14 10:44

@Potrefenáhusa

To je senzace! Nenapadlo mě, že to je netestovaný. A prosím vás, je to k sehnání u násv nějakým kamenným obchodě?

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 27.2.14 13:36

@Oveeec To bohužel nevím, já ho objednávala ještě s jinými věcmi přes e-shop s osobním vyzvednutím :-(

Jinak jsem se byla včera v DM podívat na zde doporučované Maybelline Pop Sticks a Love Lips od Dermacolu a brousily jsme tam kolem stejných stojanů dvě, asi taky čtenářka MP :-D

Xennie
187 příspěvků 1.3.14 12:35

@ještěřička Blistex zkuste, on totiž na každých rtech hází trochu jinou barvu. Mě barevně vyhovoval, ale zase mě štvala ta jeho chemická příchuť.

Jinak mám zkušenost s labello višňovým a jahodovým. Ten jahodový nádherně voní, jako žvýkačky v dobách mého dětství. A ta barva je taky mnohem přirozenější než u višňového.

lucindaSK
977 příspěvků 6.3.14 13:52

Podľa tejto diskusie som si kúpila Love Lips od Dermacolu, odtieň 3. Krásne vonia a farbí viac ako som čakala. Veľmi príjemný a aj drží.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.3.14 10:39

Tak já taky něco „objevila“ - fix na rty, na zkoušku od NYC za 70 korun. Jsem unešená :-), na rtech drží jako přilepený, kam se hrabou všechny „neslíbatelné“ rtěnky a že jsem jich tedy vyzkoušla, rty si maluju celou věčnost. Tenhle se nerozmazává ani při jídle, nerozpíjí a je vlastně permanetní pomalu na celý den. Kryje dokonale. Malinko možná vysušuje, 2× za den jsem ho přetáhla balzámem. Zkusila jsem recenze a je hodnocený daleko lépe než 2×-3× tak drahé, ikdyž samozřejmě každému nemusí sednout.

LorelaiH.
3406 příspěvků 12.3.14 12:05

Já jsem si na základě této diskuse koupila balzám od Miss Sporty s mateří kašičkou, odstín 002 Glam Kiss SOS a moc teda nebarví :( Nicméně hydratuje dobře :)

Karoleenah
2322 příspěvků 12.3.14 12:16

@stes Jo jo, fixy od NYC jsou super, střídám dva odstíny (Smooch Proof a Endless Spice) a na výdrž si rozhodně nemůžu stěžovat, jen je fakt potřeba je občas přetřít nějakým balzámem. V tomhle jsou praktické fixy od Rimmelu, které mají na druhém konci ten bezbarvý balzám rovnou zabudovaný, ale zas mají míň odstínů a žádný z nich mi moc nesedl.

Zebra33
2038 příspěvků 12.3.14 15:44

@Karoleenah - ja mam fixku mam pocit od Astor (nebo Maybelline, ted nevim) a ta ma na druhem konci taky takovy jakoby balzam, ale za prve mi docela pachne a za druhe mi prijde, ze pretrenim tim balzamem vyrazne klesa vydrz te barvy. Jo a za treti se mi minuly tyden ten balzamovy spalicek stejnak ulomil, takze uz to vyse recene nemusim resit :D

Karoleenah
2322 příspěvků 12.3.14 16:34

@Zebra33 No, to jsou právě ty 1000 Kisses od Rimmel, co jsem myslela (leda že by Astor nebo Maybelline taky dělali fixy a v ČR jsem je ještě neviděla?), tak tím líp, jestli smrdí a stejně se ulamuje, tak mi ani nemusí být líto, že kupuju NYC a balzám mám vlastní. :)

Zebra33
2038 příspěvků 12.3.14 17:10

@Karoleenah - aha, je mozne, ze ho Astor do CR nedovazi. Jmenuje se to Perfect Stay lip tint & gloss.

Karoleenah
2322 příspěvků 12.3.14 17:14

@Zebra33 Ono to asi bude všechno stejně dost podobné, když Rimmel, NYC i Astor jsou všecko Coty. Na české mutaci webu Astor vůbec není, ale teď vidím, že ji mají na El Ninu za 35 Kč, přemýšlím, jestli to je nějaká chyba nebo mám běžet pár objednat. :D

Danilae
23 příspěvků 1.4.14 12:37

Za sebe doporučuji balzámy Rose&Lips Upřímně na tom s barevností nejsou nějak světově, ale vyváží to perfektní voňavostí a účinností. A já na nich miluju ty obaly :-)

debra.morgan
224 příspěvků 1.4.14 14:10

@stes hm tak mě ta fixa asi po dvou dnech vyschla…

Zebra33
2038 příspěvků 1.4.14 14:13

@debra.morgan - postavte ji chvili „hlavou dolu“. Mne se obcas zda, ze vyschla, ale je to tim, ze jsem ji treba mela v kabelce tim hrotem nahoru a ta barva byla vsechna slita dole. Kdyz ten fix chvili postavim na vicko, tak do toho hrotu ta barva zas nasakne.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.14 14:13

@debra.morgan Asi špatný kousek. Každopádně mně začala hrozně vysušovat rty, musím přes to hodit krémovou rtěnku nebo nějaký balzám. Ale jako základ nebo když vím, že nebudu delší dobu schopná se přelíčit, je to ok.

le.milusova
9 příspěvků 3.10.16 17:05

Používám ten oranžový a vypadá hrozně hezky třeba je s řasenkou :)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek