Barva kravaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janis79
3 příspěvky 17.08.17 06:53
barva kravaty

Mám tmave hned šaty se zlatavý mi vzory..Muž má ceny oblek a tmabesedou kosili. Jakou barvu kravaty by si měl pořídit

Reakce:
Capucina
7 příspěvků 03.09.17 18:06
Kravata

Možná by to chtělo jinou barvu košile, ale pokud to nepůjde, tak kravatu určitě v barvách Vašich šatů.

vlm
4504 příspěvků 03.09.17 18:17
@Capucina píše:
Možná by to chtělo jinou barvu košile, ale pokud to nepůjde, tak kravatu určitě v barvách Vašich šatů.

jo to určitě

JarkaOk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.17 11:24

Souhlasím s @Capucina barva kravaty a šatu by měla být stejná

Beruska13
173 příspěvků 07.09.17 12:53

Hnědo-zlaté a černo-šedé k sobě nepůjde a kravatou to nedoladíte. pánovi bych radila stříbřitě šedou kravatu, pokud je to na slavnostnější událost…

lukinohk
62 příspěvků 26.09.17 11:14

Osobně mi přijde stejná barva kravaty jako barva šatů partnerky jako laciná trapnost. Na večerní událost by muž měl mít black tie (černého motýlka nebo kravatu). Košili by měl mít bílou, šedá košile je pracovní nebo volnočasová.

Když už ladit tak do barvy podobného odstínu - tzn. hnedé šaty - zlatá/žlutá kravata.

Gorilka
1097 příspěvků 26.09.17 11:47

Mno „creative black tie“ umožňuje mužům mít kravatu barevně sladěnou s barvou šatů partnerky.

lukinohk
62 příspěvků 26.09.17 11:56
@Gorilka píše:
Mno „creative black tie“ umožňuje mužům mít kravatu barevně sladěnou s barvou šatů partnerky.

Mno je pravda že to není to až tak hrozné, pokud má muž padnoucí oblek, bílou košili a kravatu/ motýlka v barvě šatů parterky.
Ale někdy to vypadá trochu trapně, když má muž hnusný oblek z Polska, barevný set košile+kravata od AMJ za 400,– :) Potom to sladěním s partnerkou moc nezachrání :-)

Jahudka64
41 příspěvků 19.10.17 10:14

Černou, bílou, hnědou:)

isekera
1 příspěvek 03.11.17 19:54

Já bych doporučil tedy zlatou, barva obleku ani košile neladí s šaty, hnědá na šedé bude působit mdle, ale zlatá aspoň vyzdvihne trochu tu společnou barvu..:) Zkuste *** tam jsem koupil posledně, dokonce taky zlatou kravatu a byla moc hezká:)

edit admin - odstraněn odkaz

Neferek
106 příspěvků 03.11.17 20:54

@isekera Nechcete se radši živit něčím normálním?

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek