Batoh ke kabátu a podpatkům

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Barbuchaa
219 příspěvků 10.12.13 18:42

Z městských batohů mám ráda Dakine, s jedním z nich jsem chodila do školy 4 roky v kuse a vypadá pořád jako nový (a to jsem jej rozhodně nešetřila), takže za tu cenu to byla dobrá investice. Materiál pevný, nepromokavý a téměř nezničitelný, k tomu decentní potisk, který šel i ke sportovnímu saku, a dámské tvarování, takže pěkně sedl na záda (vypolstrované popruhy beru jako samozřejmost). Chce se to sice prokousat nabídkou všech těch skateboardových a nevkusných strakatých, ale ve většině kolekcí byl vždy aspoň jeden příčetný potisk (batoh už nosit nemusím, tak se na ně chodím aspoň koukat). Vyhovuje mi, že v jednom stylu mají více typů batohů, tak si můžete vybrat, jestli na notebook nebo ne, a jak veliký by měl být (já mám tuším 23 litrů a na běžné středoškolské fungování bez ntb to stačilo). Nabídka dámských je zde .

Jinak teda nevidím v batohu do školy absolutně žádný problém.

Zuzi09
2 příspěvky 31.1.14 22:21

Tak já bych volila batoh na laptop BAGMASTER www.bagmaster.cz - a to buď COLTON nebo http://www.bagmaster.cz/…ak-01-a.html PEAK 01A. Oba jsou studentské na laptop a mají polstrovaná záda. Pěkný je taky Sirius - ale ten je jenom jednokomorový, bez kapsy na laptop a záda má pouze zpevněné - což je nevýhoda.
Tyto tři jsou spíše takové konzervativní - černé vhodné ke kabátu. Ale mají i zajímavější design - jednou jsem četla, že spolupracují s mladými českými designéry. Takže se tam určitě zajímavé kousky najdou.

Jenda92
1 příspěvek 18.12.15 12:35
Batoh ke kabátu a podpatkum NE

Když se tu všichni ohanite zdravím, tak si rovnou oblečte outdoorové oblečení k tomu batih, a budete secitit pohodlné a oro své zdraví uděláte maximum. Pokud ale chcete vypadat dobře, tak se smirte s tím, že s batohem to nepůjde, ještě co nevapada úplně hrozně jsou ty malé módní batuzky, ale to už je průměrná kabelka větší. Takže pokud nejste ochotné nosit kabelku protože je hrozně těžká a zničily bysge si zadicka, tak nenoste ani kabát. Ani boty na podpatku, protože to prostě vypadá směšně. Damicka s batohem.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek