Baví vás sekáče?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Peťka_smutna
9 příspěvků 01.12.17 13:50

Já sem měla vždycky ráda šmejdění po sekáčích. Vždycky sem si tam našla nějaký kousek za pár kaček. Teď co sou 2 malý děcka, už se tam tak nedostanu, a tak by mě zajímalo, jestli existuje i nějaký sekáč na webu, nebo jak to napsat…

megusa
429 příspěvků 01.12.17 15:31

@Peťka_smutna tak si zaregistrujte i ten druhý nick, napište nám odkaz.. něco jako supermegaluxus­nísekáčnanetu. cz
ať to máme odbytý..
a jděte..

Neli2014
4 příspěvky 03.12.17 20:38

Taky sem něco takovýho dlouho sháněla. Pak sem našla e-shop moofi.cz Mají tam značkový věci z dovozu v super kvalitě. Zatím sem s nima neměla žádný problém. Vždycky všechno dorazili čistý a voňavý.

Uživatel je onlinekilgor
320 příspěvků 03.12.17 20:53
@Neli2014 píše:
Taky sem něco takovýho dlouho sháněla. Pak sem našla e-shop moofi.cz Mají tam značkový věci z dovozu v super kvalitě. Zatím sem s nima neměla žádný problém. Vždycky všechno dorazili čistý a voňavý.
..sem se z toho málem..nepatří to do vtipů? ste mě dorazila taky. čistá a voňavá už su..jo, a sekáče mě baví. jo.
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Choker: Doplněk, nebo výraz poslušnosti?

Autor: Iva

Choker – šperk, který se těší oblibě už odpradávna. Byl ozdobou... Celý článek