Bavia Vás články o nákupoch v Amerike?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 00:54
@Morže píše: … Českou republiku a asi i Slovenskou vnímám jako silně zakomplexovaného a s nulovým sebevědomým, který má své kvality, které neumí využít, protože vzhlíží k těm populárním hvězdám a chce být jako ony, aniž by hleděli na své kvality. A ještě pro úplnost Skandinávské země vnímám jako normální lidi, kteří nemívají nijak velké problémy (nebo o nich nevím).

Hele brouku, když už jsi taková vlastenka, co takhle využít kvality českýho pravopisu, he?

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 01:16

@uu Dobrý :) :)
@kiwi NNN!

EDIT:…českého, českého se říká :)

Příspěvek upraven 02.06.13 v 09:02

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 01:52

@GalianosjednimL, nechces pisat clanky do pekla namiesto channah? vobec by mi to nevadilo.

Guinea Pig
1190 příspěvků 2.6.13 01:54
@GalianosjednimL píše:
Spise bych ocenil clanky takoveho razu, aby se tu nemuselo stale achat nad cizinou, ale zvedlo se povedomi treba o ceskem navrharstvi, taky jeho prvorepublikove historii, treba projet to, co je aktualni v Dlouhe ulici, co ma DNB v Brne atd. Podivat se po nekom, kdo sije na chlapy saka a ne nejake Lepremierovske snobarny. Taky bych sem zaradil neco z knihy o Slovenskem navrharstvi (jsem treba predevcirem knihu ve Slovenske knize nesehnal, maji ji tam rozebranou), protoze o tom tady kazdy, vcetne mne vi kulove. Logicky pokud se tu muze varit v kotliku pani Brigita, tak by tu melo byt videt i to, co je zase kvalita. Blogerky maji uniformni informace a maximalne serazene na fotce obsahy svych kabelek. Tohle je muj pohled, takze je otazka druha, jestli to vlastne bude taky nekoho zajimat.:)

tohle je hodně dobrý nápad. Někdo by ho měl zrealizovat…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 02:02

@kappa Děkuji Ti za důvěru, :) přesto si myslím, že obě dámy na to mají dostatek potenciálu, navíc se v Brně vůbec nepohybuji a ani nebudu. Sem patří třeba Styl a Kabo i když je to rok od roku horší.

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 02:29

@GalianosjednimL to je skoda, myslim si, ze s pohybom po Brne to az tak nesuvisi, predsa len sa to tu rozrastlo na +- vseobecny ceskoslovensky server. Na druhej strane… za vytvorenie aspon novej diskusie by to stalo, nie?

chinin
2788 příspěvků 2.6.13 02:37

@Mylady2
Tak tak. :-(

chinin
2788 příspěvků 2.6.13 02:41

@GalianosjednimL
Me by to rozhodne zajimalo! Otazkou ale je, zda by nas clanky Ady na tato temata uspokojily - viz jeji clanky o Fashion weeks…

0zero7
4458 příspěvků 2.6.13 02:45
@lioncity píše:
Nebavi, protoze ve vztahu k tomu, jak skvele se da napr. v NY nakupovat, jsou tyhle clanky uplne mimo… u mnoha fotek jsem mela pocit, ze je to focene snad v Praze v Kotve pred patnacti lety.

To je presny!! Haha. Nebo spis HUH.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 02:46

@kappa Souvisí, Luciferka šéfuje z Brna :).Myslím, že i v této diskuzi mají názory cca 20 lidí z ČR i SK a většinou jsou to místní residenti, takže jejich názor je minimálně podložený tím, že tu diskutují, píší, komentují. Zbytek je na Adě a Channah. Uvítal bych vlákno, kam by se psaly módní akce (pokud jsem ho nepřehlédl).Třeba dnešní Meetfactory mi uniklo, tak jako jsem slyšel o akci v Pařížské od @real.blond .Ale jak jsem řekl, to je otázka zájmu lidí z MP. Ufff, dobrou noc, mám takové tušení, že mi ráno v osm „písknou“ poplach :) :) :)

Příspěvek upraven 02.06.13 v 08:59

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 02:48

@chinin Já tak nějak furt věřím, že by to zvládla. :)

Morže
1094 příspěvků 2.6.13 08:24

@Mylady2 Pán bůh nepomůže
@kiwi Ty mi můžeš políbit mojí velkou zadnici.

666mahu
1490 příspěvků 2.6.13 09:16
@GalianosjednimL píše:
Spise bych ocenil clanky takoveho razu, aby se tu nemuselo stale achat nad cizinou, ale zvedlo se povedomi treba o ceskem navrharstvi, taky jeho prvorepublikove historii, treba projet to, co je aktualni v Dlouhe ulici, co ma DNB v Brne atd. Podivat se po nekom, kdo sije na chlapy saka a ne nejake Lepremierovske snobarny. Taky bych sem zaradil neco z knihy o Slovenskem navrharstvi (jsem treba predevcirem knihu ve Slovenske knize nesehnal, maji ji tam rozebranou), protoze o tom tady kazdy, vcetne mne vi kulove. Logicky pokud se tu muze varit v kotliku pani Brigita, tak by tu melo byt videt i to, co je zase kvalita. Blogerky maji uniformni informace a maximalne serazene na fotce obsahy svych kabelek. Tohle je muj pohled, takze je otazka druha, jestli to vlastne bude taky nekoho zajimat.:)

Ja bych taky chtelaaa. :-)
Hlavne clanky o soucasnych ceskych navrharkach/rich vsech vekovych kategorii a aktualnich modnich akcich.

666mahu
1490 příspěvků 2.6.13 09:16
@GalianosjednimL píše:

Ja bych taky chtelaaa. :-)
Hlavne clanky o soucasnych ceskych navrharkach/rich vsech vekovych kategorii a aktualnich modnich akcich.

katkarinka
1255 příspěvků 2.6.13 11:42

Bez ohľadu na to, či ma bavia alebo nie (nebavia), premýšľam nad podstatou tohto vlákna.

MP Barbucha
3716 příspěvků 2.6.13 11:58

Baví mě asi tak stejně jako @lioncity. Já si stejně všechno musím okoukat sama a zaujaly by mě zřejmě úplně jiné obchody. V NYC jsem byla před 9ti lety, moc jem toho nestihla, ale nakupování tam tehdy fakt bylo super.

@lioncity píše:
Nebavi, protoze ve vztahu k tomu, jak skvele se da napr. v NY nakupovat, jsou tyhle clanky uplne mimo… u mnoha fotek jsem mela pocit, ze je to focene snad v Praze v Kotve pred patnacti lety.
KlaudieS
1765 příspěvků 2.6.13 13:06

@katkarinka To je jasné - postěžovat si, jak to peklo upadá, jak Ada nepíše články a když už, tak to stojí zaprd, a články Channah taky stojí zaprd a celé to je tu úplně na nic…blablabla.

Letadýlko
103 příspěvků 2.6.13 13:13

Nebaví. Je to stejná nuda jako jít do obchodu bez peněz. Stejně nic z toho nemůžu mít a pochybuju, že se tam v brzké době podívám, tak co z toho? Navíc áchat nad něčím, jen proto, že je to z jůesej fakt nebudu :-).

lubiky01
21 příspěvků 2.6.13 13:28
ANO!

Milujem tie clanky. v USA som bola dvakrat a nakupy tam to bol raj! citala by som o tom stale dookola..kedze uz sa tam asi nedostanem :-)

katkarinka
1255 příspěvků 2.6.13 13:59

@KlaudieS zda sa mi, ze citatelky zabudaju, kto je tu tvorcom obsahu. Napríklad iDnes - mám dve možnosti, začnem čítať niečo iní alebo napíšem že mňa tie články o ekonomike ale faaakt nebavia.

Anne-Ladybug
76 příspěvků 2.6.13 14:11

Aspoň se podíváme, jak je to na západě super, co? Bože, vždyť to jsou jen řetězce, jestli se vám na fotkach něco zalíbilo, stačí se kouknout do New Yorkeru, H&M atd. Žádnej rozdíl. Stačí se rozhlídnout. Jestli pojedu do USA, koupím si tam aspoň něco značkovýho, když už je tam oblečení levnější, a ne hadry, který můžu koupit v AFI…

Kemia
421 příspěvků 2.6.13 14:35

Kdyby Ada vymetla ty nejdražší obchody a dala sem fotky, tak budete prskat taky. Z principu.

ajatar
696 příspěvků 2.6.13 14:39

Ja som clanky preletela, nemam proti nim nic - na svoj web nech si kazdy clanky pise ake chce. Nie som cielova skupina, nakupy v zahranici ma nelakaju a New York zrovna nepatri k vysnenym destinaciam. Ale nevidim na tom nic zle. Fakt je, ze to nie je proste to prave Peklo, je vidiet, ze v zaciatkoch tomu Ada davala viac, toto mi pride take povrchne.

Dorenika
464 příspěvků 2.6.13 14:54

@katkarinka myslim ze obsah uz davno tvoria citalky diskusiami uz viac krat som si ani nevsimla clanok :D

indyka
625 příspěvků 2.6.13 15:06

Těžko říct, zda vyloženě baví, ale každý článek, co vyjde, si ráda přečtu a jsem zvědavá, co se dozvím - buď mě to zaujme, nebo ne a neřeším to.

Nicméně mám pocit, že i kdyby sem Ada dala cokoli, tak se nezavděčí.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek