Bavia Vás články o nákupoch v Amerike?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
LorelaiH.
3414 příspěvků 2.6.13 15:40

Myslím, že třeba posledním článkem chtěla Ada jen ukázat rozdíl mezi nakupováním pro plnoštíhlé tady a tam. Nehledejte za tím žádnou raketovou fyziku.
Nejsem kdovíjakým obhájcem Ady, ale i když napíše cokoli, tak na ni stejně bude většina tady prskat…

Acrobaleno
1071 příspěvků 2.6.13 16:00

Ak by to bolo spracované inak, bavilo by ma to (aj keď ten goth obchod, sánka dole šéfe, no bolo to málo opisné). Mňa by skôr zaujímali ľudia na ulici, aj keď viem si to živo predstaviť. Osobne mi nemá čo Amerika ponúknuť, nikdy ma nelákala jej návšteva, až na Hawaii.

ajatar
696 příspěvků 2.6.13 16:13

@Acrobaleno Tiez ma prekvapilo, ze sa (zatial) neobjavil ziadny clanok o obliekani Americanov, to by bol urcite pre Peklo lepsi material nez nakupovacie clanky… Myslim, ze tam na ulici clovek stretne vselico a oba extremy (ti pekelni i ti dobre obleceni) by boli zaujimave.

Ps. Predstavujem si nieco v style Sartorialist meets People of Walmart :D

Maiandra
222 příspěvků 2.6.13 16:35

No… Ale jo, baví, není to tak špatné, akorát bych místo konstantního „u nás se nic koupit nedá a za hranicemi všechno“ docela ocenila třeba rady, kde se i u nás něco třeba koupit dá, tipy na zajímavé a třeba neznámé obchody/značky/e-shopy… Místo nadávání na řetězce nabídnout alternativu… Sice je tu riziko remcalů, kteří budou hudrat, že se tu dělá reklama, ale myslím, že tohle by mohlo zaujmout hodně lidí. :)

Maiandra
222 příspěvků 2.6.13 16:40
@Korytt píše:
Vůbec nebaví, téma pro mě úplně o ničem a styl psaní děsnej. Ani nevím, kdy jsem nějaký článek četla s chutí.

Ada nemá špatný styl, ale přijde mi, že poslední dobou je čím dál tím zkratkovitější, to jo… V jednom nedávném článku (nevím teď ale, který to byl), bylo tak hrozně přestředníkováno, že jsem už ty středníky podvědomě počítala. :D Ale tak většinou jde stejně o fotky, k nimž má text spíš doplňující funkci…

Alterations
753 příspěvků 2.6.13 16:45

Fascinují mne, protože jsem v Americe byla mockrát a nakupovat asi neumím, nic mne tam moc neoslnilo. Něco jsem samozřejmě nakoupila, ale nic opravdu pozoruhodného. Úplně se stydím.

Ada Pekelná
973 příspěvků 2.6.13 18:07
@indyka píše:
Nicméně mám pocit, že i kdyby sem Ada dala cokoli, tak se nezavděčí.

Taky si myslím :)
Přemýšlela jsem, jestli se mám nějak vyjadřovat, ale asi bude nejjednodušší připomenout, že jsem na Pekle před nějakou dobou (v podobné diskuzi o úpadku pekla a tématech článků) zveřejnila rozhodnutí psát si, co se mi zrovna líbí a chce. Přišlo to po jedné krátké éře, kdy jsem se snažila psát podle ohlasů a přání čtenářů, aniž by to k něčemu vedlo, protože ani tak jsem se nezavděčila a reakce byly ve stylu „hm, dobrý, že jsi nám vyhověla, ale stejně to nestojí za nic a upadá to tady“.

Diskuze o tom, jaké články zrovna vás baví a jaké ne je proto bezpředmětná. Obsah, který se vám nelíbí, přeskočte a počkejte, až dojde řada na něco, co máte rádi. Pokud se vám nelíbí žádné články, zůstaňte u diskuzí, komunitní část na Pekle máme právě proto, že někdo na internetu vyhledává povídání a interakci a konzumace předloženého obsahu ho nebere. A jestli se vám nelíbí ani jedno, musíte holt jinam.
Ale tak zlé to asi nebude, když všichni přes tu spoustu řečí o úpadku a nečitelnosti článků zachováváte Peklu věrnou a častou přízeň.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 18:20

@Ada Pekelná Vas komentar je bezpredmetny.

zalia
93 příspěvků 2.6.13 18:26

Ano, už jen z jednoho prostého důvodu – jde o nové informace. Pro srovnání nabídky u nás – v zahraničí jsou články skvělé.

Na většině „normálních“ webů se praktikuje pravidlo, že když se mi nelíbí, odcházím, protože nikoho nezajímá mé fňukání + je ve většině případů mazáno.

Navíc se mi opravdu líbí, že peklo není jen o „rýpání“ do jiných. Vidím pozitivní posun, ne negativní.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 18:27

Proc na pekle nezamestnate nekoho kdo rozumi mode a obcas napise clanek nebo neco nafoti? Byla by to dobra kombinace a hlavne to co tady chyby. Ada umi psat vtipne clanky ale od mody nahony vzdalene.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 19:22

@gudrun No proč asi. Protože by to byl de facto zbytečný výdaj. Stránky běží více méně samy, občas článek, když se Adě nebo Chany (jmenuje se tak?) chce, lovec jednou za týden někoho vyfotí, což je brigáda za pár kaček, a zbytek obsahu si návštěvníci udělají sami, je nutné vynakládat něco do technické podpory a příjem z reklamy se tak vrací po minimální investici. To by byla blbost si ten příjem snížit o nejistou investici, která se nemusí vrátit, ne?

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 19:26

@stricc Jo tak, no skoda. Neumim si predstavit kam se to tu bude dal vyvijet… Tlachacky a pavlacak taky omrzi. Byl to jen namet a napad.

666mahu
1490 příspěvků 2.6.13 19:31

@Ada Pekelná, prominte, ale tohle snad kazdy vi. :-) Povazuji toto vase sdeleni za stejne zbytecne jako clanek „Prilis drza ispirace“ s navodem jak se smi komentovat galerie.
Az to zde prestane vetsinu bavit, nebude mit nikdo starosti. Zatim chodi asi hlavne proto, ze si tu knafou presne tak jako v teto diskusi. ;-)

Osobne mi zde vadi soucasny zpusob promazavani. Pokud nejde o sproste nadavky nebo reklamu, pripadne vylozeneho provokatera, nechavala bych vse. Drivejsi zpusob, kdy bylo jasne, ze byl prispevek smazan, byl mnohem lepsi.

ajatar
696 příspěvků 2.6.13 19:33

@gudrun Tak jasne, ze omrzia, ale pridu novi uzivatelia, ktori zase dokola omelu vsetky tie iste temy… Je to tu dost vidiet, chodim sem asi dva roky a za tu dobu sa tu uz snad vsetko zrecyklovalo. Aj takato diskusia tu uz bola a k nicomu neviedla (Ada akurat zopakuje svoje urazene tirady o zavdacovani sa, uzivatelia sa postazuju na nekvalitu clankov a potom to zas na par tyzdnov-mesiacov odumrie a tlacha sa zas v starych kolajach, nez zase prevladne nespokojnost)

Mozno keby zacala nejak prudko klesat navstevnost, tak sa nieco zacne diat, ale majitel ma svoje cisla a kym ho uspokojuju, tak ho to nenuti nic menit ;-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 19:35

@gudrun nejste první, kdo s tím přišel, ale koukněte, co napsala sama matka stvořitelka. Více méně totéž jinými slovy. Skutečný odborník s rozhledem, dobrou orientací v oboru, neomylným vkusem a dostatkem času na tvoření hodnotného obsahu by byl určitě drahý, pokud teda vůbec někdo takový existuje. A přitom opravdu zbytečný, jelikož k čemu vrážet peníze do paní X, která vysvětlí například, jak si vhodně vybrat barvu a materiál ke svému typu, když může přijít například Chinin a přesně to samé sem napsat zadarmo. A když sem autor(ka) oficiálního článku napíše nějaký nesmysl, lze si stěžovat, dokonce se někdo může rozhodnout, že už nebude chodit pro rady do poradny někoho, kdo tomu nerozumí. Ovšem když stejný nesmysl napíše řadová uživatelka, lze jí dát červené ramínko a to je všechno, případně se s ní můžou ostatní pohádat, což JE ŽÁDOUCÍ, protože čím víc lidí bude mít potřebu jí vynadat, tím víc lidí klikne a… hurá. Tlachárna a drbárna je to, co to tady drží při životě, většina stálých uživatelek sem chodí kvůli těm ostatním nebo kvůli některým ostatním, protože si chce pokecat osobně s nimi a kouknout se právě na jejich a ne jakékoliv cizí fotky. Tlachání nikdy neomrzí a je jedno, jestli se tady zrovna vykecává paní X, co tu byla od začátku, Adina obdivovatelka Y nebo kverulantky W a Z, hlavně že vůbec někdo.
Elementary, dear Watson

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 19:55

@666mahu @ajatar @stricc Jo, tak nějak jste to všechny tři shrnuly.To je deformace z mého oboru, že naivně očekávám ve stvořitelích „srdcaře“ ne „kalkulačky“.Každopádně to nějaký čas vydrží ve smyčce, jakou popisuje @ajatar

Ada Pekelná
973 příspěvků 2.6.13 19:55
@stricc píše:
Tlachárna a drbárna je to, co to tady drží při životě.

Drze řeknu, že kdyby se fórum zrušilo, návštěvnost Pekla se zase o tolik dolů nezhoupne a k jeho zaniknutí rozhodně nedojde. Statistiky tomu nasvědčují. Některé uživatelky svoji roli ve vytváření Pekla hodně přeceňují.

@666mahu píše:
„prominte, ale tohle snad kazdy vi. :-) Povazuji toto vase sdeleni za stejne zbytecne jako clanek "Prilis drza ispirace“

To, že to víš ty, ještě neznamená, že si to uvědomují všichni… chtěla jsem pro pořádek připomenout, že už tu podobné diskuze probíhaly a jak dopadly. O tom, že to není úplně zbytečné, svědčí pravidelné příspěvky uživatelek dožadujících se vysvětlení toho či onoho.

real.blond
6690 příspěvků 2.6.13 19:59

@Ada Pekelná jake statistiky? Ja tomu teda neverim, pokud diskuze nebudou, nebude sem chodit drtiva vetsina lidi.. Kvuli cemu taky? Kvuli par fotkam v inspiraci nebo kvuli obcasnym clankum?

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 20:02

@Ada Pekelná No, ale teď tu prakticky frčíš ve smyčce ty :). Bez fóra je to tu mrtvé, stejně jako modeliny.cz když zmizelo plno otrávených lidí. Pouze se vytvoří naoko Potěmkinova vesnice. Takže tam zůstalo cca několik set profilů modelek a fotografů, z toho v reálu třicet lidí, nacpala se tam reklama a basta. Vždy to někdo proklikne a to je o tom, co píše @stricc .Jelikož tyto servery vidím cca 4 roky, tak bez rádobystatistik vidím, že to prostě jde dolů, jen se to tváří.

EDIT: statisticky byla schopna Praha postavit protipovod. bariéry do 48 hodin, dnes večer bude možná kulminovat a v reálu tu bude bariéra až v úterý…to jen Ado ke statistice…nuda je :)

Bellaschange
139 příspěvků 2.6.13 20:06

Vyloženě mě iritují..možná závidím ale mám v plánu se do usa podívat a opravdu mě ani nenapadne hledat obchody, o kterých jsem kdysi četla na MP :)

real.blond
6690 příspěvků 2.6.13 20:09

@GalianosjednimL nekazme ji to ;-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 20:18

@real.blond beru na vědomí :), vlastně dík že jste mne zastavila

bestia
2300 příspěvků 2.6.13 20:18

Drze řeknu, že kdyby se fórum zrušilo, návštěvnost Pekla se zase o tolik dolů nezhoupne a k jeho zaniknutí rozhodně nedojde. Statistiky tomu nasvědčují. Některé uživatelky svoji roli ve vytváření Pekla hodně přeceňují.

fakt? no schvalne, zrus diskusnu cast pekla tak na mesiac, co sa stane?
vykape to tu, mozno aj uplne, po par dnoch ani fb followers nebude bavit sledovat ci sa tu nieco deje alebo nie.

MP Barbucha
3716 příspěvků 2.6.13 20:19

@Ada Pekelná
Myslím, že máš pravdu, autor má psát to, co chce a oni si ho (ji) jeho (její) čtenáři najdou. Pro mě osobně by nebyl asi zajímavý jakýkoliv článek o nakupování, který by napsal kdokoliv, kdo má jiný vkus, velikostní či barevné preference, než já.
Takže ano, v tomto by se mi nezavděčil skoro nikdo. :-) Kdyby se článek jmenoval - nakupování nadměrných velikostí v USA, brala bych ho jako osvětu v této velmi potřebné oblasti, ale tím že jsem jen prolétla fotky, nezaznamenala jsem (trochu to vysvětluje pocit té kotvy z 90tých let). Ale Tebe jako zkušenou bloggerku nemusím o tomto poučovat.
Nakonec vztah s Tvými čtenáři je spíš na základě vzájemné nevraživosti a co si budeme povídat, asi to obě strany baví :-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 20:20

@Ada Pekelná „Některé uživatelky svoji roli ve vytváření Pekla hodně přeceňují.“

Ado, víte přece stejně jako všichni ostatní, že o „některé“ uživatelky vůbec nejde. Jde o uživatelky jako masu, která se samozřejmě obměňuje, za jednoho odpadlíka přijde nějaký nováček, kterému se zalíbila technicky funkční a celkem bezproblémová drůbežárna, kde lze nezávazně a bez rizika kvokat. Kdyby tohle zmizelo, tak půjde návštěvnost dolů pořádným fofrem. Žádné stránky určené čistě nebo především ke čtení nemají takovou návštěvnost jako stránky s diskusí, vždyť přímá interakce s obsahem je jedno z největších kouzel internetu ve srovnání s ostatními médii.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek