Bavia Vás články o nákupoch v Amerike?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
chinin
2788 příspěvků 2.6.13 20:21

Jsem stejného názoru jako @gudrun („Proc na pekle nezamestnate nekoho kdo rozumi mode a obcas napise clanek nebo neco nafoti…“) a @GalianosjednimL („To je deformace z mého oboru, že naivně očekávám ve stvořitelích „srdcaře“ ne „kalkulačky“…“), ale obávám se, že mají bohužel pravdu @stricc („No proč asi. Protože by to byl de facto zbytečný výdaj. Stránky běží více méně samy… a příjem z reklamy se tak vrací po minimální investici..“) a @ajatar („pekelná smyčka“).

A propos, něco podobného jako @real.blond („Ja tomu teda neverim, pokud diskuze nebudou, nebude sem chodit drtiva vetsina lidi.. Kvuli cemu taky? Kvuli par fotkam v inspiraci nebo kvuli obcasnym clankum…“) jsem nedávno psala v diskuzi adminovi, včetně zájmu o případné statistiky návštěvnosti (samozřejmě neveřím, že by nám do nich dali nahlédnout), a admin můj názor nijak nepopřel.

Ada Pekelná
973 příspěvků 2.6.13 20:36
@stricc píše:Ado, víte přece stejně jako všichni ostatní, že o „některé“ uživatelky vůbec nejde. Jde o uživatelky jako masu

Jde o některé uživatelky, protože žádná z nich nemluví za tu masu. Abych znala názor všech uživatelek Pekla, musela bych se jich na něj zeptat, což je technicky neproveditelné (ani v anketě nehlasují nikdy všichni).

Když třicet uživatelek napíše, že je Peklo nebaví a chodí sem jen kvůli diskuzi, není to názor většiny, respektive může být, ale dokázat to by bylo hodně náročné.

Ad statistiky: víme, kolik lidí sem chodí, kolik je jich aktivních v diskuzi, na co se kliká, jak dlouho se pobývá na určitých stránkách. Kdyby Peklo udržovaly při životě jen diskuze, tak bychom to viděli.

MP Barbucha
3716 příspěvků 2.6.13 20:42

Pro mě je módní peklo v tomto fenomén. Nevěřila bych, že lze s tímto přístupem k nejvěrnějším diskutérům vést úspěšný web. Evidentně ano. Asi nás to baví, včetně toho „boje s adminem“ :-)
A k těm google analytics, nebo co používá webdio - není tak jednoduché statistiky rozklíčovat, věřím že webdio to má zmáknuté a ve skutečnosti - kolik je lidí aktivních zde v diskusi? Několik desítek? a těch co jen ramínkují dejme tomu stovka, dvě? Nezapomínejme, že náš zájem o módu je vysoce nadprůměrný, většina lidí se o oblékání takto nezajímá, takže třeba má Ada pravdu?
Já už sem chodím s tím, že tu jsem trochu za blbce, trochu jako do hospody, kde hospodský neměl rád lidi. Ale z nějakého důvodu mě to zatím baví a víc v tom nehledám.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 20:53

@MP Barbucha Představte si, že sem chodí i lidi, jejichž zájem o módu je vysoce podprůměrný, zato ukecanost dosahuje alpských výšin. Je to strašně obecné téma, podobně jako tématické weby o rodině, o bydlení nebo o jídle. Nějaké oblečky nosí každý, ať už každý den dvě hodiny za neustálých výkřiků „nemám co na sebe“ ladí outfit a pak se ještě vyfotí a postne fotku, nebo už deset let nosí stejné džíny zděděné po velmi dlouhé starší sestře. Takže každému, kdo sem courne, to tady aspoň něco říká, buď se nadšeně přidá k rozplývání nad hvězdnými kabelkami nebo si řekne, tak se půjdu podívat, jakou blbost zas napsala ta nemožná XY, nebo jim aspoň všem vynadám, že mají tak povrchní zájmy. I to tvoří obsah a uživatelky se durdí a vášnivě diskutují. A jede se dál :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 2.6.13 20:57

@stricc
Ale podle Ady je toto jen nesignifikantní zlomek :-) Já nevím kde je pravda, nakonec třeba je to jen součást pózy - jsem drsná a nepotřebuju nikoho, ani pitomé čtenáře…
My co tu diskutujeme nejsme ani příliš dobrý materiál pro reklamy, maximálně je zkritizujeme :-)

chinin
2788 příspěvků 2.6.13 20:59

@MP Barbucha
Jj, je to jako kdyby člověk chodil do hospody, kde mu hospodský plive do piva, protože rád pokecá se štamgasty.. a ve skrytu duše doufá, že si hospodský každým dnem uvědomí, že se chová jako blbec. ;-)

Fialové kafe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 20:59

Články o americkém nakupování mě nebaví. Ani jeden z nich jsem nevydržela dočíst do konce, nebaví mě ani články Channah. Ada si tu z toho udělala deníček, kde si píše zážitky, případně kritizuje diskutéry. Zajímavé je že do mladé fronty dnes v příloze víkend, píše mnohem obstojnější a propracovanější sloupek. Peklo není módním peklem, články o pekelné módě se neobjevují. Objevují se už pouze články pekelné. Otázka je proč tu pořád chodím, ze začátku mě to tady nadchlo, zhruba od doby kdy sem začla psát channach to šlo do háje se vším, pak odešla i zajímavá přispěvatelka k. churavá, zůstávala jsem jen proto že jsem doufala že se to zlepší, Díky vyjádření Ady už vím že se to nestane.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 21:02

@MP Barbucha Já nevím, jestli se musí na reklamu kliknout, aby to mělo nějaký efekt, nebo jestli stačí přijít na stránky, kde ta reklama je. Ale řekla bych, že spíš to druhé, protože snad proboha žádný normální člověk na žádných stránkách nebude proklikávat jednu reklamu za druhou, co by z toho měl?
Takže podle mě stačí, když se to tady hýbe. A jasně, jsou lidi, co si diskusi jen čtou, taky každé téma nemá stejnou návštěvnost, nebo jsou lidi, co jdou rovnou do galerie, ale kdyby se tam nemohlo komentovat, asi by taky návštěvnost byla menší. A dokud nezavládne všeobecný nudismus, tak nehrozí, že by odchozí uživatele nikdo nenahradil.

real.blond
6690 příspěvků 2.6.13 21:09

Mozna si Adela mysli, ze kdyz bude razit k diskutujicim stejny pristup, jako v jedovatych clancich, zaruci ji to stejnou vyjimecnost, jako puvodni jedovate clanky..

Jetthro
1132 příspěvků 2.6.13 21:11

No, do Emeriky se v lete chystam, doufala jsem, ze v clancich bude neco, jak to rict..exkluzivnejsiho? Proste, to ze jsou tam znacky jako Gap, Banana republic a takovy a celkove je tam lepsi vyber velikosti a vseho, to je myslim vsem jasny i bez clanku..doufala jsem treba aspon v nejaky hezky fotky ze Saksu, Soho, v nejaky nakupni tipy nebo proste nejaky zkusenosti, dojmy, neco. Treba i nejaky podrobnejsi srovnani cen, kdyz uz nic. Tohle je pro me takova vata o nicem :) Vlastne me uz bavi skoro jenom ty pekelny clanky z ulic..

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 21:15

@MP Barbucha Možná tu otázku kde je pravda skutečně nelze zodpovědně položit. Přesto když za mnou přijde vyjevený zákazník a v ruce nervózně drží soft shellku a ptá se, jestli to opravdu vydrží, říkám mu: „Vy to budete nosit, my v tom žijeme“. Ve volném překladu:„Ona čte čísla, my tady diskutujeme“. Přece je to tu vždy o nějakých 20-30 jménech, které se jednou za čas obměňují. Mimo FB nikde není více jak 50 aktivních lidí. Statistika se dělá už z kliku, ne z obsahu. V zásadě však po zkušenostech zde vím, že se nikam nepohneme, tudíž za sebe tohle téma opouštím, jak mi už nabízela @real.blond :)

real.blond
6690 příspěvků 2.6.13 21:22

@GalianosjednimL co jsem nabizela? Kdy kde? :-D

Karoleenah
2322 příspěvků 2.6.13 21:22

@Jetthro Jo, má očekávání byla dost podobná, přece jen na to, abych se podívala, co mají v GAPu, mi stačí pár kliků a ani nemusím letět do USA… Takže mě by buď bavily ty americké thrift shopy, na které Ada neměla náladu, nebo naopak luxusní butiky. Ale tak co nadělám, někomu to možná přijde zajímavé.

real.blond
6690 příspěvků 2.6.13 21:25

@Karoleenah mne to teda zajimave neprijde.. Mne by zajimalo to stejny co zminujes ty ;-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 2.6.13 21:26

@GalianosjednimL
No já osobně tu vidím spoustu potenciálu s takto silnou základnou čtenářů, ale co už, když to Ada využít nechce, tak nechce no..

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 21:29

@real.blond ze ji to nebudeme kazit :)
@MP Barbucha přesně, tož schováme perly…:) :) :)

Ada Pekelná
973 příspěvků 2.6.13 21:29
@Jetthro píše:
doufala jsem treba aspon v nejaky hezky fotky ze Saksu, Soho, v nejaky nakupni tipy nebo proste nejaky zkusenosti, dojmy, neco.

Články s nákupnímy tipy byly.
Fotky ze Soho a Saksu by se zřejmě líbily jen velmi málo lidem, to jsou místa, kde se prodává ta nejdražší móda. (Možná by tu pak byla diskuze „Baví vás ty články o nedostupných značkových hadříkách?“) Hodily by se spíš na nějaký stylový fashion blog, zaměření Pekla daleko víc odpovídá pohled, jaká je jinde nabídka pro plnoštíhlé nebo jak to vypadá v Macy's.

@MP Barbucha píše:
Ale podle Ady je toto jen nesignifikantní zlomek :-)

Ale on opravdu je. Srovnám-li počet uživatelek, které na diskuzi nadávají na obsah/formu Pekla, prorokují úpadek, dožadují se jiných článků atd. (prostě remcají) s celkovým počtem uživatelů Pekla, je to malá skupinka. Dělat web podle požadavků malé skupinky nelze. Vem si, že bych z Ameriky uveřejnila jen ten článek o Saks, jak se dožaduje Jetthro - sto dalších by si stěžovalo, že chtějí vidět fotky z normálního krámu s botama.

Ada Pekelná
973 příspěvků 2.6.13 21:34
@MP Barbucha píše:
No já osobně tu vidím spoustu potenciálu s takto silnou základnou čtenářů, ale co už, když to Ada využít nechce, tak nechce no..

Největší část čtenářů, tj. ta silná základna, která dělá vysokou návštěvnost Pekla, má ráda jedovaté komentáře k fotkám z ulice a rytí do špatných návrhářů nebo obchodů typu Redial. Klidně bych mohla sekat jen takové články a Peklo pojede jako na másle. Tím, že sem dávám články o trendech, o šití nebo dřívější oblékací tipy, jdu vlastně proti tomu.

A z toho všeho podle mě vyplývá, že nejlepší je psát, co mě zrovna zaujme nebo co se mi chce, a čtenáři nechť si vyberou.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 21:40

No mně se tady nějak zalíbilo. Vyberu si co chci a co mne nezajímá, nečtu. O své důležitosti pro tento web si nedělám iluze a doufám, že takových lidí je zde minimum, protože taková představa trochu zavání duševní chorobou (což souhlasí i s vláknem Kam zmizela G.)
Osobně soudím, že tento web je zejména zdrojem velmi zajímavých informací pro třetí stranu a data zde vytěžená mohou nakonec mít větší cenu než reklamní výdělek.
Pochopitelně neznám traffic, pouze spekuluju.

real.blond
6690 příspěvků 2.6.13 21:41

@GalianosjednimL jo tak! No tak ji to nekazme.. Kdyz si je tak jista svou pravdou ;-)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 21:44

@MP Barbucha
Báro, přiznám se, že já ani nechci, aby měla autorka nějaké ambice, které by plynuly z vysoké návštěvnosti webu, zavání mi to manipulací a sklonem psát mesidže shůry. Líbí se mi to tak, jak to je. Že to nemá pevné směřování a převaluje se to to jednou tam a jednou sem.
Jak se tady objeví nějaká snaha „využít potenciál“, bude to začátek konce.

AnoNe
884 příspěvků 2.6.13 22:11

S články z USA obecně nemám problém, jen mi přijdou tak nějak nezajímavě pojaté… Pár fotek z obchodu, oblečení na ramínkách… info nic moc, ceny nejsou uvedené (mě by třeba ceny alespoň orientačně zajímaly - zrovna třeba u těch značkových outletů). Sice se do USA asi nikdy nechystám, ale ráda bych si početla, jen mi trochu přijde, že informační hodnota těch článků je povětšinou nulová…

Filomenka
52 příspěvků 2.6.13 22:26

Myslím, že je to také o tom, že někteří čtenáři jen projíždí diskuse, aniž by se do nich zapojili a vyjádřili svůj názor, tudíž asi statistiky nebudou v tomto směru úplně směrodatné. Mně třeba trvalo nehorázně dlouho, než jsem se zaregistrovala a i teď přispívám jen zřídka. Souhlasím, že Peklo ztratilo na článcích. Dříve jsem se u nich bavila a každou chvíli kontrolovala, jestli není nějaký nový. Poslední dobou si ale nevzpomínám, že by mě nějaký článek zaujal natož pak nadchl. Připouštím, že je asi těžké psát pořád vtipné, ale smysluplné a zajímavé články o módě, když většina témat už je vyčerpaná, ale jediný důvod proč sem chodím jsou diskuse, i když většinou jen ramínkuji. A navíc mám pocit, že mi i víc informací daly příspěvky od zkušených pekelnic, než samotné články. Bez diskuzí: Bez diskuzí bych sem nechodila.

MP Barbucha
3716 příspěvků 2.6.13 22:40

Existuje spousta způsobů, jak využít vysokou návštěvnost a nemusí být na škodu. A vůbec to nemusí souviset s obsahem článků. Jak jsem psala, vůbec mi nevadí, že si Ada nenechá do článků kecat, nečekám že mi někdo bude psát na míru :-).

@DonChichot píše:
@MP Barbucha
Báro, přiznám se, že já ani nechci, aby měla autorka nějaké ambice, které by plynuly z vysoké návštěvnosti webu, zavání mi to manipulací a sklonem psát mesidže shůry. Líbí se mi to tak, jak to je. Že to nemá pevné směřování a převaluje se to to jednou tam a jednou sem.
Jak se tady objeví nějaká snaha „využít potenciál“, bude to začátek konce.
bestia
2300 příspěvků 2.6.13 22:51

@MP Barbucha mne napriklad nevadi, ze si do toho nechce nechat kecat, preco by aj mala?
vadi mi ten pristup, robim si co chcem a vy tu len zarabajte moje prachy, vas nazor mi je u prdele

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek