Bavia Vás články o nákupoch v Amerike?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Betty J.
2031 příspěvků 3.6.13 13:03

Zcela upřímně: už dost dlouho si myslím, že články Adou podepsané nejsou Adou vůbec psané - pokud tedy neprodělala nějakou děsivou metamorfózu, která ji připravila o téměř celou slovní zásobu, sarkastický pohled na svět, ostrý jazyk a břitký styl.

Edit: oprava překlepu

Příspěvek upraven 03.06.13 v 13:13

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 13:07

@Betty J. To si myslim taky.

Ada Pekelná
973 příspěvků 3.6.13 13:22
@Casmaria píše:
No ještě aby to Adu taky bavilo, když tu furt jenom rejete a buzerujete :D.

Když má autor pocit, že nevyhoví, ať udělá cokoli, má to svůj vliv.

@MP Barbucha píše:
No každopádně bloggerka, která vyjíždí na čtenáře ve stylu - „A co jako mám psát“ a web, kde se vše svádí na štěkavé a protivné diskutující, to je vážně něco, co moc nemá obdoby u výdělečných webů.

Peklo taky nemá (nebo nemělo, dokud se jím neinspirovaly další kritické weby) obdoby. Když se mi nelíbí tvorba nějakého návrháře, tak ho sjedu, i když všichni ostatní padají na zadek. Když mě rozčiluje kňourání čtenářů, tak jim to řeknu taky. Už tady asi tak rok čtu řeči o úpadku (případně pod slabším článkem „Peklo jde do záhuby“ a pod následujícím lepším „hurá, Ada je zpět“, jako by snad někam šla) a návštěvnost, využívanost a ohlasy (ty e-mailové, když chce někdo pochválit, většinou píše přímo mně a ne na diskuzi) přitom svědčí o opaku. Nad řečmi o cenzuře, spiknutích (vztahovačné dotazy „proč jste smazali MŮJ příspěvek, MOJE komentáře“), ždímání prachů a sarkasmy typu „tak kdypak to tu admin smaže“ už jen tiše přikládám čelo k desce stolu.
Nelze mít respekt k čtenáři jen proto, že je to čtenář a pokládá se za někoho, komu je třeba bezvýhradně sloužit.

real.blond
6688 příspěvků 3.6.13 13:22

@Betty J. @gudrun ale komentare v diskuzich si neodpusti.. U tech si myslim, ze je pise fakt ona.

pabylka
1104 příspěvků 3.6.13 13:33

Články o nákupoch v Amerike sú síce dosť o ničom, ale Adine príspevky do diskusie zase stoja za to! Človek sa pobaví:)

Casmaria
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 13:35

@Ada Pekelná Ani se Vám nedivím, že Vás to nebaví! Poslouchat tu furt ty samé lidi, že dokolečka omílají co se jim nelíbí apod. Já bych se tímto už nezabývala, nekažte si tím život. :-)

chinin
2788 příspěvků 3.6.13 13:36

Souhlas. A Souhlas.

@Betty J. píše:
Zcela upřímně: už dost dlouho si myslím, že články Adou podepsané nejsou Adou vůbec psané - pokud tedy neprodělala nějakou děsivou metamorfózu, která ji připravila o téměř celou slovní zásobu, sarkastický pohled na svět, ostrý jazyk a břitký styl.

@real.blond píše:
@Betty J. @gudrun ale komentare v diskuzich si neodpusti.. U tech si myslim, ze je pise fakt ona.

real.blond
6688 příspěvků 3.6.13 13:36

@pabylka souhlas, taky se konecne bavim! Mozna by misto psani clanku mohla vic prispivat do diskuzi a reagovat na NASE prispevky :-D a mene prikladat celo k desce stolu..

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 13:37
@Ada Pekelná píše:
Nad řečmi o cenzuře, spiknutích (vztahovačné dotazy „proč jste smazali MŮJ příspěvek, MOJE komentáře“), ždímání prachů a sarkasmy typu „tak kdypak to tu admin smaže“ už jen tiše přikládám čelo k desce stolu.

A to čelo přikládáš před nebo až po smazání?

Curlygirl
1901 příspěvků 3.6.13 13:37

Nebaví mě články Ady, ani té Channah, nebaví mě už ani skoro žádná diskuze, nebaví mě nic :-D

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 13:38
@Casmaria píše:
@Ada Pekelná Ani se Vám nedivím, že Vás to nebaví! Poslouchat tu furt ty samé lidi, že dokolečka omílají co se jim nelíbí apod. Já bych se tímto už nezabývala, nekažte si tím život. :-)

Máte dost namazáno?

Casmaria
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 13:40

Dost mi tu většina dam připomínáte: :D

Konvalinka
244 příspěvků 3.6.13 13:54

Články už nejsou co bývaly, ale copak můžou, když už jsou zajímavá témata vyčerpána? Ale pořád mě baví mnohem víc než věčné diskuze v každém druhém tématu o tom, jak jsou admini zlí a Ada nudná. Taky se mi tady ledacos nelíbí, ale to nicneřešící reptání furt dokola ústící až v konspirační teorie mi přijde až dětinské.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 14:02

Prosím, vidíte, že Ada tu je a reaguje, tak pište přímo jí a ne o ní-je to -nevím jaké slovo použít-napadá mě jen nedůstojné.

birkin
1862 příspěvků 3.6.13 14:40

@Ada Pekelná Obávám se, že Vám uniká mnoho podstat věci. Za jednu z nejdůležitějších považuji skutečnost, že si stále neuvědomujete, že tento web Vy už dávno neutváříte. Dělají to právě Ti čtenáři, kteří zakládají diskuse a přidávají příspěvky a občas sem někdo vloží nějakou fotku svého oblečení, protože z hlediska módy ze strany webu tu jinak nic není. Lovec inspirace je pro smích. A protože tento web tvoří čtenáři, proto si, z Vašeho hlediska, možná více „dovolí“… Ten nepoměr mezi Vaší neaktivitou a jejich aktivitou je, myslím, zcela jasný. Možná by Vám to došlo v okamžiku, kdyby se domluvili a jednoho dne sem nepřišli. Ona statistika návštěvnosti je jedna věc a počet těch, kteří sem přispívají, je věc druhá. A těch zase tolik není…

real.blond
6688 příspěvků 3.6.13 14:50

@ionicera takze bavit se o Adele je nedustojne? jeden z prvnich prispevku jsem adresovala ji, neregovala.. tak proc v tom mam pokracovat?

budox
619 příspěvků 3.6.13 14:51

@birkin
100% souhlas, číst není co, kdyby už ani diskuze neměla občas břitkost a šťávu tak pouze šeš šeď nuda nuda

Zoe
316 příspěvků 3.6.13 15:07
@DonChichot píše:
No mně se tady nějak zalíbilo. Vyberu si co chci a co mne nezajímá, nečtu.
Je to i můj názor. Proto sem chodím - jen to prolétnu a zůstanu u toho, co mne zaujalo. Články o nakupování v USA jsem si se zájmem přečetla, ale nedokážu je konkrétně zhodnotit, protože jsem tam nebyla. Také by mne zajímala jako některé pekelnice spíš drahá móda (u nás na malém městě ji nemáme), ale už jsem si zvykla, že patřím k menšině :(.
MP Barbucha
3716 příspěvků 3.6.13 15:11

@Ada Pekelná
Ne, však já s Tebou souhlasím. Právě to napětí a to, že se tu čtenářům neleze do zadku je tady to zajímavé :-)

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 15:25
Nevím, co myslíš tím napětím… To, že se většina vláken nakonec zvrhne v hádku? Té tiché většině, o které tu Ada mluví, bych i věřila.
@budox píše:
@birkin
100% souhlas, číst není co, kdyby už ani diskuze neměla občas břitkost a šťávu tak pouze šeš šeď nuda nuda
chinin
2788 příspěvků 3.6.13 16:35

@birkin
„Obávám se, že Vám uniká mnoho podstat věci. Za jednu z nejdůležitějších považuji skutečnost, že si stále neuvědomujete, že tento web Vy už dávno neutváříte. Dělají to právě Ti čtenáři, kteří zakládají diskuse a přidávají příspěvky (…) A těch zase tolik není…“

To jste vystihla presne! Me neustale prekvapuje, ze Ada/Webdio se za teto situace chovaji k „aktivnim ctenarum“ tak arogantne… Proste porad cekam (pravda iracionalne), ze jim to dojde a ze nam zdejsi vrchni prestanou plivat do piva… ;-)

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 16:40
@chinin píše:Me neustale prekvapuje, ze Ada/Webdio se za teto situace chovaji k „aktivnim ctenarum“ tak arogantne…

Protože ti čtenáři sem stejně pořád lezou :-)

birkin
1862 příspěvků 3.6.13 16:52

@kiwi Ano, lezou. Ale proč? Myslím, že:
1. ze zvyku, podívat se, jestli tedy náhodou nevyšel nějaký nový článek (jakoby tomu neustále dávají šanci… že se třeba něco zajímavého objeví) - to byl dlouho můj případ, než jsem se začala zapojovat do diskusí a začala je tak více sledovat;
2. mají zde oblíbenou diskusi a sledují ji;
3. sledují diskuse a na články kašlou, protože jsou o ničem - to je dnes můj případ;
4. chodí do galerie;
5. mají oblíbené diskutující a sledují je;
6. kombinace výše uvedeného.

Nerozumím celkové statistice, kterou paní Adéla uvádí, ale předpokládám, že je to součet návštěv za určité časové období. To, že jich je hodně, ještě neznamená, že sem chodí za jejími články - nečlánky a že lze z toho usuzovat na kvalitu webu a vozit se po čtenářích, když je ten web dnes právě postaven na jejich aktivitě. Tato logika mi opravdu uniká. Je možné a nanejvýš pravděpodobné, že ty návštěvy jsou právě díky těm čtenářským diskusím.

chinin
2788 příspěvků 3.6.13 16:54

@kiwi
„Protože ti čtenáři sem stejně pořád lezou :-)

Ale vzdyt ja to vim.:-/ A jsem toho zarnym prikladem. Mne ty plivance vadi, ale rada si zde povidam s par stamgasty… Proto vim, ze jakekoli ocekavani zmeny je iracionalni. Ale zase obcas podlehnu nutkani, aspon se ozvat, ze mam pocit, ze mi do toho piva plivou… Jsem asi beznadejny pripad.;-)

birkin
1862 příspěvků 3.6.13 16:57

@chinin Tak to máme stejný přístup!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek