Bavia Vás články o nákupoch v Amerike?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
real.blond
6690 příspěvků 3.6.13 23:00

@Gräfin mozna nas schvalne klame ;-)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 23:07
@birkin píše:
@kiwi Ano, lezou. Ale proč? Myslím, že:5. mají oblíbené diskutující a sledují je;

Já mám teda dojem, že vám tam chybí ještě, že mají neoblíbenou diskutující a slídí za ní všude, kam se jen vrtne, aby na ni mohli překotně reagovat. Moje osobní zkušenost.

birkin
1862 příspěvků 4.6.13 07:44

@DonChichot S tím souhlasím, ale já jsem to psala z „pozitivního“ hlediska. Důvodů by se nepochybně našlo více.

sixx
83 příspěvků 4.6.13 08:02

Nemůžu říct, že mě ty články nebaví, závist mi to nedovolí :-D Ale přesto pořád tajně doufám, že bude článek o tlustých američankách v hnusným oblečení..

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.13 10:08
@DonChichot píše:
Já mám teda dojem, že vám tam chybí ještě, že mají neoblíbenou diskutující a slídí za ní všude, kam se jen vrtne, aby na ni mohli překotně reagovat. Moje osobní zkušenost.

K těmto jevům jsem bohužel zcela inertní :-)

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.13 10:32
Takový by se mi taky líbil :). Pěkně jízlivý, sarkastický čálenek pomlouvající Amíky. :twisted: Obávám se ale, že nic takového nebude, článek o outletech uvádí Ada jako poslední americký…
@sixx píše:
Ale přesto pořád tajně doufám, že bude článek o tlustých američankách v hnusným oblečení..
sixx
83 příspěvků 4.6.13 11:08

@Lalita No, hrozně mě to zklamalo, a přitom tam je tolik vhodnýho materiálu…

Betty J.
2031 příspěvků 4.6.13 13:29

@Lalita: také jsem doufala, že po ukázkách oblečení na věšácích přijde něco na téma „aplikace v praxi“.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.13 13:38
@kiwi píše:
K těmto jevům jsem bohužel zcela inertní :-)

To máte dobrý, já už jsem se nechala párkrát takhle nickově terminálně vytočit.

katkarinka
1255 příspěvků 4.6.13 21:51
@GalianosjednimL píše:
@Casmaria Vychladni mopede… :)
:D :D :D výborné
Perpentach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 10:24

Připadá mi, že @Ada Pekelná si neuvědomuje, že pokud admini počítají konverze, nepracují už se čtenáři, ale s klienty. Každé kliknutí na reklamní článek, ale často např. i registrace či uvedení nějakého osobního údaje (e-mail), se počítá jako konverze.

Takovéto chování k zákazníkovi je velmi neurvalé, zvlášť když počítání konverzí přímo ovlivňuje příjem z reklamy. Admini tu promazávají jak na běžícím pásu, nechápu, že si kálení do vlastního hnízda z vlastních řad nevšímají. Každopádně psát veřejně zákazníkovi, že na jeho názoru nezáleží, protože je jen mizivým údajem ve statistice, to je teda síla :-D

Kemia
421 příspěvků 5.6.13 10:41

@Perpentach To píše Ada, ale web vlastní někdo jiný, tak nechápu to pobouření.

Demode
2054 příspěvků 5.6.13 10:51
@GalianosjednimL píše: …ale zvedlo se povedomi treba o ceskem navrharstvi, taky jeho prvorepublikove historii, treba projet to, co je aktualni v Dlouhe ulici, co ma DNB v Brne atd. Podivat se po nekom, kdo sije na chlapy saka a ne nejake Lepremierovske snobarny. Taky bych sem zaradil neco z knihy o Slovenskem navrharstvi (jsem treba predevcirem knihu ve Slovenske knize nesehnal, maji ji tam rozebranou), protoze o tom tady kazdy, vcetne mne vi kulove. Logicky pokud se tu muze varit v kotliku pani Brigita, tak by tu melo byt videt i to, co je zase kvalita. Blogerky maji uniformni informace a maximalne serazene na fotce obsahy svych kabelek. Tohle je muj pohled, takze je otazka druha, jestli to vlastne bude taky nekoho zajimat.:)

Určitě bude.

Perpentach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 11:05

@Kemia nechápu, jak to myslíte :-) I kdyby články a komentáře v tomhle vlákně napsala Matka Tereza, stále se jedná o osobu, která pracuje pro provozovatele komerčního webu a dokonce komunikuje s klienty. Pokud je ID Ada Pekelná někdo jiný než Ada, co sem píše články, tak beru předchozí přízpěvek zpět :-)

Kemia
421 příspěvků 5.6.13 11:18

@Perpentach Co je na tom k nepochopení? Adě to nepatří, Ada to má na háku.

kate141
27 příspěvků 5.6.13 13:59

Já sem na peklo chodím, abych si přečetla něco o oblečení a něco se přiučila, některé články jsou víc povedené, některé méně, ale co mě nejvíc štve, jsou rejpalové a hnidopiši co si v diskuzích pořád nadávají, myslím, že by se tu ženský měli více podporovat a dobíjet si tady sebevědomí, naučit se třeba, jak se dobře oháknout a nezruinovat se a rodinný rozpočet atd. atd…s takovou blbou náladou to tu za chvíly upadne a všechny ty normální ženský, co jsem přišly s takovým úmyslem jako já odsud odejdou…

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 14:03
@Kemia píše:
@Perpentach Co je na tom k nepochopení? Adě to nepatří, Ada to má na háku.

Neřekla bych. Kdyby to měla na háku, už sem nenapíše ani slovo. Není majitelka, ale má závazky…

Gräfin
2642 příspěvků 5.6.13 14:07

@Perpentach zákazník ale není čtenář, zákazníkem je zadavatel inzerce

MP Barbucha
3716 příspěvků 5.6.13 14:11

@kate141
A co my, které sem chodíme za tou blbou náladou? :-)
PS: Všechno to, co jste vyjmenovala se tu najít dá. Jen je potřeba trochu sama hledat, za čím jdu a nečekat, že mi to bude naservírováno :-) Tak jako všude je i zde od všeho trocha.

kate141
27 příspěvků 5.6.13 14:21

Mě to právě přijde, že (toho mého) je jen hrstka a většina diskuzí jen hádky…a blbou náladou(moc lidí asi nemá rádo Klausovy výrazy) nemyslím, konstruktivní kritiku a normální tlachání, ale řeči typu..„než mít děcko v šestnácti, tak radši dělám anál“ apod, podle mě to tady přebírají blbci a zakomplexovaní jedinci, kteří umí jen kydat špínu na všechno a na všechny…

Gräfin
2642 příspěvků 5.6.13 14:29
@kate141 píše:
a všechny ty normální ženský, co jsem přišly s takovým úmyslem jako já odsud odejdou…

můžete udělat jednu drobnost? Mluvit za sebe a ne za „ty normální ženský“. Jedna má míru normálnosti každý nastavenou jinak a jednak nesnáším, když někdo mluví za mě aniž bych se ho o to prosila. Za více či méně normální se považuji a váš příspěvek mě proto uráží.

Maiandra
222 příspěvků 5.6.13 14:33

@Gräfin Díky, že jste to napsala za mě. Upřímně tohle škatulkování na ƒ„normální“ a ty ostatní nesnáším.
Jinak, @kate141, tak to prostě nečtěte, tj. čtěte jen to, co vás zajímá. S tímhle se nic kromě stěžování si dělat nedá, na každé diskusi se dříve či později objeví pár individuí řešících blbosti.

kate141
27 příspěvků 5.6.13 14:36

Tak jestli se vás můj příspěvěk nějak hluboce dotkl, tak to se omlouvám Grafin, asi sem to špatně napsala, měla jsem napsat, já a mě podobné, co tu hledají typy jak na modu a jdou si jen tak pokecat a nebaví se je prodírat snůškou slovíčkaření a negativ…tak ještě jednou sorry :)

Ginevra
646 příspěvků 5.6.13 14:41
@kate141 píše: … a blbou náladou(moc lidí asi nemá rádo Klausovy výrazy) nemyslím konstruktivní kritiku a
Úplně jen na okraj: jestli V. Klaus tento termín také používá, to nevím, nezajímám se o něj, ale slovní spojení „blbá nálada“ pro označení stavu a nálady ve společnosti použil poprvé v jednom ze svých projevů Václav Havel.
Gräfin
2642 příspěvků 5.6.13 14:52

@kate141 proč máte potřebu schovávat se s ostatními v davu? Proč neumíte říct vadí mi to to a to, důvod je ten, ten a ten. A proč si sakra nestojíte za svým názorem, ale sotva vám někdo něco vytkne, tak se desetkrát omluvíte. Jestli je tohle v ČR normální no tak potěš koště.

Češtinářské okénko: tipy na módu

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek