Bavia Vás články o nákupoch v Amerike?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Perpentach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 14:55

@Gräfin Ano, z formálního hlediska je klientem pouze zadavatel, takže čtenáři nemají nárok vymáhat po provozovateli kvalitu a množství obsahu soudní cestou.
Realita je ale taková, že si čtenáři obsah a provoz platí. Jak přesně, to záleží na dohodě mezi zadavatelem reklamy a provozovatelem webu, jestli jde jenom o klik reklamní článek nebo se poplatky odvíjí i od registrací a celkové návštěvnosti (pravděpodobnější varianta, když je tu reklama na více místech).

Kvalita i kvantita obsahu se podle mě zhoršila, reklam přibylo. Chápu, proč se to stalo, na prodej webu měla Ada nárok. Muselo to tu stát spousty práce za minimální nebo žádné peníze, to si nemúže každý dovolit dělat dlouhodobě. Akceptuji to, chodím sem hlavně kvůli některým uživatelkám a diskuzím.
Ale to nemění nic na tom, že pro tenhle web pracuje a že její řeči o měření návštěvnosti považuji vzhledem k okolnostem za neurvalé.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 14:59

Mne velmi rozptyluje ta pračka…

Kemia
421 příspěvků 5.6.13 15:17
@kiwi píše:
Neřekla bych. Kdyby to měla na háku, už sem nenapíše ani slovo. Není majitelka, ale má závazky…

Je to jako třeba s hospodou. Víc se bude snažit majitel, zaměstnanci se nepřetrhnou.

birkin
1862 příspěvků 5.6.13 16:58

@DonChichot Mně vysloveně vadí…

chinin
2788 příspěvků 5.6.13 21:04

@Perpentach
„…Každopádně psát veřejně zákazníkovi, že na jeho názoru nezáleží, protože je jen mizivým údajem ve statistice, to je teda síla :-)

Bez ohledu na to, jestli jsme zakaznici nebo „jen“ ctenari, souhlasim s tim, ze jde o velmi neurvale chovani.

real.blond
6688 příspěvků 5.6.13 21:41

@DonChichot @birkin jaka pracka? Podelte se s blondynou:-)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 21:44

@real.blond
Už tu není, ale vrtěla se tady celý den. Nemohla jsem se soustředit na kompilaci svých tradičně hlubokomyslných úvah.

666mahu
1490 příspěvků 5.6.13 21:45

@DonChichot, @birkin, ja uz si tu mrchu dvakrat omylem otevrela. A pak jim nema vychazet, ze o reklamu je zde zajem. :D

real.blond
6688 příspěvků 5.6.13 21:45

@DonChichot jsem zas o neco prisla:-( aspon je klid na hlubokomyslne uvahy :-D

bestia
2300 příspěvků 5.6.13 21:48

@DonChichot to je trest (ci odmena?) za vzburne chovanie. ja ju este mam :D

Rosalyn
925 příspěvků 5.6.13 21:48

Já tam pračku ještě mám. :-) Ale předtím tam byl vysavač. Asi se ty reklamy střídají.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 21:50

Už je tu zas! Mé kvalitní myšlenky mizí v dál, asi se odhlásím. Marně hledám klid na práci. No toto!
Jako by nestačilo, že kolem ní tančím celý den doma. Už mám lehčí formu pračkové fobie si myslím. Kdepak pavouci!

Příspěvek upraven 05.06.13 v 21:51

real.blond
6688 příspěvků 5.6.13 21:50

Jo myslite NEJVYKONNEJSI SEZNAMKU NA SVETE. SEZNAMTE SE S DOKONALYM PAREM? Tak to vidim taky! A uz jsem na to dokonce blbec i klikla :-D

Khajka
506 příspěvků 5.6.13 22:06

@real.blond A pak mají ty statistiky nějak vypadat ;-)

indyka
625 příspěvků 5.6.13 22:08

Mě spíš baví ta reklama „Základ šatníku? Džíny!“ a řeči o univerzálnostech a základu šatníku…tedy přímý opak toho, na čem si Peklo udělalo jméno :-D

real.blond
6688 příspěvků 5.6.13 22:08

@Khajka vsak si nadavam, ze jsem blbec.. Ja myslela, ze na me vyskoci neco jako Brangelina par.. Ne spotrebice!

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 22:08

Já jsem si zas otevřela ten Avon, co tu běhal před 14 dny. A udělala jsem si i ten jejich blbej test, protože mě zajímalo, co mi vyjde. A vyšlo mi, že mi gratulují k výbornému výsledku, ze kterého jednoznačně vyplynulo, že se mám stát Avon lady :)

Skallka1
51 příspěvků 5.6.13 22:12
@uu píše:
Já jsem si zas otevřela ten Avon, co tu běhal před 14 dny. A udělala jsem si i ten jejich blbej test, protože mě zajímalo, co mi vyjde. A vyšlo mi, že mi gratulují k výbornému výsledku, ze kterého jednoznačně vyplynulo, že se mám stát Avon lady :)

AVON je z Ameriky, že? mal by tu byť o ňom článok! a GRATULUJEM!!!

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 22:13

@Skallka1 Děkuji :) A co nějaký bony, bony, nechcete nějaký bony? Teď jsem v dýlovacím zácviku a pak jdu hned na Avon :)

Khajka
506 příspěvků 5.6.13 22:16

@real.blond Jsem si představila, který z nich by byl který :D

real.blond
6688 příspěvků 5.6.13 22:20

@Khajka to ja se nemuzu porad rozhodnout prave, kdo je kdo :-(

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek