Bazar knih

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
birkin
1862 příspěvků 7.12.13 21:00

Dám jmění (!) za Bytí a čas od Martina Heideggera a Bytí a nicota od Sartra. Už nevím, kde to mám shánět, v antikvariátech to není, hledám to už strašně dlouho, je to marnost, tak třeba je zde někdo, kdo to má a nechce mít…

Akitaken
4960 příspěvků 7.12.13 22:17
@birkin píše:
Dám jmění (!) za Bytí a čas od Martina Heideggera a Bytí a nicota od Sartra. Už nevím, kde to mám shánět, v antikvariátech to není, hledám to už strašně dlouho, je to marnost, tak třeba je zde někdo, kdo to má a nechce mít…

Německy to asi nechcete, co..

http://www.ztichlaklika.cz/…-zeit-id7721

a nebo leda pdf…

birkin
1862 příspěvků 7.12.13 22:33

@Akitaken Díky! Německy, bohužel, nevládnu, takže nechci :-) Ale zjišťuji, že bych měla, alespoň pro studium filosofie je řečtina, latina a němčina důležitá. Něco se na internetu najít dá, ale já bych moc ráda ty knihy fyzicky měla, jsem v tomhle konzerva stará, nechápu, proč to hned nedotisknou, nejsem sama, kdo by je rád. Obávám se, že v tomhle asi zákon nabídky a poptávky nefunguje anebo mi něco uniká… Každopádně Vám díky a pozdravuji do Holandska, moc ráda Vás čtu! Kdysi jsem se „seznamovala“ s jedním Holanďanem, tak si na něj vždycky vzpomenu, když čtu Vaše příspěvky. A pak na to, že nemám ráda Amsterdam a miluji Anglii :-)

meejja
391 příspěvků 7.12.13 22:59
@Arwii píše:
Hledám knihu od Roberta Holdstocka Les Mytág. Knihu, potřebuju cítit ten papír :D Domluvím se, ulíbam nohy, zaplatím poštovné, cokoliv :D

Zkuste muj-antikvariat.cz . Vyjelo mi to min 3 nabídky :-)

Akitaken
4960 příspěvků 7.12.13 23:13
@birkin píše:
@Akitaken Díky! Německy, bohužel, nevládnu, takže nechci :-) Ale zjišťuji, že bych měla, alespoň pro studium filosofie je řečtina, latina a němčina důležitá. Něco se na internetu najít dá, ale já bych moc ráda ty knihy fyzicky měla, jsem v tomhle konzerva stará, nechápu, proč to hned nedotisknou, nejsem sama, kdo by je rád. Obávám se, že v tomhle asi zákon nabídky a poptávky nefunguje anebo mi něco uniká… Každopádně Vám díky a pozdravuji do Holandska, moc ráda Vás čtu! Kdysi jsem se „seznamovala“ s jedním Holanďanem, tak si na něj vždycky vzpomenu, když čtu Vaše příspěvky. A pak na to, že nemám ráda Amsterdam a miluji Anglii :-)

Chápu, taky radši opravdovou knížku (v jazyce, kterému rozumím :-D).

Haha, díky. Možná dám jednou k dobru historku o Pascalovi (jestli už jsem nedávala), ale teď už o NL nechci slyšet nic, zítra se na čtyři týdny (konečně) pakuju domů. :-D
A slabost pro Anglii naprosto chápu :-)

Argento
9 příspěvků 7.12.13 23:25
Zlobivá holka

Už dlouho sháním knihu od M. V. Llosy Zlobivá holka, kdysi jsem ji neuváženě poslala dál a teď ji nejsem schopná nikde sehnat, pokud by se jí někdo chtěl zbavit, jsem ochotná za ni dát téměř cokoli :)

Akitaken
4960 příspěvků 7.12.13 23:26
@birkin

V případě nouze amazoon..

http://www.amazon.com/…p/0061575593

Arwii
64 příspěvků 8.12.13 10:42

@meejja Děkuji, koukla jsem. Jeden trouba nesouhlasí se zasláním do zahraničí. (Ano, někdy si prostě připadám, že žiju pro poštu a okolí v Narnii. :D) U dalšího mi nejde se dopátrat co je stav dobrý a bojím se, aby mi nedošlo salátové vydání ( bohužel, zlé zkušenosti) :) A poslední se tváří jako kniha ale je to kalendář Marylin Monre??? (takto je to napsané autorem :D ) Jsem odsouzená žít bez této knihy :(

kamaradvladimir
448 příspěvků 8.12.13 11:56

Jacques Prévert, Paroles (Slova), nejlépe v originále, ale i v češtině! Nebo nějaký nápad, kde by se dala sehnat? Ale do Francie se ted nechystám… :)

Linie
2020 příspěvků 8.12.13 12:00

Nabízím Jiráska, snad komplet, v polokožené vazbě, perfektní stav.

meejja
391 příspěvků 8.12.13 19:14
[citacene@Arwii píše:
@meejja Děkuji, koukla jsem. Jeden trouba nesouhlasí se zasláním do zahraničí. (Ano, někdy si prostě připadám, že žiju pro poštu a okolí v Narnii. :D) U dalšího mi nejde se dopátrat co je stav dobrý a bojím se, aby mi nedošlo salátové vydání ( bohužel, zlé zkušenosti) :) A poslední se tváří jako kniha ale je to kalendář Marylin Monre??? (takto je to napsané autorem :D ) Jsem odsouzená žít bez této knihy :(

Tak to není moc dobrý, ale jestli chcete, tak vám ji klidně zašlu, když jsou ty vánoce…:-) zrovna jeden z těch antikvariátů mám kousek od práce, takže není problém tam doběhnout… Kdyžtak mi napište do SZ

Arwii
64 příspěvků 20.2.14 21:30

@sirena007 Děkuji :)

sirena007
1158 příspěvků 20.2.14 21:33

@Arwii Až když jsem to odeslala, všimla jsem si, že ten příspěvek je 2 měsíce starý :-)

Aranel
935 příspěvků 20.8.14 22:39

Dvě nabídky:

• Robert Fulghum: Drž mě pevně, miluj mě zlehka (není ve 100% stavu, ale v dobrém)
  • Jeffrey Eugenides: Sebevraždy panen

Obě (nebo zvlášť) vyměním za čokoládu, víno nebo jinou knihu.

NellieLovett
2314 příspěvků 30.8.14 12:14

Sháním knihy od Jean-Philippe Toussainta, kromě koupelny. Nevíte někdo, kde se poohlédnout? Prošla jsem snad všechny antikvariáty v Brně.

birkin
1862 příspěvků 30.8.14 12:52

@NellieLovett Zkuste www.muj-antikvariat.cz, nebudete tak omezená pouze na Brno. Je to fajn stránka, sdružuje antikvariáty, které mají nabídku online. Jenom budete muset objednávat třeba v několika různých antikvariátech, ale funguje to dobře:-)

NellieLovett
2314 příspěvků 30.8.14 13:07

@birkin objednáno, děkuji. Stránku budu určitě využívat.

birkin
1862 příspěvků 30.8.14 13:15
Lim
323 příspěvků 30.8.14 15:23

@birkin Jako první příspěvek se na této stránce zobrazil ten Váš, kde sháníte Bytí a nicotu, vzpomněla jsem si, že jsem ji nedávno viděla https://www.kosmas.cz/…ti-a-nicota/
Snad v tom není žádný háček.
A dokonce je tam k mání i ta Vaše druhá hledaná kniha.

birkin
1862 příspěvků 30.8.14 15:26

@Lim Díky, už jí mám ( i toho Heideggera), vyšla znovu na jaře, tak je teď dobře dostupná:-)

Lim
323 příspěvků 30.8.14 15:32

@birkin To jsem netušila. Takže pozdní info:)

fiu
11 příspěvků 2.9.14 11:19

Nabízím knihu Údolí králů - hrobky a zádušní chrámy Théb, nakl. Rebo. Není ani jednou otevřená, doma se mi sešly 2 kusy. Za poštovné nebo osobně v Praze (tam ale nejsem stále). Nevím jak se jí jinak zbavit…

Zajuša
16 příspěvků 20.11.14 10:24

Nabízím knihu Móda - Dějiny odívání 18., 19. a 20. století, jen zběžně prolétnutou, já ji neužiju, ale třeba by některého modniho fandu potěšila pod stromečkem. Na netu k sehnání od tisícovky, prodám za 700 plus poštovné, domluva možná, možné i osobní předání v Brně.
http://www.databazeknih.cz/…toleti-90859

Jiná Realita
13791 příspěvků 20.11.14 10:32

Kdyby snad někdo znal někoho, kdo by chtěl koupit třeba všechno, co kdy vyšlo od danikena, dejte vědět, budu šťastná.

mému otci konečně nezbylo nic jiného, než své nehodnotné sbírky zbytečných knih vzdát, alespoň její části. bohužel také konečně přišel o iluzi, že mu za ni někdo utrhá ruce.

má všechno, co většinu lidí nezajímá. žádné filozofy, žádné moderní knihy. jen danikeny, detektivky (těch má asi 2000 svazků), které si ale asi necháme, všechny knihy o vínu, některé i 4× ty stejné, o doutnících, neskutečné množství encyklopedií, dvakrát celý ottův slovník naučný a pak třeba svázané úplně všechny lidové noviny, mladé fronty dnes (??) různé historické časopisy…hrozně moc takových těch pochybných populárně vědeckých časopisů. obávám se, že to bude všecko na vyvezení na skládku. ještě má hroznou hromadu různých brakových filmů na dvd. všelijaké ty čínské blbosti, krom toho ale i všechny herculy poiroty nebo paní marplovou. má toho jeden plný dům.

jo ještě kdyby někdo chtěl asi 1000 starých komentovaných zákoníků…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek