Bazar knih

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Gorilka
1266 příspěvků 20.11.14 11:50

@Jiná Realita Hmm, leda oborově sepsat a oběhnout antikvariáty a knihovny (darovat).

dost_bot
2071 příspěvků 20.11.14 21:49

@Jiná Realita Vám zbývá jedině nějaká řízená ošklivá nehoda plná ohně…

Hina
10 příspěvků 20.11.14 22:04

Nebo to darovat knihovně…

Jiná Realita
13791 příspěvků 20.11.14 22:09

Jde o to, že otec nepřežije, pokud zjistí, že tu knihovnu neprodá. než ji dávat zadarmo, asi to fakt zapálí.

celý život ji nakupuje s tím, že vyrábí soubor hodnot…je mi ho až líto. já mu to sice celý život vyvracím, ale přesvědčit se nenechal. v těch knihách leží naše teoretické dovolené, šperky, fajn jídlo, hezký dům, bazén, a tak dvě drahá auta.

surrik
2560 příspěvků 21.11.14 09:19

@Jiná Realita nemá sbírku Čtyřlístku? To bych brala :)

Anwen
704 příspěvků 21.11.14 09:22

@Jiná Realita V tom případě nechápu proč ji prodává. Když ji tak dlouho budoval.

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.11.14 09:40

@Anwen
protože si nemůže dovolit vydržovat dům jen pro knihy. protože je těžce nemocný a kdoví, jestli se ještě někdy uzdraví a s tou sbírkou nikdo z rodiny nechce mít nic společného. protože po smrti příbuzného uviděl, jak dopadnou hromady zbytečností, kterými se obklopujeme a možná mu něco konečně došlo.

pro toho, kdo by mě pro názor, že knihy jsou zbytečnosti, měl za barbara - pokud je doma počítáte na ne svazky, ale na tuny, hodně se změní. především začnou neskutečně překážet a brzy už je nemůžete ani vidět, natož číst.

edit: je fajn mít doma pár (stovek) oblíbených svazků, ale všechny ostatní je lepší si půjčit.

Příspěvek upraven 21.11.14 v 10:01

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.11.14 09:53

@surrik
4lístku ne, ale měli jsme doma všechny asterixy a obelixy, kačery donaldy, garfielda a nevím ještě co, ale to už snad rozdal příbuzným.

surrik
2560 příspěvků 21.11.14 10:02

@Jiná Realita Garfa bych taky brala :) no možná i toho Asterixe

Hina
10 příspěvků 21.11.14 12:26

Zkuste se podívat na aukro, popř. na muj-antikvariat. Kolikrát je důležitější ilustrátor než autor. Alespoň budete mít představu, jestli je něco k prodeji a zorientujete se. Třeba tam nějaká perla bude :)

Třeba například ten čtyřlístek (,který není :) se kompletní prodává i za 70 000,–

Moir
2385 příspěvků 21.11.14 13:53

@Jiná Realita Váš otec bude asi podobná povaha jako jeden už jen známý, on má 3+1, ale spí na gauči v obýváku, protože všude jinde jsou knihy, i ve sklepě a od družstva pronajaté zrušené prádelně. Některé knihy kupuje 2×, jeden výtisk na přečtení a druhý založí, aby byl v perfektním stavu.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.14 18:52

@Jiná Realita Ja chcem kačerov Donaldov. :-D
Ako dieťa som ten komix zbožňovala.

Dragon fly
400 příspěvků 21.11.14 21:11

@Jiná Realita Asi se ptám blbě, patrně jste zkoušeli pozvat někoho z antikvariátu? Třeba i z několika? Mně se takto podařilo z pozůstalosti prodat část. Bohužel skutečně malou, ale také nešlo o kompletní sbírky autorů. Myslím, že ty staré dětské časopisy by se daly prodat určitě.

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.14 21:43

@Jiná Realita Záleží třeba na tom, z kterého období ty lidovky a další noviny jsou. Jsem jednou sháněl přes Národní archiv český tisk z mobilizace a byla to práce úmorná. Věřím, že když to nabídnete Okresnímu archívu, hrábnou po tom.
Poslední cenu za první Čtyřlístek, co jsem registroval byla 17 000,– :).

Robena
1257 příspěvků 22.11.14 00:57

@Jiná Realita Ottuv naucny slovnik…ten bych nahodou brala. Ja vim, ze jsem povrchni, ale…uz jen kvuli te kozene vazbe! Jak krasne se vyjima v knihovne…(a neni to ironie)

bestia
2300 příspěvků 22.11.14 01:01

@Jiná Realita ja by som to skatalogizovala a zoznamy vyvesila a rozposlala po vsetkych moznych aj nemoznych internetoch. mozno na tom netrhne otec ani korunu, ale nevyjde to nazmar. poirotovske dvd by som kludne kupila, nasi by sa potesili
a mozno objavite poklad, o akom ste doma ani netusili (:

ajatar
673 příspěvků 22.11.14 17:39

N.

Příspěvek upraven 01.12.15 v 08:27

Makyna88
1 příspěvek 26.11.14 13:42
Vyměním khnihy

Ahojky lidičky. Válí se mi doma spousta knih, které mám už přečtené. Ráda bych je vyměnila za nějaké, co jsem ještě nečetla. Jestli se Vám bude chtít tak se mrkněte na moje inzeráty, které mám na Daavs barter.

vias
532 příspěvků 26.11.14 21:26

Prodám The Witch of Portobello, autor Paulo Coelho, v angličtině. Úplně nová, v pevné vazbě, cena dohodou.

Haslerka1251
109 příspěvků 27.11.14 17:32

Prosím, neví někdo v Olomouci o antikvariátu, kde by se daly sehnat knížky v angličtině? Buď blbě koukám, nebo tam opravdu je povětšinou jen němčina a ruština.

Karlík05
1 příspěvek 3.12.14 10:37
@Makyna88 píše:
Ahojky lidičky. Válí se mi doma spousta knih, které mám už přečtené. Ráda bych je vyměnila za nějaké, co jsem ještě nečetla. Jestli se Vám bude chtít tak se mrkněte na moje inzeráty, které mám na Daavs barter.

Ahoj :) Taky už jsem o Daavs barter nedávno slyšela od kámošky. Tak se chci zeptat jaké s tím máš zkušenosti a jak to vlastně funguje. Dík :)

Kakajkokakajove
166 příspěvků 9.12.14 12:02

Nabízím knihy The long walk od Slawomira Ravicze a průvodce Aljaškou od Lonely planet, vyd. 2009. Oboje v angličtině ;)

Garfie
4456 příspěvků 9.12.14 13:44

@Haslerka1251 Němčina vede, to máte pravdu, ale najít se dá, navíc většina těch známějších antikvariátů má internetové stránky se seznamem titulů, tak si to zkuste pohlídat. A ještě jeden tip, antikvariát na Palackého má dost knih v externím skladu, tak tam zajděte a poptejte se.

Dragon fly
400 příspěvků 9.12.14 13:48

Nemáte, prosím, někdo doma Palác dračího krále od Laury Joh Rowland a nepotřebujete? Třeba @Jiná Realita? Ráda bych koupila jako dárek k vánocům.

Kakajkokakajove
166 příspěvků 29.1.15 15:06

Sháním knihu Léčebný kód od Alexandra Loyda, majitelka knihy na Databázi knih nekomunikuje..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek