Bazar knih

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
vikiy
11 příspěvků 29.1.15 21:57

Ja kúpim za hocijakú cenu knihu Ako si mačky kúpili televízor od Jaroslavy Blažkovej. Najideálnejšie by bolo to prvé vydanie, myslím že to je rok 1967, a po slovensky ale kúpim aj české aj novšie vydania.
To môj otec už roky spomína na túto knihu z detstva a hovorí, že to je jediná kniha, ktorú je ešte ochotný prečítať. A ja ju nie a nie zohnať…

Gorilka
1287 příspěvků 30.1.15 07:47
@vikiy píše:
Ja kúpim za hocijakú cenu knihu Ako si mačky kúpili televízor od Jaroslavy Blažkovej. Najideálnejšie by bolo to prvé vydanie, myslím že to je rok 1967, a po slovensky ale kúpim aj české aj novšie vydania.
To môj otec už roky spomína na túto knihu z detstva a hovorí, že to je jediná kniha, ktorú je ešte ochotný prečítať. A ja ju nie a nie zohnať…

http://muj-antikvariat.cz/hledani?…

if5
314 příspěvků 31.1.15 15:58

Nabízím asi metr německých detektivek (teda většinou jsou to německé překlady anglických/amerických) detektivek. Za poštovné nebo k předání v Brně.

Robena
1257 příspěvků 2.2.15 17:04

@vikiy Na tu knihu si pamatuju! :-)

conaseba
58 příspěvků 4.2.15 01:02

Už roky by som rada niekde natrafila na knihu Sloník Jumbo. Ako malé sme ju so sestrou vedeli celú naspamäť. Dnes si spomeniem akurát na úryvky „Prišiel doktor v plášti bielom, vrásky prešli jeho čelom..“ Malý slon robí zle iným zvieratám, postrieka vodou kačky, ochorie.. Kniha sa rokmi z nášho domova u rodičov vytratila a ja som ju už nikdy nikde nenašla.

noemi
1645 příspěvků 7.2.15 12:54

Kdyby se našel někdo, kdo by se chtěl zbavit Dějin smrti, které napsal Philippe Aries, jsou to dva díly, byla bych v sedmém nebi a určitě se domluvíme. Prohledávám už delší dobu jak kamenné tak internetové antikvariáty, ale kdo si tyto knihy koupí, asi se jich moc zbavovat nebude.

Leather lover
342 příspěvků 26.2.15 16:24

Nechcete někdo knihu Snakes in Suits (When psychopaths go to work)? Je jako nová. Prodám za 240,– vč. pošty.

zizi68
118 příspěvků 24.6.15 22:23

Poradí někdo, kde nejlépe udat knihy typu: Inferno, Tajný atlas, Měsíční zahrady, Pád Thanů, apod., komiksy IRON MAN, X-MAN, apod? Cca 33knih.(Třeba nějaký knižní bazar, kde by knihy odkoupili?) Klidně do SZ. Děkuji.

noemi
1645 příspěvků 24.6.15 22:35

@zizi68 v okolí máte určitě nějaký antikvariát, kterému můžete knihy nabídnout. Ideální by bylo mít jejich email a poslat jim seznam, ať řeknou, jestli mají zájem.

zizi68
118 příspěvků 24.6.15 22:41

@noemi
Myslíte normálně do antikvariátu? Já myslela, že tam berou spíš starší knihy. To mě nenapadlo :)

noemi
1645 příspěvků 24.6.15 22:43

@zizi68 v antikvariátech berou všechno, jen záleží, jestli zrovna vykupují a o co mají zájem.

zizi68
118 příspěvků 24.6.15 22:50

@noemi děkuji, antikvariáty oběhnu a poptám se.

cijo
131 příspěvků 28.6.15 13:04

Sháním knihu Dlouhá trnitá cesta z pekla - Neil Strauss, Brian Warner
Kdož by byl majitelem a chtěl by poslat dál, neváhejte se ozvat. Sháním ji už děsně dlouho.

Vladimirek
5 příspěvků 14.8.15 12:53

Ahoj, zrovna hledám někoho jako jste vy, mám doma parádní sbírku knih různých žánrů a všechny mám už dvakrát přečtené. Prosím jak vás na stránkách Daavs najdu? díval jsem se a je tam veliký výběr, ale nejsem si jistý jestli jste to právě vy. Jestli vás zajímá má literatura, zašlete mi váš seznam knih s uživatelským jménem z daavsu na email: salamos5@email.cz
Děkuji

Vladimirek
5 příspěvků 14.8.15 12:58

Ahoj, zrovna hledám někoho jako jste vy, mám doma parádní sbírku knih různých žánrů a všechny mám už dvakrát přečtené. Prosím jak vás na stránkách Daavs najdu? díval jsem se a je tam veliký výběr, ale nejsem si jistý jestli jste to právě vy. Jestli vás zajímá má literatura, zašlete mi váš seznam knih s uživatelským jménem z daavsu na email: salamos5@email.cz
Děkuji

Vladimirek
5 příspěvků 14.8.15 13:01

Děkuji

Vladimirek
5 příspěvků 14.8.15 13:09
@Makyna88 píše:
Ahojky lidičky. Válí se mi doma spousta knih, které mám už přečtené. Ráda bych je vyměnila za nějaké, co jsem ještě nečetla. Jestli se Vám bude chtít tak se mrkněte na moje inzeráty, které mám na Daavs barter.

Děkuji

vlm
5254 příspěvků 14.8.15 13:18

@Vladimirek vám dočista hráblo?

Vladimirek
5 příspěvků 14.8.15 13:31
@vlm píše:
@Vladimirek vám dočista hráblo?

@vlm Ne nehráblo, nemůžu za to, že když chci někomu napsat, nesmím k danému příspěvku přidat svůj příspěvek, ale pouze citovat…

shanimplavkynahrocha
4604 příspěvků 15.8.15 23:01

@Vladimirek Stačí dát zmínit. A to kopírování je fakt na hlavu…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek