BB krémy

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
viera666
967 příspěvků 24.4.13 11:51
len tak
@chinin píše:
@Judith11
To jsem rada, ze jste se ozvala. ;-) Vzdycky, kdyz se v teto diskuzi zminim o Bioderme, jsem zasypana cervenymi raminky (to me moc nevzrusuje) a hlavne SZ ve stylu Asi s nepochopila co sou BB kremy jinak bys nepsala o tom ceskym smejdu. PRAVE BB z Koreji jsou nebe a dudy. (prepis je doslovny, vcetne gramatiky, o tom, ze Bioderma neni ceska znacka, ani „nebudu zminovat“). ;-)Příspěvek upraven 24.04.13 v 11:39

To su blazni niektori ludia :-D. Na mna bola Bioderma tiez moc farebne mimo, btw.
Ale inak ktosi sa tu kedysi pytal na BIO BBcka - uz sa mi to fakt nechce hladat. No a kedze teraz BB (alebo teda skor tonovacie kremy ako to ponimaju v nasich koncinach) robi kdekto, treba dobrovolnika na odskusanie takej Lavery napr. Mal to uz niekto v ruke/na ksichtiku :-D?

Karoleenah
2322 příspěvků 24.4.13 11:53

@viera666 Lavera dělá BBčko?? Cha, toho jsem si vůbec nevšimla, teda taky je otázka, jestli to v našem DMku mají. Za chvíli si jdu vyzvednout kabelku z opravny, hned to vezmu kolem drogerky, to mě zajímá. :)

Kay_Adams
1614 příspěvků 24.4.13 11:55

@viera666
Ja som videla recenziu na Laveru BB tuto u slečny http://beauty-inyourface.blogspot.cz/…odni-bb.html
A napriek tomu, že ona sa líčiť vie, tak s týmto BB vyzerá ako indiánsky bojovník :/

viera666
967 příspěvků 24.4.13 12:46
sajze,

@Kay_Adams to su prudke mapy po tvari…

Karoleenah
2322 příspěvků 24.4.13 12:53

Tak jsem zjistila, že BBčko od Lavery jaksi nemá tester a na demolici jedné krabičky jsem asi moc slušně vychovaná. :) Ale když už jsem v té drogerce byla, plácla jsem si na ruku BBčka Maybelline a Miss Sporty, ten Miss Sporty mě strašně rozesmál, je brutálně tekutej a napřed vypadal, jak kdybych si na tu ruku nedala vůbec nic, ale pak jsem vylezla ven na slunko a objevila jeho skrytou vlastnost - hřbet ruky se mi tak brutálně třpytil, že bych mohla z fleku hrát v Twilightu. Vůbec si nedovedu představit, jak by to vypadalo, kdybych si to dala na obličej… cha chá.

viera666
967 příspěvků 24.4.13 13:03
no co co,

@Karoleenah ked vidim ako si niektori vyrobcovia predstavuju LIGHT odtien pleti, preco by ini (v tomto pripade Miss Sporty) nemohli mat svojske ponatie terminu DEWY FINISH :-D.

Dulcinela
197 příspěvků 24.4.13 13:31
BB z Koreje

Mám s BB krémy z Koreje úplně stejnou zkušenost, jako píše MP estate. Jsou na mně moc světlé, vypadám po jejich aplikaci jak bledule. Zkusila jsem taky asi 4 nebo 5 vzorků, zbytek můžu darovat. Pokud máte některá zájem vyzkoušet, pošlete mi SZ.

Kay_Adams
1614 příspěvků 24.4.13 13:44

@Dulcinela
Skúste niečo od Etude House, už som to niekde na str. 4 postovala.
Precious Mineral a odtiene W24 (na mne oxiduje trochu do oranžova) a W15 (poctivá snedá).
Zatiaľ jediné „true BB z Ázie“, ktoré mi odtieňom sadli (viac teda asi W15).

viera666
967 příspěvků 24.4.13 14:03
aj missha

@Dulcinela alebo znacka Missha ma 3 odtiene.

chinin
2788 příspěvků 24.4.13 14:07

@Letefa
Ano, prosim. :-/

Nevim, jestli je to tim, ze me nektere diskuterky povazuji za „modni autoritu“, a proto jsem trochu vic „viditelna“, nebo cimkoli jinym, ale rekla bych, ze cca na kazdy treti muj prispevek v diskuzi zareaguje jedna ci vice diskuterek SZ v podobnem stylu jako jsem psala vyse. Treba doporucim nejakou kosmetiku a nasleduje reakce, ze doporucuji moc drahe znacky. Napisi, ze na „pohodlne chozeni po meste“ se mi osvedcily lodicky na cca 5 cm klinku, dostane se mi v SZ par reakci, ze ode me dotycne „cekaly vic“ (asi, ze budu po Starem meste cely den ladne plout v 15 cm jehlach;-)). Nemluve o tom, kdyz zminim, ze nemam rada fejkove kabelky… Kdyz clovek zustane nad veci, je to celkem usmevne. Je ale pravda, ze jednim z duvodu, proc uz moc nekomentuji outfity v Co jsem mela dnes na sobe, je, ze mi po kazdem druhem prispevku prispevku prisla SZ ve stylu Od vas jsem cekala vic, jak se to zrovna vam muze libit?! a/nebo Si moc kriticka, kazdy se nestara jenpm o modu jako ty.… Nekdy je to docela otravne…

Kay_Adams
1614 příspěvků 24.4.13 14:09

@viera666
Dokonca 4 až majú.
Akurát tie „tmavé“ (27 a 31) sú dostupné len z USA.
V Kórei ich vôbec nevedú (a handrkovať sa s ČP, ktorá si myslí, že v každom balíku z USA je tovar v hodnote aspoň 100€, nebudem).

Letefa
716 příspěvků 24.4.13 14:12

@chinin To je tedy šílenost. Snadno se řekne, nic si z toho nebudu dělat, ale stejně… Mají to zapotřebí? :-/

chinin
2788 příspěvků 24.4.13 14:52

@Letefa
Tak to vazne nevim, co z toho maji, co je k tomu vede… :-/

Ja si z toho vetsinou nic nedelam, spis je to otravne/obtezujici, kdyz je tech SZ v konkretni dobu vice. Obcas me jen zamrzi, kdyz se treba snazim nekomu poradit s oblekanim/stylingem a prijde mi nekolik SZ, ktere mi vycitaji, ze radim blbe, malo.. a jine naopak si jako mislis ze sme na tvoje rady zvedavi jo? (doslovny prepis) nebo nechapu, co resite, vzdyt jde jenom o hadry, berete to moc vazne… To jen tak pro pobaveni. ;-)

P. S. Uz koncim s OT.

MP estate
150 příspěvků 24.4.13 15:26

@Kay_Adams prosim Vas a tie BB creamy od Etude House su sucastou toho sample balicka, co mam doma z korejskeho Cosmetic Love alebo si musim objednat dalsie vzorky?

Letefa
716 příspěvků 24.4.13 15:28

@MP estate tak se doma podívejte :-) :-) :-)

MP estate
150 příspěvků 24.4.13 15:30

Divala som na na nete a nie su :-( a ani som tam nenasla samostatne vzorky…takze asi zostanem u svojho stareho BB od La Roche.

Kay_Adams
1614 příspěvků 24.4.13 15:31

@MP estate
Obsah balíčka nepoznám, ale na 99,9 % si trúfam tvrdiť, že tam nebudú.
Minimálne tie tmavé odtiene určite nie.
Celý 60ml krém stojí len 13 dolárov (poštovné zdarma), ak budete chieť tip na predajcu, napíšte mi správu.

Vzorky týchto tmavých som nenašla nikde na internetoch, tak som riskla rovno celé balenie. Zas tak veľká suma to nie je.

Dalmitka
1841 příspěvků 24.4.13 16:59

@Letefa - „Biodermu jsem si jen zkusmo mázla na ruku, no to bych si dala, kdybych si ho koupila, je na mně oranžový jako pomeranč.“
@chinin - „Mam citlivou pokozku a vyhovuje mi kosmetika od Biodermy, proto jsem byla zvedava na jejich BB. Ten oranzovy odstin me taky pyvodne „vydesil“, ale magistra v lekarne mi „vnutila“ vzorek s tim, ze se BB od Biodermy prizpusobi pleti. A ano, po chvilce se prizpusobi odstinu pleti. Osobne jsem z nej nadsena, uz jsem zde o nem psala.“
@Judith11 - „taky používám BB od Biodermy a opravdu si ho pochvaluju. Přizpůsobí se pleti, nedělá masku a hezky sjednotí. Jako bonus se i velmi dobře roztírá. Poměr kvalita-cena je výborný.“
Pripájam sa k pozitívnym reakciám na Biodermu BB sensitive, keď som ho prvýkrát skúšala v lekárni na chrbát ruky, odtieň sa mi tiež zdal príliš oranžový, ale na tvári to vyzerá úplne inak - používam ho a keď sa mi minie, kúpim si ho znova.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.13 22:05

Je možné, že by stál tento BB krém Missha 50 ml jen 0,01 dolarů a ještě poštovné zdarma? Pořád hledám, co je za tím za podfuk. Chápete to někdo?

Kay_Adams
1614 příspěvků 24.4.13 22:08

@bertulka
Je to dražba - je nutné krém vydražiť - prihadzovať.
Vyvolávacia cena je naozaj 0,01$, ale do konca aukcie ostáva ešte 6 dní.
To sa vyšplhá.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.13 22:10

@Kay_Adams aha, teď už jsem to taky pochopila, já nevěděla, že se na ebay i draží :-) No, pořád se člověk učí

continuity
5853 příspěvků 24.4.13 22:12

@bertulka za je to aukce ;)
zkuste si prihodit, dejte tam maximalni nabidku a za tyden uvidite.

continuity
5853 příspěvků 24.4.13 22:12

Tak pozde…

Sicilianwidow
505 příspěvků 29.4.13 18:02

Tak mi dneska přišel nový Holika Holika Moisture a sice jsem se hned po natření lekla, protože jsem vypadala jako smrt, ale barva se sjednotila postupně a je skvělá. Tož moje první dojmy.

ifoun
338 příspěvků 2.5.13 16:31

Prvně jsem si objednala tu sadu vzorků z cosmetic-love a začala testovat, protože jsem podezřívavá a náročná na odstín a konzistenci (a odmítám podporovat názor, že žena s makeupem má masku a tudíž je lepší být bez něj). Co bylo na první omak hnusné, to jsem vyřadila, co bylo použitelné jsem vyzkoušela celý balíček. Každý mi stačil na cca 3-4 použití. A nakonec byl nejlepší až ten poslední od SkinFood Platinum Grape Cell SPF 45, barva 1. Dlouho jsem váhala, protože je samozřejmě ten z těch dražších (hlavně kvůli opletáčkám s Českou poštou). Na CL měli na SF slevu 10 procent, což by ho dostalo pod hranici proclení… jenže jsem to nestihla (a byla na sebe naprdlá)… no a pak jsem zjistila, že na eBayi je ještě mnohem levněji a teď po týdnu je doma a potvrdilo se mi, že barva je stoprocentní, navíc příjemně voní, velmi lehce se roztírá, přestože mám suchou pleť. A vysoký faktor mi vyhovuje (během roku nejdu ven bez krému aspoň 25, ale běžně používám 40), navíc i dostatečně kryje, má příjemný sametový finiš.
Takže za mě - začít opravdu testovací sadou, ty rozdíly v těch asi 14 vzorcích jsou obrovské (nemyslím, že je něco horší nebo lepší, ale každému sedne něco jiného).

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek