BB krémy

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Coraline
1980 příspěvků 15.05.13 08:59

Nevím, jestli se tu už neprobíral, ale přidávám zkušenost s Missha Cho Bo Yang - pokud chcete neskutečný krytí a vypadat jako nějaká manga panenka, tak směle do něj :D. Ale nadšená jsem z něj jen tak napůl, byla jsem zvyklá na VIP Gold od Skin 79 a ten se prostě vsákne do pleti a i když tolik nekryje (myslím oproti Cho Bo Yang) a malinko se leskne, po přepudrování působí krásně přirozeně, zato ten Cho Bo dělá malinko make-upoidní dojem (ale pořád mnohem menší,,maska" než jakýkoliv make up).

viera666
967 příspěvků 15.05.13 10:54
cho bo

Som mala nastastie vzorky. Ono vseobecne tie od Missha su „tvrdsie“ podla mojho nazoru. Aj Signature real, aj Perfect cover co som skusala, tak neboli az tak prirodzene. Ale jedno sa musi nechat, to krytie cho bo je neskutocne, to je fakt nieco. A na rozdiel od make-upu ma ani z tohoto nestipali oci. Len take krytie nepotrebujem (nastastie). Akurat Perfect cover mam v tej tmavsej variante a miesam so SKIN79 ked „mam chut“ na nieco hutnejsie :-D

Roseline
2319 příspěvků 15.05.13 20:37

@Coraline @viera666
Také jsem měla vzorek a dost se mi zamlouval. Akorát jsem nebyla schopná najít číslo odstínu. Kdybych těch BB neměla tolik a kdyby byl Cho Bo Yang levnější, koupila bych si ho :-)

viera666
967 příspěvků 15.05.13 22:06

@Roseline no, inak dost je drahy teda, to suhlas. Inak missha mavaju vzadu na vzorkach uvedene cislo.

real.blond
6688 příspěvků 15.05.13 22:39

Moc doporucuji tento http://www.missha.cz/index.php?… je vazne bezvadny pro bledule jako jsem ja (bledule nejvyssiho levelu) zrejme nahradi muj nejoblibenejsi makeup

ajatar
663 příspěvků 1 inzerát 17.05.13 21:12

.

Příspěvek upraven 01.12.15 v 07:20

Saori
80 příspěvků 18.06.13 20:18

Nemáte někdo zkušenost s BB od DOLIVA?

Dragon01
187 příspěvků 18.06.13 20:53

Tak hlásím, že mě korejské BB krémy nesedí, jsem fakt dost tmavá, teď ještě víc, takže ke sjednocení pleti sice dojde, nicméně barvu mám pak jak když maskují mrtvoly. Snažila jsem se to korigovat pudrem, ale je to moc vidět.

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.13 07:53

A co říkáte na CC krémy??Není to spíš už nějaká blbost?

Pavlena
841 příspěvků 19.06.13 13:05

@ještěřička Zaujalo mě, že třeba u Clinique je prý CC krém méně krycí, než jejich BB krém (který, podle mě, nijak výrazně krycí není). Takže asi opravdu blbost. :)

Len
490 příspěvků 19.06.13 13:08

@ještěřička
Marketingový tah. Zajímá mě, jak daleko v abecedě se dostanou. :D

zelene.oko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.13 15:50

@Saori Právě jsem si přinesla z lékárny vzorek. Odstín se zdál tmavý, ale přizpůsobil se (právě ho testuju na tváři), vůně je stejná jako u krému od Dolivy, konzistence taky v pohodě, ale je to můj první „BB“, takže nemám porovnání :-) Zdá se, že zítra si půjdu koupit celé balení :-)

hanija
164 příspěvků 20.06.13 22:10

Pro ty, co bydlí v Brně - v pasáži Rozkvět je otevřená prodejna Missha (doufám, že se to tady už neobjevilo). Ještě jsem tam nebyla, tak nevím, jaký je tam výběr a v jaké cenové kategorii se výrobky pohybují (ale předpokládám, že budou odpovídat cenám na českých stránkách), ale pro nás milovníky korejské kosmetiky je to dobrá zpráva.

viera666
967 příspěvků 21.06.13 09:02
zavidim :-(
ajatar
663 příspěvků 1 inzerát 21.06.13 22:44

.

Příspěvek upraven 04.12.15 v 07:51

coralline
835 příspěvků 10.07.13 13:55

Tak jsem se konečně dokopala objednat si vzorky BB krémů, už jsem se chystala dlouho.
Taky jsem přitom narazila na CC krém. Podle toho, co jsem našla, je to takový „BB 2.0“ - má údajně lépe krýt, lépe hydratovat, lépe sjednocovat, prostě lépe všechno…
Už jste ho některá zkoušela? Zajímalo by mě, jestli na tom je něco pravdy nebo jenom marketingové kecy.

Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.13 09:32

@coralline CC lépe krýt? Já viděla CC jako normální bílý krém, který je proti červenání pleti, na rozjasnění a podobně…dá se použít i na večer, nekryje a nebarví..Je možno použít i jako podklad.

coralline
835 příspěvků 11.07.13 09:43

@Ledvedka To jsem se dočetla na netu, proto se ptám, jak je to doopravdy :)

A právě jsem našla tenhle článek - DD krémy přicházejí…

Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.13 09:46

@coralline Možná že každá značka to přebere po svém a nějaký CC barví a jiný léčí :-)) Já jsem ho zatím nevyzkoušela. Když se někdo svěří se zkušeností taky budu ráda.

Panečku, DD :-))

ajatar
663 příspěvků 1 inzerát 11.07.13 12:53

.

Příspěvek upraven 04.12.15 v 07:46

Karja
4837 příspěvků 07.08.13 19:05

Já jsem si objednala z cosmeticlove tento Misshu odstín 23, nejtmavší z nabídky.
Jsem z něj nadšená, konzistence super, krytí akorát. Jenže, i když je nejtmavší z nabídky na mě je to pořád světlé. Potřebovala bych o odstín tmavší ale zase aby nešel do žluta/oranžova.
Nemáte někdo tip? Značka i e-shop mi vyhovují, ale nerada bych střílela naslepo bez doporučení. Děkuji.

Kay_Adams
1614 příspěvků 07.08.13 19:08

@Karja
Tento Missha BB je aj v tmavších odtieňoch, a to #27 a #31, ale je to len pre US trh (preto ho nenájdete ani v EU, ani na žiadnom kórejskom eshope, ani u predajcov na ebay (nezoženú ho)). Viď http://www.misshaus.com/ctrl.php?…

Ja som to riešila tmavšími odtieňmi od inej značky, ale aj to tak pred dvomi mesiacmi prestalo stačiť…

Karja
4837 příspěvků 07.08.13 19:16

@Kay_Adams To je fakt smůla. No já BB přes léto nepoužívám, ale připravuji se na zimu až zase vyblednu.

A nemohla byste mi dát tip na jaké jiné značky jste přešla? Já to teď na cosmeticlove různě lustruju, tak snad na něco narazím, ale zatím se mi to nějak nechce líbit.

Kay_Adams
1614 příspěvků 07.08.13 19:25

@Karja
Etude House, tiež kórejci.
Mám konkrétne „Precious Mineral BB Cream Bright Fit“ a odtieň W24 alebo W15 (po zadaní do gúglu vyhodí kopec obrázkov).

Karja
4837 příspěvků 07.08.13 19:27

@Kay_Adams Jo, tak už jsem prostudovala Váš příspěvek na předchozí straně. Na ty od Etude House jsem koukala taky, hlavně na ten předposlední odstín. Jen teda nestojím o žádné zabarvení do oranžova. A na ten nejtmavší zase až tak snědá nejsem.

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek